Teraz jest 28 mar 2024, o 18:49


Nowości kinowe - jak oceniacie

Kino, i to nie tylko domowe. Kącik Strefy Filmu.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Nowości kinowe - jak oceniacie

Post18 paź 2004, o 08:16

Mysle ze taki temat jest lepszym pomysłem niż zakładanie oddzielnych tematów do kazdego filmu. Jak bedziecie na czyms w kinie to wypowiedzcie sie w tym temacie co sadzicie o tym filmie (krotko) i wystawcie ocene w skali 1-10. Moze dzieki temu bedziemy sie wzajemnie chronic przed crapami :)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post18 paź 2004, o 15:06

Wczoraj byłem na "Ławeczce" i odradzam wam ten film - szkoda pieniedzy. Playboy Żmijewski rwie w nim kolejne panny i srednio mu to wychodzi. Film tak naprwde sie nie konczy (otwarte zakonczenie do ewentualnej kontynuacji?). Wynudziłem sie nieźle, dobrze ze nie byłem w kinie sam :P. Dla mnie to jakies 5/10 nic wiecej.
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post18 paź 2004, o 20:31

no to tak:
osobiście polecam "Vinci", ale ostrzegam, że nie każdemu ten film przypadnie do gustu... mnie się bardzo podobał, ale jeżeli nie lubisz polskiego kina to i tego tytułu raczej nie pokochasz... ale sam film zrobiony jest dobrze, a nowi (debiutujący, jak i ci mniej znani) aktorzy zostali świetnie dobrani - a to jest naprawdę duży plus (myślę, że nie tylko ja mam dość oglądania ciągle tych samych "starych wyjadaczy")...
i druga pozycja: "Ja, Robot"... na film miałem nie iść i nie poszedłbym, gdyby nie mój tata, który jest fanem Wielkiej Czwórki SF (Asimov, Clarke, Bradbury, Van Voght) i jak dowiedział się, że to film na podstawie "Pozytronowego detektywa" Asimova to się tak napalił, że po prostu musiałem iść, wyboru nie miałem... ale, co się okazało, film (jeżeli nie oczekujemy cudów) jest całkiem, całkiem... na pewno czasu nie straciłem, ale tak jak mówię - jakiegoś superaśnego filmu z głębią się nie spodziewajcie...
teraz mam zamiar pójść na "The Chronicles of Riddick", bo po tym co zobaczyłem w grze nie wybaczyłbym sobie przegapienia tego filmu... jak wrócę to na pewno się z Wami podzielę moim zdaniem na temat tej pozycji... :twisted: rozpisałem się, teraz czas na Wasze zdanie... :twisted:
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post19 paź 2004, o 08:02

a kiedy ma byc ten Chronicles of Riddick?
PS. ja tez zrezygnowałem z ja, robot bo myslalem ze to bedzie max dno
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post19 paź 2004, o 18:50

the chronicles of riddick w multikinie już jest... :P
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Yaxa

bywalec

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 10:16
  • Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post20 paź 2004, o 08:57

A ja bylem w kinie (domowym :) ) na drugim residencie...
...
...
...
Totalna szmira jakby to powiedzial ciastek. Film jest do bani, profanacja wspanialej gry i wogule to nie chce mi sie o nim pisac. Wzorowanie sie na RE3 to byl blad. Film zdecydowanie odradzam fanom gry moze reszcie by sie spodobal.
Some live, some die in the way of the samurai
Offline
Avatar użytkownika

Kazan

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 01:13
  • Lokalizacja: Częstochowa

Post26 paź 2004, o 00:46

Co do Residenta, to miała być w tym nr. recka, ale coœ nie wyszło:). Ostała się tylko 3 groszówka, która przedstawia się tak :

"Drugš częœć, najbardziej znanej serii o zombich zwyczajnie rozczarowuje. „Resident Evil – Apokalipsa” jest pełnš gębš filmem akcji, nie majšcym, nic wspólnego z gatunkiem powszechnie znanym jako „horror”. Œmieszny, gumowaty Nemezis, gonišcy biegajšcš po œcianach Jovovich œmieszy zamiast straszyć. Nawet zombiaki zeszły na dalszy plan, ustępujšc miejsca likierom, zmutowanym psom i niezwykle przerażajšcym komandosom Umbreli. Zdecydowanie nie o to chodziło. Gratkš dla fanów, będzie za to wyłapywanie nawišzań do poszczególnych częœci „Residentów”, z których autorzy bezczelnie wiele scen skopiowali. W sumie można obejrzeć, choć jedynka była zdecydowanie lepsza"
Ocena 6.0
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post18 lis 2004, o 22:37

ostatnio zostałem siłą zaciągniety na Bridget Jones 2 :D. Nawet musze przyznac ze nie było zle, nawet smieszne i dosc ciekawe, choc film wybitnie pisany dla kobiet/dziewczyn ;). Mimo wszystyko polecam, kto lubił "jedynke" na drugiej czesci sie nie zawiedzie
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post18 lis 2004, o 23:44

Ja na jutro ma zarezerwowany wieczór na film Upadek, który to jest jak wynika z pierwszych recenzji w miare.Ciekawe, jak wypadnie w moim odczuciu.....
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post19 lis 2004, o 13:59

ja dopiero co widziałem Pręgi... film ciekawy, interesujący, ale kapkę kiczowaty. w dodatku osobiście nie lubię takich filmów (byłem z klasą) i NIENAWIDZE Zebrowskiego (jako aktora). ale cała reszta w porzadku, oceniam film jak najbardziej pozytywnie. i polecam.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Nowości kinowe - jak oceniacie

Post9 sty 2012, o 20:34

Ja jakiś czas temu byłem na "Baby są jakieś inne" i niestety kolejny zawód. Ograne żarty, dialogi takie sobie i to uporczywe powtarzanie słów niczym w Dniu Świra. Już lepiej by bylo żeby reżyser zostawił ten patent dla tamtego filmu a nie będzie w każdy kolejny go ładował. Mnie osobiścioe "Baby..." zanudziły i gdyby nie popcorn cięzko miałbym wysiedzieć do końca ;)

eDDyta

Re: Nowości kinowe - jak oceniacie

Post10 mar 2014, o 11:09

Wczoraj byłam na 300-poczatek imperium 3d-polecam:):):)
Następna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości

cron