Teraz jest 28 kwi 2024, o 11:42


czy znacie {kindersitz}

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

klik

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 10 paź 2016, o 20:38

czy znacie {kindersitz}

Post23 paź 2016, o 19:26

Znacie markę {kindersitz}? Nie no i dobrze! Jestem z frustrowany bo kupiłem niby zajefajny fotelik do samochodu dla mojego 2 letniego synka i co? No właśnie, tak go zachwalano go w testach na portalu im aktuellen kindersitze test, że się skusiłem i kupiłem. A teraz mogę sobie kupić jakiś fajny niemiecki klej i go posklejać. Tandeta jakich mało. Miał być made in Germany a jest Made in China. Połamał się przy montowaniu uchwyt. Czy wy też mieliście takie historie z fotelikami innych producentów?
Offline

Olam21

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 22 cze 2017, o 08:58

Re: czy znacie {kindersitz}

Post27 maja 2022, o 11:03

Nie można kleić fotelika. Straci swoje właściwości. A bez problemu kupisz nowy fotelik albo alternatywę - pasy Smart Kid Belt. One odpowiednie są dla dzieci od 5 do 12 roku życia (15-36 kg),. Popatrz tu https://smartkidbelt.com/ - te pasy nie są drogie, a bardzo skuteczne. Wygodne w montażu i transporcie. Mają też certyfikat ECE, który potwierdza ich skuteczność.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości