Teraz jest 14 maja 2024, o 10:56


Problemy z samochodem

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Warszawiak

wyjadacz

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): 24 sty 2018, o 09:52

Problemy z samochodem

Post19 cze 2019, o 06:42

W poszukiwaniu dobrych usług holowania trafiłem na https://www.pomoc-drogowa-hamburg.com.pl/. Skorzystałem z pomocy drogowej w czasie wyjazdu do Hamburga. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, kto potrzebuje profesjonalnego holowania samochodu.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Problemy z samochodem

Post2 lip 2019, o 11:50

Jeśli chodzi o Stolicę, ponieważ pewnie sporo osób z tego forum tam mieszka to od siebie mogę wam polecić takie usługi jak pomoc drogowa warszawa z firmy AUTO-HOL . na prawdę znajas ię na sowjej pracy i moim zdaniem jak najbardziej warto jest korzystać z ich usług
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 691
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Problemy z samochodem

Post18 maja 2022, o 22:07

Powiem Wam szczerze, że ja miałem może w życiu dwa razy jakiś problem z moim samochodem i wówczas zazwyczaj całkiem nieźle sobie z tym radziłem. W najbliższym czasie planuję zakup nowego auta i staram się przy tym doszkalać moje umiejętności kierowcy :D W sieci znalazłem między innymi wpisy dla kierowców dostępne tutaj: https://mtu24.pl/hamowanie-awaryjne-jak-to-robic/ - w tym temacie przeczytacie akurat o hamowaniu awaryjnym. Co sądzicie o tego typu stronach internetowych? Korzystacie?
Offline

ewl123

master

  • Posty: 357
  • Dołączył(a): 29 lis 2016, o 17:40

Re: Problemy z samochodem

Post9 sty 2023, o 11:05

Warto zawsze sprawdzać żarówki, to bały, ale ważny element auta. Jeśli nie wiesz jakie dobrać, to zajrzyj na wykaz żarówek VW Tiguan to znakomita wyszukiwarka
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 780
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Problemy z samochodem

Post10 maja 2024, o 18:19

Jakiego mechanika w Krakowie możecie mi polecić?

frytka z pianki poliuretanowej

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości