Teraz jest 28 kwi 2024, o 00:49


Schody, jakie wybrać?

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Re: Schody, jakie wybrać?

Post12 mar 2019, o 21:47

Schody chcę mieć drewniane a balustrady ze stali. Będę zamawiać u tej firmy https://www.kobamet.pl/ Mają bardzo dobre opinie. Musze tylko przejrzeć wzory. Ale lubię klasykę więc pewnie coś prostego będzie.
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 716
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Schody, jakie wybrać?

Post3 maja 2020, o 14:06

Jeśli wybierasz schody to proponuję wybrać schody drewniane dębowe https://styldrzewa.pl/katalog-produktow/schody-debowe/schody-drewniane/ Jednego z pewnością mnie życie nauczyło. Nie kupować, bo tanie. Na takich akcjach wychodziłam tak, że i tak musiałam wymieniać na droższe. Dlatego też, jak szukasz odpowiednich schodów, wybierz te dębowe, a w styldrzewa.pl masz chyba wszystkie rozwiązania. W moim domu schody są w formie "L".
Offline

arek565

guru

  • Posty: 768
  • Dołączył(a): 24 lis 2017, o 08:23

Re: Schody, jakie wybrać?

Post5 lut 2023, o 13:44

Jakiś czas temu zdecydowałem się na skorzystanie z oferty firmy DOLLE, która wykonała dla mnie dolle schody strychowe w naprawdę atrakcyjnej cenie. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Schody, jakie wybrać?

Post11 mar 2023, o 16:46

Potwierdzam, firma DOLLE naprawdę godna polecenia. Ja zamawiałam takie: schody strychowe i uważam, że lepiej nie mogłem trafić. Lekkie, łatwe w montażu. Solidna firma.
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Schody, jakie wybrać?

Post8 mar 2024, o 13:44

Zastanawiałem się nad zakupem nowych schodów, dlatego skorzystałem z oferty polecanej mi stolarni Wołosiuk, gdzie zamówiłem schody drewniane i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Posiadają bardzo rozbudowaną ofertę, dostosowaną do najróżniejszych potrzeb klientów.
Poprzednia strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 61 gości