Teraz jest 29 mar 2024, o 11:37


Filmy DVD - wasze oceny

Kino, i to nie tylko domowe. Kącik Strefy Filmu.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Filmy DVD - wasze oceny

Post25 paź 2004, o 21:11

Jest temat o nowosciach kinowych, proponuje wiec takze wątek o filmach na dvd - w koncu wielu z nas wypozycza filmy, wiec mozna cos sobie polecić, a przed czymś przestrzec.

Ja ostatnio sprawdziłem2 tytuły:
- "Nigdy w życiu" - bez rewelacji, spodziewałem sie wiecej. Dla mnie to zwykle romansidło. Nienajgorsze, ale też oczekiwałem wiecej po tych wszystkich zapowiedziach i recenzjach.
- "Freddy vs Jason" - klimaty Piątku 13tego. Maksymalna rzeźnia. Świetne efekty, film już dość średni, choć z jednej strony warto obejrzeć jeśli ktoś lubi ostre wyrzynanie na ekranie :D. Z horroru raczej tutaj nie wiele, raczej maksymalna sieka, czasami nawet dosc niesmaczna (vide mord kolesia w łóżku).
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

re.

Post1 lis 2004, o 22:04

"Nigdy w życiu"... byłem na tym w kinie. Nawet mi się nie chciało iść do kina,ale namowy siorki :twisted: mnie zmusiły.
Co sądze o filmie? Gdyby nie popcorn nie przetrzymałbym tego...
...a ten chaos o tym filmie to przez ITI (czyli Tvn i te inne).
Offline
Avatar użytkownika

Hrabia

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 18 lis 2004, o 22:31
  • Lokalizacja: Płock

....fredek z krainy kredek....

Post18 lis 2004, o 22:39

Co do "Freddy vs Jason" zgadzam sie. Wg mnie nie ma juz dobrych horrorow. Nie to co kiedys, przynajmniej jak przypomne sobie kiedy bylem maly. Moze dlatego ze bylem maly sie ich balem :). Freddy ma kilka dobrych scen jezeli chodzi o efekty, ale czy mozna sie bac ogladajac ten film?? Chyba nie........ a na tym powinien polegac horror.........na strachuuu ( jak dla mnie )
Offline
Avatar użytkownika

Hrabia

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 18 lis 2004, o 22:31
  • Lokalizacja: Płock

....fredek z krainy kredek....

Post18 lis 2004, o 22:40

Co do "Freddy vs Jason" zgadzam sie. Wg mnie nie ma juz dobrych horrorow. Nie to co kiedys, przynajmniej jak przypomne sobie kiedy bylem maly. Moze dlatego ze bylem maly sie ich balem :). Freddy ma kilka dobrych scen jezeli chodzi o efekty, ale czy mozna sie bac ogladajac ten film?? Chyba nie........ a na tym powinien polegac horror.........na strachuuu ( jak dla mnie )
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post31 gru 2004, o 15:06

Co do filmów na DVD to polecam Shreka 2 ktory własnie ukazał sie :D. Najlepszy film roku 2004 moim zdaniem to wlasnie ten :)

Slavec

Post31 sty 2005, o 23:39

Yoł!!! Temat w sam raz dla mnie. Ostatnio oglądałem dużo filmów na DVD, to jedno z moich licznych zainteresowań. Tak więc polecam:

1. "S.W.A.T. - jednostka specjalna" - eleganckie kino akcji.
2. "Diablo" lub "Odwet", filmy sa pod tymi dwoma tytułami, to też jest fajne kino akcji i na dodatek gra tam Vin Diesel.
3. "Van Helsing" - jest to bardziej film fanstatyczny niż horror, ale moża przełkąć.
4. "Wydział zabójst Hollywod" - dużo gadania, a na koncu akcja :D
5. "Dirty Dancing 2" - lepszy niż częśc pierwsza :)
6. "Spider - man 2" - tu niestety pierwsza część była o wiele, wiele lepsza, alt to też jeszcze przejdzie.
7. "Tekstańska masakra piłą mechaniczną" - to miał byc horror, a jak dla mnie był to bardziej film psychologiczny, ale podobał mi się.
8. "Nigdy więcej" - gra piękna Jenifer Lopez"
9. "Synowie mafii" - i znowu mój ulubiony Vin Diesel
10. "Aniołki Charliego 1 i 2" - fajne laski tam grają.
I to jak na pierwszy tydzień od kiedy zapisałem się do wypożyczalni, to chyba wystarczy.
________________________
Pozdrawiam wszystkich filmo - maniaków. A oglądam oczywiście na Xbox-ie.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Filmy DVD - wasze oceny

Post18 sie 2008, o 21:43

No to ja dodam coś od siebie, może to rozrusza troszkę temat:

- "Phone Booth" (pol. "Telefon") - akcja 95% filmu dzieje się w budce telefonicznej (pozostałe 5% to czas potrzebny na dojście do niej głównego bohatera :P ), ale o dziwo jest naprawdę ciekawie. Gra psychologiczna snajpera trzymającego na muszce specjalistę do spraw reklamy Stuarda Sheparda - aroganta manipulującego innymi ludźmi, zdradzającego żonę, który ma być ukarany przez snajpera, który wie o naszym bohaterze wszystko. Tylko od Stuarda zależy czy przeżyje, od jego chęci poprawy i zmienienia się na lepsze. Naprawdę bardzo dobry thriller, który mimo jednostajności miejsca akcji trzyma w napięciu do samego końca.

- "Freaky Friday" (pol. "Zakręcony piątek") - niedogadująca się ze sobą matka z córką w wyniku pewnych zdarzeń "zamieniły się ze sobą" ciałami, co prowadzi do szeregu komicznych zdarzeń. Teraz córka musi udawać matkę i na odwrót, co nie zawsze dobrze się kończy :) . Lekka komedia na wolny wieczór :P .

- "The Terminal" (pol. "Terminal") - wprawdzie Tom Hanks jako główny bohater początkowo odrzucał mnie przed obejrzeniem, ale zaryzykowałem i nawet miło spędziłem czas przed TV. Sporo tu infatylności, ale nie ma się czemu dziwić, bo trzeba się na to przygotować w przypadku komedii romantycznej :P . Główny bohater uwięziony na lotnisku w Nowym Jorku nie może nawet z niego wyjść z racji nieważnego paszportu, więc spędza tu kolejnych kilka dni, tygodni, a nawet miesięcy ze znikomą znajomością angielskiego i brakiem pieniędzy przy sobie. Film nie jest zły jeśli tylko nie oczekuje się po nim zbyt wiele.
Offline
Avatar użytkownika

tenen

bywalec

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): 5 cze 2011, o 23:15
  • Lokalizacja: http://zpademwlapie.blog.pl/

Re: Filmy DVD - wasze oceny

Post6 cze 2011, o 13:28

Watchmen: Strażnicy - Całkiem nowe spojrzenie na superbohaterów. Bardziej dramat psychologiczny niż film akcji i do tego genialne efekty. Warto też wspomnieć o epickiej wręcz postaci Rorschach'ka. Dla mnie film roku 2009. 10/10

Nostalgia Anioła - Kolejny film Petera Jacksona. Całkiem odmienny od Tolkienowskiej Trylogii. Dramat opowiadający o dziewczynce która zza grobu stara się naprawić życie swojej rodziny oraz wskazać kto ją zamordował. 8/10

Złodziej życia - Oglądaliśmy z Martą głównie ze względu na Angelinę ;) Okazało się że to świetny thriller z mocnym zakończeniem ;) 8/10
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

modlisz

Re: Filmy DVD - wasze oceny

Post17 mar 2014, o 10:47

Nostalgia wspaniały film-prwie cały przepłakałam...

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron