Teraz jest 19 kwi 2024, o 13:07


Darmowa N+

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Bila-17

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 15 maja 2005, o 21:09
  • Lokalizacja: Wrocław

Post16 maja 2005, o 13:37

PSX EXTREME rządzi neo plusa nie czytam bo jest kiepski!!! Pozdrowienia dla chłopaków z psx naprawde robicie kawał dobrej gazety! :wink:
PS2=RULES
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post28 maja 2005, o 11:06

No ogólnie to rynek leci. Ja myśle, że jeszcze troszkę i wszyscy polecą z torbami :(. No ale co zrobić, trzeba ich wspomagać i kupować gazetki. Za coś chłopaki muszą żyć no nie??
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post29 maja 2005, o 09:43

imo nie wierze ze tylko z tego sie utrzymują (vide odejscia prawie calej ekipy "starego dobrego" neo plus), ale fakt faktem tez mi cos smierdzi padnieciem - przynajmniej neo, na ktore wiele osob psioczy. zreszta tak jak ja wiele osob kupuje z sentymentu. psx teraz jest nad nimi sporo wyzej (tak mysle), no ale oni mimo ze troche tez spuscili z tonu to jednak nie az tak jak neo.
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post30 maja 2005, o 08:28

Bo tak naprawdę prawdziwych gazet o konsolach już nie ma :(. Kiedyś to były pisemka, Top Secret, Secret Service, Gambler a teraz tylko smutek i żal pozostał. Wszystko chyba mięknie na starość, komercją strasznie podchodzi. Szkoda.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post30 maja 2005, o 14:58

damek82 napisał(a):Bo tak naprawdę prawdziwych gazet o konsolach już nie ma . Kiedyś to były pisemka, Top Secret, Secret Service, Gambler a teraz tylko smutek i żal pozostał. Wszystko chyba mięknie na starość, komercją strasznie podchodzi. Szkoda.

Nie przesadzaj, dla mnie poziom obecnych dwóch periodyków o konsolach (N+, PSXE) jest na dobrym poziomie, szczególnie z naciskiem na ten drugi (IMO). Pisma które wymieniasz uchodzą za kultowe i dotyczyły (w głównej części) PieCów. Ciężko jest więc to ze sobą porównywać :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post31 maja 2005, o 16:32

Jak to nie można porównywać?? Czym się różni recka gry na konsole od recki gry na PC?? Dodatkowymi informacjami o wymaganiach sprzętowych??
Ja się dalej trzymam swojego zdania. Nie mówie wprawdzie, że obecny poziom jest zły ale porównując do poziomu ww. to naprawdę nieciekawie (tylko PSE się jakoś trzyma).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes

IzaBaran

Re: Darmowa N+

Post24 mar 2014, o 11:37

wspaniale!
Offline

Marta9112

aktywny

  • Posty: 51
  • Dołączył(a): 18 maja 2016, o 18:20

Re: Darmowa N+

Post18 maja 2016, o 19:49

darmowa jest ale chyba w snach :D
Poprzednia strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron