Teraz jest 29 mar 2024, o 03:23


OldBoy

Kino, i to nie tylko domowe. Kącik Strefy Filmu.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Kazan

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 01:13
  • Lokalizacja: Częstochowa

OldBoy

Post17 paź 2004, o 01:30

Nie wiem czy mieliście okazję obejrzeć, ten nieoczekiwany hit południowo koreańskiej kinematografii, ale jeżeli lubicie mocne, wgryzające się w psyche kino gorąco polecam. Może do następnej strefy walne recke. Jeżeli kiedyś wpadnie Wam w ręce, uderzajcie śmiało - Warto!
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post23 lis 2004, o 15:41

ja ogladalem. i potwierdzam - film mocny, wbijajacy sie w psyche. jeden z tych o ktorych nie zapimina sie szybko, pozostawiajacy pytania bez odpowiedzi. tzn. w filmie wszystko sie wyjasnia w koncu. chodzi mi np. o temat natury ludzkiej. z tego typu historia jeszcze sie nie spotkalem... jak dla mnie dolujaco-wstrzasajace, zarazem k***a piekne.

ps. tego samego wieczora obejrzalem jeszcze 'American Beauty' i bylo to zdecydowanie za duzo na raz jak dla mnie... (oczywiscie polecam!)
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post22 lis 2006, o 23:15

Hmm, obejrzałem (musiały minąć aż dwa lata).
Pewnie się powtórzę, ale co tam: potwierdzam to, co mówili ci goście u góry (BTW: Benny, co z Tobą???). Obraz niecodzienny.
Film ryje zwoje krutnie. Na prawdę.
Son stawia swój (gówno warty) stempel (nikomu niepotrzebnej) jakości.

P.S. Jeżeli Oldboy jest częścią trylogii (wraz z "Panią Zemstą", a trzeciego zapomniałem) to ciężko będzie obejrzeć te trzy filmidła za jednym razem, oj ciężko!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Saamuelka

Re: OldBoy

Post10 mar 2014, o 12:03

Fajny, fajny
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 629
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Re: OldBoy

Post15 paź 2020, o 21:51

Nie oglądałem tego filmu, ale chyba w takim razie muszę to nadrobić :D
Offline

ewciaa82

master

  • Posty: 432
  • Dołączył(a): 10 maja 2018, o 20:50

Re: OldBoy

Post1 lut 2021, o 18:19

Slyszałam wiele pozytywnych recenzji tego filmu, ale też nie miałam okazji go oglądać.

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron