Teraz jest 17 gru 2017, o 00:30

skąd bierzecie inspiracje na obiad?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

• Autor
  • Wiadomość

przemysl60

początkujący

Re: skąd bierzecie inspiracje na obiad?

Post22 lis 2017, o 16:31

Jak nie mam pomysłu na obiad, po prostu szukam w sieci jakiś inspiracji. Jest wiele pomysłów. Jest wiele stronek poświęconych takim przepisom. Jest w czym wybierać.

danielski7

początkujący

Post27 lis 2017, o 15:34

Ja oglądam programy kulinarne. Magda Gessler ma bardzo fajne pomysły z których warto czerpać inspiracje. Dodatkowo jest mistrzynią w kuchni, także wszystko jest u niej przemyślane i w idealnych proporcjach.

marcino

początkujący

Post27 lis 2017, o 21:01

u mnie ani kobitki ani inspiracji kulinarnych ;p a ze fastfoodow nie znosze to jedynie zostaje catering dietetyczny. zreszta to calkiem wygodne jak sie okazalo. chyba juz z jakies 3 msce zamawiam z macro bios bar w linii bezglutenowej i jestem pod wrazeniem. zwlaszcza ze kombinuja, wymyslaja i mozna poprobowac nowych smakow

veronea

początkujący

Post6 gru 2017, o 14:17

Ach te inspiracje.. też wciąż ich szukam, ale zawsze brakuje mi odwagi, żeby spróbowac czegoś nowego, więc gotuję głównie stare, sprawdzone przepisy...
Poprzednia strona

Powrót do Odloty