Teraz jest 27 kwi 2024, o 22:30


Studia pedagogiczne?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 673
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Studia pedagogiczne?

Post2 paź 2023, o 09:50

Jak się nie chce pracować w szkole, to mało się to opłaca
Offline

kesa

master

  • Posty: 463
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 17:08

Re: Studia pedagogiczne?

Post30 paź 2023, o 14:32

Wybór uczelni na studia to ważna decyzja. Jeśli jesteś nauczycielem, który chce się dokształcać, to z pewnością warto zwrócić uwagę na ofertę studiów podyplomowych na https://www.podyplomowka.edu.pl/miejsca ... enia-zajec . Zajęcia odbywają się online, ale można też liczyć na kontakt z wykładowcami przez internet. To świetny sposób na zdobycie wiedzy i doświadczenia bez konieczności osobistego uczęszczania na zajęcia.
Offline

Max737

aktywny

  • Posty: 67
  • Dołączył(a): 20 lut 2018, o 13:05

Re: Studia pedagogiczne?

Post12 mar 2024, o 09:40

Bertholt44 napisał(a):Według mnie warto inwestować czas oraz pieniądze w rozwój osobisty.

Też tak uważam. Choć akurat pedagogika nie jest dla mnie. Wolałbym coś związanego z prawem lub kryminalistyką. Tylko powiedzcie mi, jakbyście mieli wybrać, to lepiej chodzić stacjonarnie, czy zdecydować się na https://prawowroclaw.edu.pl/oferta/stud ... acjonarne/ studia niestacjonarne? Wrocław mnie interesuje, znalazłem ciekawe kierunki w Wyższej Szkole Prawa, i mam pewne wątpliwości. Chciałbym podjąć pracę, więc wiadomo, dodatkowy czas się przyda. Ale znajomi mówią, że studia zaoczne niekoniecznie dają nam aż takie pole do popisu. To prawda? Zawsze mi się wydawało, że niezależnie od trybu studiów, sukces zależy od nas samych. Czyli ważna jest nasza chęć i motywacja. A wy jak sądzicie? Myślicie, że na studiach niestacjonarnych jest ciężej?
Poprzednia strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 72 gości