Teraz jest 29 mar 2024, o 15:03


Nawiążę współpracę dotyczącą spedycji

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kklimek62

aktywny

  • Posty: 84
  • Dołączył(a): 2 mar 2018, o 13:26

Nawiążę współpracę dotyczącą spedycji

Post15 cze 2018, o 07:29

Cześć!

Posiadam dosyć ogromne pod względem łącznej powierzchni pola uprawne, ogrody i sady. Jestem biznesmenem mającym kontrakty z największymi sieciami sklepów sprzedającymi zdrową żywność dostępną od ręki w Twoim supermarkecie. W związku z moim najnowszym zamówieniem, w chwili obecnej pilnie poszukuję firmy, którą opisują głównie słowa takie jak: firma spedycyjna warszawa. To, co mnie interesuje to głównie eksport owoców. Aby nastała całkowita jasność, obecnie nie bawię się w import warzyw. Dary natury, które dostarczam moim klientom pochodzą w w pełni z narodowych zbiorów. Jeśli znana jest Wam usługi transportowe warszawa, to zapraszam gorąco do współpracy. Jeżeli Twoja oferta mnie zaciekawi, z pewnością się dogadamy atrakcyjne warunki współpracy dla obu stron.

Pozdrawiam
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: Nawiążę współpracę dotyczącą spedycji

Post13 gru 2018, o 18:13

A może powinieneś pomysleć o fuzji z podobnie dzialającym przediebiorstwem jak twoje. Chyba to by uprościło wiele spraw. możesz skorzystać z pomocy https://www.glc.pl/uslugi/prawo/fuzje-i-przejecia/ Otrzymasz profesjonalne doradztwo na temat fuzje firm . Ocenę przedsiębiorstwa pod względem kondycji finansowej, handlowej, prawnej i podatkowej. Myślę ze warto rozważyć tę ofertę.

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron