Teraz jest 29 mar 2024, o 01:21


Niecodzienne akcesoria dekoracyjne do domu

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kklimek62

aktywny

  • Posty: 84
  • Dołączył(a): 2 mar 2018, o 13:26

Niecodzienne akcesoria dekoracyjne do domu

Post2 lip 2018, o 13:29

Witajcie wszyscy,

mam prośbę do wszystkich osób lubiących sobie unikatowy styl. Jakie specyficzne dekoracje polecicie do wnętrza? Myśłimy nad czymś takim jak przykładowo patery ceramiczne . Fajna sprawa co nie? Ale tak na poważnie, co o tym sądzicie. Wasza uwaga jest dla mnie ważna a wszelką sugestie weżmę pod rozwagę

Dzięki!
Offline

emika

bywalec

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 24 maja 2018, o 13:58

Re: Niecodzienne akcesoria dekoracyjne do domu

Post2 lip 2018, o 14:06

Wygląda naprawdę świetnie, tylko cena niesstety nie zachęca
Offline

jadzia

guru

  • Posty: 545
  • Dołączył(a): 24 lut 2018, o 23:35

Re: Niecodzienne akcesoria dekoracyjne do domu

Post10 lut 2021, o 09:23

Myślę, że warto też wspomnieć o narzuty na sofy skórzane Sama zdecydowałam się na zakup takiej narzuty do salonu i powiem wam, że tak niewiel trzeba było, aby nieco zmienić styl w domu i dodać mu charakteru. W planach mam dodatkowy zakup dywanika ze skóry owczej :)
Offline

ewciaa82

master

  • Posty: 432
  • Dołączył(a): 10 maja 2018, o 20:50

Re: Niecodzienne akcesoria dekoracyjne do domu

Post30 mar 2021, o 19:05

Ja nie jestem fanką dekoracji w domu i stawiam przede wszystkim na produkty praktyczne. Ostatnio zamówiłam do swojego salonu duży, oryginalny dywan, który bardzo mi się spodobał kiedy przeglądałam sklep https://panidywanik.pl Jestem zadowolona z tego wyboru dlatego jeśli szukacie produktów z tej kategorii to z czystym sumieniem polecam ten sklep.
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 705
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Niecodzienne akcesoria dekoracyjne do domu

Post3 lip 2021, o 18:05

Dywan nie należy do niecodziennych, niemniej jednak znaleźć fajny nowoczesny dywan nie jest tak łatwo. Mnie się udało https://panidywanik.pl/65-dywany-nowoczesne w końcu, po kilku dniach poszukiwań. I do tego jeszcze trafiłam na promocje, dywany w bardzo dobrych cenach.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron