Teraz jest 29 mar 2024, o 10:49


Final Fantasy 7: Advent Children

Kino, i to nie tylko domowe. Kącik Strefy Filmu.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post18 lut 2006, o 18:00

niedawno wkoncu obejrzałem tą produkcje i musze powiedziec ze uczucia mam raczej mieszane 8)
co do samego wykonania-to SquereEnix pokazał swoaj moc, animacja i grafika jest poprostu WYPASIONA :twisted:
a co do fabuły, to niestety według mnie została ona troche okaleczona :? wiadomo ze trudno jest dorownac fabule tak kultowej gry, jaka jest bez watpienia FFVII, ale widac ze SE postawiło na widowiskowosc bardziej :( walki swoja droga sa bardzo fajne, choc jak dla mnie nieco zbyt "dragonaballowe"-to skakanie po aprenascie metrów w gore i naparzanie sie, itd :|
za to podobał mi sie patent broni Clouda-dwie kosy złączane w jedna sa przekozackie 8) a nowe wykonanie całej ekipy z FFVII daje rade, cloud wyglada na wiekszego madefake, a Tifa...hmmm coz, jak tu sie w niej niezakochac :P
podsumowujac napisze ze film warto go obejrzec, szczegolnie jezeli grało sie w kutlowego siodmeog finala :twisted:
Obrazek

Gość

Post27 mar 2006, o 13:09

FF-AC wymiata!! To film na który czekalem i nie zawiodlem sie! po prostu bomba!!!! (oczywiscie film widzialem juz dawno temu ale teraz napisalem dopiero do tematu :D :D :D :D

Gość

Post28 mar 2006, o 14:00

tak wogole to slyszalem cos o jakims sequelu AC, ale to moga byc tylko plotki/...
Offline

Gąbka

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 29 mar 2006, o 16:16
  • Lokalizacja: ...DuPa

Post30 mar 2006, o 21:47

Jest dobry 8)
Postarali sie.
Najlepsza jest walka całej ekipy z Summonem Kadaja-Bohemoth.
I Limit Clouda na Sephirocie.
Wogule cały film jest super!!!!


PS:Pisze to żeby mieć więcej postów!! :wink:
xD

Gość

Post4 lip 2006, o 18:05

U mnie ten film leży od miesiąca i jeszcze się do niego nie zabrałem. I żeby było śmieszniej nie wiem dlaczego tak się stało. Coś strasznego.

Gość

Post5 lip 2006, o 12:21

No to gorąco polecam się za nigo wziąć:> Ja za pierwszym razem ogladnalem go 4 razy pod rzad (wina dlugosci??) 8) :) Film jest naprawdę spoko, ale spodoba się tylko fanom finala i anime, reszta twierdzi, że "te skoki w niebo są do d*py"... no comments
Offline
Avatar użytkownika

swistak-84

aktywny

  • Posty: 71
  • Dołączył(a): 18 cze 2005, o 20:07
  • Lokalizacja: Bytom

Post5 lip 2006, o 13:32

Czy pojawila sie w koncu wersja eu ?

Gość

Post5 lip 2006, o 14:35

nie jestem pewien ale chyba juz jest (jesli nie to jest blisko). Widzialem juz kilka urywek z angielskim dubbingiem i musze powiedziec ze jestem zadowolony. Warto bedzie poczekac
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post17 lip 2006, o 10:18

W zeszłym tygodniu zakupiłem sobie jednopłytowe wydanie FF:AC na DVD 8) kusiło mnei kupno edycji 2 płytowej-ale jakos dodatki niespecjalnie mnie zajarały, a cena również była z lekka przegieta -coś koło 75 zeta :/

Generalnie według mnie filmy pokroju AC należy oglądać własnie w dobrej jakości-dopiero wtedy widać prawdziwy kunszt twórców :wink: Dla odmiany obejrzałem wersje z angielskim dubbingiem-który imo sux total :| niema to jak japońskie "haj", itd :twisted: jak znajde chwile to obczaje jeszcze dodatki i napisze czy sa chociaz ciekawe 8)
Obrazek
Poprzednia strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron