Teraz jest 27 kwi 2024, o 23:35


Moja własna firma

Na każdy temat. Miejsce w którym możecie podyskutować o wszystkim, co nie dotyczy żadnej z pozostałych kategorii.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

roza99

guru

  • Posty: 680
  • Dołączył(a): 28 lis 2017, o 18:48

Moja własna firma

Post11 kwi 2019, o 11:21

Zajmuję się na co dzień prowadzeniem pracowni aranżacji ogrodów oraz przetwórstwem kamienia, pracuje u mnie 13 osób i mam mały problem z rozliczeniami. Polecicie jakiś ciekawy program kadrowo płacowy który ułatwi mi to zadanie? będę wdzięczna za każdą pomoc!
Offline

Dominik22

guru

  • Posty: 808
  • Dołączył(a): 13 gru 2017, o 17:16

Re: Moja własna firma

Post12 kwi 2019, o 11:07

Zobacz sobie https://wfirma.pl/ i zrób okres próbny. Nie powinnaś mieć z tym programem problemów. Jest dość prosty i chyba każdy ogarnie. Kadry i płace w nim poprowadzisz spokojnie. I do innych rzeczy też się przyda.
Offline

Halka90

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 15 gru 2016, o 10:54

Re: Moja własna firma

Post28 paź 2019, o 12:34

Od siebie mogę polecić systemy erp. Bardzo dobrze sprawdzają się jako narzędzie wspomagające zarządzanie firmą https://www.connecto.pl/system-erp-do-z ... nia-firma/ . System wspiera efektownie pracę poszczególnych działów, odpowiedzialnych w firmie za m.in. księgowość, płace, sprzedaż, marketing, czy dystrybucję. Obecnie rozwiązania te stają się co raz bardziej popularne i znajdują zastosowanie niemal w każdej branży.
Offline

emager

wyjadacz

  • Posty: 189
  • Dołączył(a): 9 gru 2017, o 17:43

Re: Moja własna firma

Post27 lis 2019, o 22:06

To zależy z jakiego pułapu startujecie i jak duża będzie to firma. Jeśli zatrudniacie dużą ilość pracowników, szczególnie pracujących przy komputerze to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na allied telesis ponieważ z ich pomocą będziecie mogli stworzyć funkcjonalną sieć komputerową w firmie. Pozwoli to zachować pełne bezpieczeństwo, wygodę i do tego pewność działania, co również sam mogę potwierdzić.
Offline

kajkusk

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 31 paź 2017, o 10:41

Re: Moja własna firma

Post11 gru 2019, o 17:03

od kilku lat prowadzę własny gabinet kosmetyczny w Białymstoku, mam dużo klientek i klientów, ostatnio robiłam remont i dokupiłam nowy sprzęt - fotel kosmetyczny, leżankę oraz nowoczesny laser The Epi Lab marki BiNatural Doskonale pasuje do mojego gabinetu i świetnie sprawdza się w zabiegach ;)
Offline

Brilu

guru

  • Posty: 716
  • Dołączył(a): 6 gru 2017, o 12:36

Re: Moja własna firma

Post2 sty 2020, o 16:13

Niestety nie jestem w stanie Ci pomóc. Nie jestem już po prostu na czasie. Zresztą, jak czegoś potrzebuję, to najczęściej daję sobie radę, dzięki poradom w internecie. Tak jak i w tym przypadku, jeśli chodzi o mikrorachunek. Dowiedziałam się mglistych informacji z TVN-u. Poszperałam w internecie i znalazłam stronę o mikrorachunku https://mikrorachunek.pl/platnosci-pit/
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 673
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: Moja własna firma

Post3 sty 2020, o 00:00

U mnie w firmie wszystkie bezpieczniki są z firmy Eti Polam. Zamówiłem je w hurtowni https://sklep.elus.pl/eti-polam,2,590777 i całość zamówienie przebiegła bezproblemowo, także myślę że w przyszłości zamówienie z mojej strony może się powtórzyć, bo szkoda za każdym razem szukać innego miejsca do zamówienia.
Offline

gamer

wymiatacz

  • Posty: 251
  • Dołączył(a): 1 lut 2018, o 15:02

Re: Moja własna firma

Post31 mar 2020, o 18:42

Każdy kto prowadzi własną firmę z pewnością spotkał się z sytuacją kiedy kontrahent nie zapłacił w terminie faktury za towar czy usługę. Co wtedy zrobić z taką przeterminowaną fakturą ? Z pewnością wielu przedsiębiorców boryka się z tymi problemami a w sumie odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Na stronie firmy faktoringowej PragmaGo w dziale porady https://pragmago.pl/porada/jak-wykorzystac-przeterminowane-faktury-i-poprawic-plynnosc-finansowa/ można uzyskać wskazówki jak w takim przypadku należy postąpić. Warto wiedzieć jak faktoring może nas ustrzec przed niepotrzebnymi problemami z płynnością finansową.
Offline

marmanek88

guru

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 12 paź 2017, o 12:06

Re: Moja własna firma

Post6 cze 2021, o 13:34

Jeśli pracujecie za biurkiem lub dużo czasu spędzacie przed komputerem to warto zakupić odpowiedni fotel? Zobaczcie na oferta foteli gamingowych ten sklep ma bardzo szeroką ofertę foteli. Znajdziecie tutaj idealny wygodny i funkcjonalny profesjonalny mebel.
Offline

Bertholt44

guru

  • Posty: 753
  • Dołączył(a): 20 mar 2018, o 12:15

Re: Moja własna firma

Post25 paź 2021, o 14:39

Jeśli dużo pracujecie za biurkiem to zadbajcie o swój kręgosłup i kupicie sobie ergonomiczny, doby i wygodny fotel do pracy. Ja taki fotel do gabinetu kupiłam w sklepie internetowych fotel-partner. Polecam zapoznać się z ich ofertą.
Offline

majka508

bywalec

  • Posty: 40
  • Dołączył(a): 27 gru 2016, o 23:12

Re: Moja własna firma

Post1 lis 2021, o 17:48

warto jeszcze zainwestować w dokumentacja medyczna elektroniczna oczywiscie, jezeli jesteście lekarzami to jak najbardziej :) Pomoże wam to w wielu dziedzinach waszej pracy
Offline

genre

wymiatacz

  • Posty: 218
  • Dołączył(a): 21 lut 2017, o 16:53

Re: Moja własna firma

Post25 lis 2021, o 12:57

Jeśli prowadzisz własną firmę to pomyśl o takich rozwiązaniach jak inea biznes bo to nie tylko internet ale również możliwość z korzystania z bardzo przydatnych narzędzi i możliwości jakie dają takie rozwiązania.
Następna strona

Powrót do Odloty

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 71 gości