Teraz jest 29 mar 2024, o 01:07


Na co warto iść aktualnie do kina...

Kino, i to nie tylko domowe. Kącik Strefy Filmu.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Na co warto iść aktualnie do kina...

Post15 cze 2007, o 09:14

Założyłem taki temat bo chyba brakuje go tutuaj. Będziemy wymieniać się doświadczeniami, bo w koncu bilety tanie nie są, warto się ostrzegać przed szmirami :roll: . Ja mam obecnie taki problem: na co z tej trójki filmów najlepiej iść: Spiderman 3, Piraci z Karibów 3, czy Shrek 3. Moze ktoś oglądał to mi doradzi :)
Offline
Avatar użytkownika

Artix

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 2 mar 2006, o 22:05
  • Lokalizacja: Poznań

Post15 cze 2007, o 15:42

Obecnie kino zalewają filmy z trójką w tytule (przwijającą się w ten lub inny sposób):

- Spider-Man 3
- Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata
- Ocean's Thirteen
- Shrek 3...

Istna sequelmania. Jak na razie byłem na dwóch pierwszych, na kolejne dwa wybiorę się w najbliższym czasie (Shrek nie miał jeszcze premiery). W sumie standardowo: jeśli podobały Ci się poprzednie części, to tutaj również będzie zadowolony.

Spider-Man 3 jak zwykle napakowany akcją, a tym razem oglądamy zmagania aż z trzema adwersarzami - ogólnie nieźle. Niestety, ostatnie 10-15 minut kompletnie zasysa, wykorzystano chyba wszystkie najbardziej znane i oklepane motywy w historii kina. O patosie sięgającym zenitu nie wspominam - widać, że film robili Amerykanie. Venom też trochę nie spełnił moich oczekiwań, ale momentami daje radę. Podsumowując, warte zobaczenia, a tragiczną końcówkę po prostu trzeba wyrzucić z pamięci ;).

Z "Piraci..." jest z kolei odwrotnie - przez większość czasu ok (tak jak ze Spider-Manem), niestety wkradło się kilka irytujących dłużyzn (choć schizy Sparrowa to naprawdę zabawna i miła odmiana). Dobrze, że od czasu do czasu można się zdrowo pośmiać. Jednak w odróżnieniu do Człowieka Pająka, tutaj zakończenie (tak z pół godziny filmu) wymiata i pozostawia bardzo dobre wrażenie po trzeciej części.

Oba są warte zobaczenia, ale jeśli miałbym wybierać, to wybrałbym się na Piratów (wiedząc, jak się oba prezentują).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 cze 2007, o 22:40

Ja oglądałem tylko piratów - jak zwykle głupkowaty to film, ale obejrzeć można ;). W końcu czy miliony ludzi ktorzy poszli do kina (film bije rekordy) mogło się mylic ;)? (Mogło hehe)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post15 cze 2007, o 23:07

Po 3 Piratów oczekiwałem znacznie więcej :/ zawiodłem się tym razem niestety , po prostu skończyły się pomysły i tyle ( a przecież dwie pierwsze części po Indianie Jonesie to moje ukochane przygodowe filmy :) , a na co iść ??? Hmmm niedługo Szklana Pułapka 4 hehehe kochamy cię Johny :)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 mar 2008, o 01:34

Ja polecam aktualnie film Mgła (The Mist) - całkiem fajny thriller, minimalnie w klimacie Silent Hill. Ja obejrzałem i bawiłem się całkiem nieźle :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Na co warto iść aktualnie do kina...

Post14 maja 2008, o 15:34

Ja zamierzam się wybrać na nową część przygód Indiany Jonesa. Mam nadzieję, że nie zepsują tej legendy :). A potem postaram się zagrać w gry na podstawie tego filmu - z nimi też wiąże duże nadzieje ;).

Adamowic

Re: Na co warto iść aktualnie do kina...

Post31 mar 2014, o 12:57

super
Offline

dalissa

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 8 lut 2015, o 21:52

Re: Na co warto iść aktualnie do kina...

Post9 lut 2015, o 10:26

Już nie długo będzie premiera filmu w roli głównej "Peja". Czekam z niecierpliwością:)
Offline

samurajjka

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 10 lut 2015, o 11:27

Re: Na co warto iść aktualnie do kina...

Post11 lut 2015, o 12:09

Wczoraj byłam na 50 Twarzy Greya. Nie będę komentowała aby nikomu nie zepsuć oczekiwania na ten film....:)
Offline

ammorekss

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 13 lut 2015, o 10:46

Re: Na co warto iść aktualnie do kina...

Post16 lut 2015, o 12:02

Byłam na tym 50 Twarzy Greya. Jednak jest on stanowczo przereklamowany.
Offline

waszyniar

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 14 lut 2015, o 17:41

Re: Na co warto iść aktualnie do kina...

Post18 lut 2015, o 15:21

Jak dla mnie na ten moment nie ma nic ciekawego. Czekam na coś szczególnego.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Na co warto iść aktualnie do kina...

Post18 lut 2015, o 22:34

Może i nie ma tego już w kinach (było w 2014), ale kto nie oglądał niech nadrabia: Stonehearst Asylum. Świetny film z kilkoma twistami. Nic nie powiem, żeby nie psuć zabawy, ale warto:).
Następna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron