Teraz jest 16 kwi 2024, o 13:54


.<Prison Break aka. Skazany na Śmierć>.

Kino, i to nie tylko domowe. Kącik Strefy Filmu.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

.<Prison Break aka. Skazany na Śmierć>.

Post10 mar 2007, o 12:34

Co sądzicie o tym - IMO - rozwalającym łeb serialu? Chcielibyście więcej serii? Wszelkie swoje uwagi przelewajcie tutaj bez pamięci:).

Ja osobiście - tj. napisałem już wyżej - jestem powalony całą historią jaką opowiada PB. Fakt, niektóre momenty są naciągane - jak wszędzie -, ale wybaczam to, bo bez naciągania nie byłoby tyle zwrotów akcji prawda?

Jeśli chodzi o kreacje bohaterów to również są one - IMO - bardzo udane, ale co ja tu będę recke pisał? :P :P Wszystko niech wyjdzie w dyskusji.
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post10 mar 2007, o 14:14

powiem tak , tematyka tego serialu jest jak najbardziej spox , wiadomo więzienne klimaty aka Symetria , Skazani na Shawnshank , Gniazdo OS itd. rządzą , ale nie czuję jakoś ''fenomenu'' tego serialu. Jak dla mnie to zwykły przeciętniak i tyle. Oglądałem dwa odcinki i stwierdziłem , że starczy , nie jest chu*owy , ale nie robi mi i tyle , ale ostatnio zajarałem się serialem DEXTER :) to naprawdę dobry shiiiiiit :) POLECAM , albo chociaż najpierw książkę :)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post10 mar 2007, o 16:32

Powiem szczerze, że seriali nie oglądam (tak wychwalanego Losta nie obejrzałem choćby jednego odcinka), ale Prison Break'em zainteresowałem się, choć też dopiero gdy na wyświetlanie go w polskiej telewizji zdecydował się Polsat. Na razie obejrzałem 14 odcinków (a więc jestem już trochę do przodu w stosunku do tego, co jest pokazywane w TV) i jestem zainteresowany tym, co będzie działo się dalej 8) . Już jest 2. sezon, a mówi się nawet o zrobieniu sześciu :roll: ... O ile nie zrobi się z tego naciągany tasiemiec, to jestem za 8) .
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post1 maja 2007, o 19:11

Ba serial wali w łeb świetną fabułą i trzymającą w napięciu akcją. Moja mama o ile nie lubi serial(dziwne co nie) i lost nigdy jej się nie spodobał, to zawsze w niedziele o 20 siadamy razem przed TV i oglądamy "Skazanego na Śmierć"(dziżas kto w polsacie wymyślił ten przekład? Dostaje ode mnie kopa). Oglądam 1 sezon i aż mnie świerzbi żeby wsiąść się za 2, ale nie. Nie psuje sobie zabawy 8) . Tylko jak oni dalej chcą ciągnąć to przez dalsze sezon tego nie wiem. Dla mnie serial powinien się skończyć na 3 sezonie, bo nie wiadomo jakie pomysły zapuszczali by scenarzyści to i tak będą to ogrzewane kotlety. Ale nie marudzić tylko oglądać ot co :)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 mar 2008, o 01:35

Ja zacząłem ostatnio nadrabiać ten tytuł... Jestem na drugim sezonie, notabene dużo słabszym od pierwszego. Ciekawe jak tam trzeci ale do tego jeszcze przede mną kilka odcinków :)
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Re: .<Prison Break aka. Skazany na Śmierć>.

Post8 cze 2009, o 16:11

Dodam że serial ponoć, dzięki bogom, wreszcie się skończył. Nie udało mi się dotrwać nawet do piątego odcinka, bo sezon 4 od samego początku zassysa niesamowicie. Scenarzyści starali się zaskoczyć widza, ale jak widać oni sami już nie wiedzą o co w tym wszystkim chodzi i ciągną to byle do następnej wypłaty. Aktorstwa nawet nie oceniam, bo jak oceniać czegoś nie ma
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: .<Prison Break aka. Skazany na Śmierć>.

Post19 paź 2009, o 21:01

Oj tak, Prison Break w czwartym sezonie stoczył się na samo dno i całe szczęście, że zakończono ten serial. Z całkiem ciekawego serialu (pierwszy sezon) zostały jakieś popłuczyny, które nawet nie wiem do czego porównać :roll: .
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: .<Prison Break aka. Skazany na Śmierć>.

Post20 paź 2009, o 11:10

Pierwszy sezon oglądałem z zapartym tchem, drugi i trzeci dlatego, że jak coś zacznę to staram się to dokończyć. Niestety tym razem mi się nie uda, bo 4 sezon ssie maksymalnie. Geez przecież tego już się nie da oglądać. Doskonały przykład jak chciwość może zarżnąć wszystko.
Obrazek

Adamowic

Re: .<Prison Break aka. Skazany na Śmierć>.

Post31 mar 2014, o 12:56

Stare ale jare..
Offline

dalissa

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 8 lut 2015, o 21:52

Re: .<Prison Break aka. Skazany na Śmierć>.

Post9 lut 2015, o 10:29

Przy I sezonie mnie bardzo wciągnął. Odpuściłam resztę i jakoś mnie nie ciągnie do niego. Przereklamował się i tyle
Offline

waszyniar

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 14 lut 2015, o 17:41

Re: .<Prison Break aka. Skazany na Śmierć>.

Post18 lut 2015, o 15:24

Ten serial ktos jeszcze oglada? Stare to...
Offline

zazura

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 30 kwi 2015, o 16:32

Re: .<Prison Break aka. Skazany na Śmierć>.

Post4 maja 2015, o 13:39

waszyniar napisał(a):Ten serial ktos jeszcze oglada? Stare to...




Stare ale niektórzy nie moga się od niego oderwać:)
Następna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron