Teraz jest 23 kwi 2024, o 12:23


Darmowa N+

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Darmowa N+

Post30 kwi 2005, o 23:10

http://www.neo-plus.pl/varia/sampler/

Jeżeli nie znacie jeszcze naszego magazynu, możecie ściągnąć bezpłatną próbkę! To blisko 30 stron wypełnionych kompilacją różnorodnych materiałów z ostatnich numerów, które zawsze znajdziecie w Neo+ - od gorących newsów, przez specjały, czyli raporty związane z grami wideo, recenzje najnowszych gier, stałe działy, aż po Neon, w którym publikujemy rozmaite felietony i teksty przysyłane przez czytelników oraz rózne okołogrowe ciekawostki.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 maja 2005, o 10:04

Heh, miło że coś takiego zrobili. Ale to może też oznaczać, że z pismem w kwestiach ekonomicznych idzie im coraz gorzej i muszą chwytać się różnych sposobów, żeby pozostać na rynku :| ... Oby nic takiego nie miało miejsca, bo N+ to na pewno kawał dobrej gazety o grach, choć akurat w moim przypadku - wolę konkurencję z Katowic :twisted: . No i Wstępniak w tym Samplerze jest już chyba pełnym potwierdzeniem na to, że 100 stron już na stałe zadomowi się w magazynie - i dobrze.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post1 maja 2005, o 10:44

Mam podobne przeczucia co mój przedmówca. Muszą chłopaki mieć chyba biedę, że chwytają się takich "brzytew".
Szkoda by było, (choć wolę "PSX E"), ale co kilka koni ciągnących wóz to nie jeden... (co za porównanie???)
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post3 maja 2005, o 10:54

Mysle tak samo. w ostatnich czasach to pismo zaczelo podupadac. moze to przez wypad starych redaktorow (zostal w zasadzie tylko gulash i grabarz chociaz ten drugi nie byl od poczatku). nowi to juz nie to samo. dawno juz minely czasy gdy wzorowalem sie na ich recenzjach. obecnie kupuje tylko z senstymentu chociaz mysle nad zarzuceniem tego postepowania :D

Gość

Post6 maja 2005, o 23:15

Ja już od dawna nie kupuje N+. Ponieważ ogólnie mówiąc N+ jak dla mnie straciło swój specyficzny charakter. Stało się "jałowe".
Jak Warszawiaki maja jaką reckę lub test jakiegoś sprzętu przed Ekstrimem, to wiem że w Ekstrimie ów artykuł wypadnie to o wiele lepij. Poprostu.

A Myszaq pisze najlepsze recki !! :D

Gość

Post6 maja 2005, o 23:25

Aha, jeszcze jedno... często w N+ oceny gier były moim zdaniem zawyżane. A recki zawierały zbyt wiele zbędnej "podniety". Co po jakimś czasie denerwowało mnie. Bo w sumie mogło to oznaczać brak obycia recenzenta z grami. A to już nie swiadczy zbyt dobrze o nim.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post8 maja 2005, o 07:27

Hmm, zgadzam się z Majonezem. Ale wydaje mi się, że to nie fakt "braku obycia recenzenta z grami" tylko zwykły, ludzki hurraoptymizm. Co nieco wypacza obraz gry IMHO...
Nie ma co pieprzyć, Extrim jest lepszy niż "Brzytwa Ockhama". Ze zgredów to rządzą Myszaq, Dżujo (spokojnie, mądrze pisze - "bez zbędnej podniety"), no i ofkoz Mazzi... [oczywiście rządzą wszyscy, ale ich akurat wymieniłem - "bo mi siem nie kce", hi, hi].
N+ cenię za kilka rzeczy, ale niestety - kto się nie rozwija, ten się cofa...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post8 maja 2005, o 08:13

no no macie racje. Oceny sa za wysokie, styl pisania taki sobie. A tak apropo to znalazlem w najnowszym numerze cos takiego: "Oto ideał gry? Nic z tych rzeczy. Podobnie, jak w wielu tego typu sytuacjach RN:EoH jest fajną grą, póki nie zaczniemy w nią grać. Wtedy ukarze się naszym oczom najgorsza praca kamery w historii gier". Po pierwsze powtorzenie slowa gra/grac. W 4 zdaniach 4 razy. Po drugie "ukarze" w tym znaczeniu pisze się "ukaże" (od ukazać, a nie ukarać, jak sie zapewne pomylilo redakcji). Wreszcie po trzecie pisal to jeden z moich ulubionych redaktorow grabarz.. no i co, moze mi powiecie ze to jest dobry styl:/? Wiecie wiem ze takie gafy moga sie przydazyc i w ogole, ale sory jakby to wrzucic na jakas strone (np. ogm gdzie zaglada i tylko czeka na jakies potkniecie wielu "krytykantow/znawcow"), to od razu taki recenzent bylby niemilosiernie zjechany..
Offline
Avatar użytkownika

konie1

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 15:59

Post9 maja 2005, o 14:04

Heja moim zdaniem N+ jest najlepsza gazeta o grach konsolowych czytam takze PSXextreme tez jest spoko ale wole N+ poniweaz moim zdaniem własnie extreme zaniza oceny gier patrząc na to z innej strony pomyslcie sobie ile pracy musieli władowac osoby które pracuja nad taką grą np.WRC3 niejest to łatwe.
A z tu nagle w takim extreme krytykuja moim zdaniem za bardzo te gry bo zapewne nawet by nie zrobili takiego mario na snesa !!! 8) prawda jest taka ze gry w dzisiejszych czasach staja sie coraz to lepsze mamy coraz więcej mozliwosci i wiele osób myli sobie gre z zeczywistoscia przeciez to jest gra więc niepowinno byc tyle słów krytyki np ze "postac w drugim levelu weszła mi głowa w sciane " 8) takie jest moje zdanie na temat gier !!!!!!!! POzdrówki !!!
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post9 maja 2005, o 15:56

nie zgodze sie z toba. co z tego ze wlozyli w to nie wiem ile pracy, jak jest to juz ktoras czesc z kolei wiec trzeba ocene zanizyc. zapewniam cie ze w pierwsza czesc danej gry tworcy wkladaja najwiecej pracy, a potem to juz tylko dodaja wiecej i wiecej na tym co juz maja. ja neo plus nie trawie sorry ale jesli nfsu2 dostaje 9,5 w tym za grafike 10 to ja wysiadam (a to nie jedyna ich naciagnieta ocena)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post10 maja 2005, o 12:18

cycek napisał(a):no no macie racje. Oceny sa za wysokie, styl pisania taki sobie. A tak apropo to znalazlem w najnowszym numerze cos takiego: "Oto ideał gry? Nic z tych rzeczy. Podobnie, jak w wielu tego typu sytuacjach RN:EoH jest fajną grą, póki nie zaczniemy w nią grać. Wtedy ukarze się naszym oczom najgorsza praca kamery w historii gier". Po pierwsze powtorzenie slowa gra/grac. W 4 zdaniach 4 razy. Po drugie "ukarze" w tym znaczeniu pisze się "ukaże" (od ukazać, a nie ukarać, jak sie zapewne pomylilo redakcji). Wreszcie po trzecie pisal to jeden z moich ulubionych redaktorow grabarz.. no i co, moze mi powiecie ze to jest dobry styl:/? Wiecie wiem ze takie gafy moga sie przydazyc i w ogole, ale sory jakby to wrzucic na jakas strone (np. ogm gdzie zaglada i tylko czeka na jakies potkniecie wielu "krytykantow/znawcow"), to od razu taki recenzent bylby niemilosiernie zjechany..


No, dokladnie. takie kwiatki powaznemu (niby?) magazynowi nie powinny sie przytrafiac.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post12 maja 2005, o 07:48

konie1 napisał(a):Heja moim zdaniem N+ jest najlepsza gazeta o grach konsolowych czytam takze PSXextreme tez jest spoko ale wole N+ poniweaz moim zdaniem własnie extreme zaniza oceny gier patrząc na to z innej strony pomyslcie sobie ile pracy musieli władowac osoby które pracuja nad taką grą np.WRC3 niejest to łatwe.
A z tu nagle w takim extreme krytykuja moim zdaniem za bardzo te gry bo zapewne nawet by nie zrobili takiego mario na snesa !!! 8) prawda jest taka ze gry w dzisiejszych czasach staja sie coraz to lepsze mamy coraz więcej mozliwosci i wiele osób myli sobie gre z zeczywistoscia przeciez to jest gra więc niepowinno byc tyle słów krytyki np ze "postac w drugim levelu weszła mi głowa w sciane " 8) takie jest moje zdanie na temat gier !!!!!!!! POzdrówki !!!


Chłopie, czy Ty sam się czasami czytasz??? Nie chce mi się pisać tego samego co Piotrek... podpisuję się pod tym rękami i nogami!

Kuna, jaki gość :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron