Teraz jest 28 mar 2024, o 22:13


najwieksze śmichy czyli najlepsze komedie

Kino, i to nie tylko domowe. Kącik Strefy Filmu.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

najwieksze śmichy czyli najlepsze komedie

Post22 cze 2005, o 09:42

jak w temacie, podawajcie waszym zdaniem najlepsze komedie jakie znacie, mogą byc tez te "obleśne" :twisted:

JA dam stare ale jare hot shots, ali g in da house 8) , ostatnio tez ogladalem chyba scary movie 2 i tez sie nieźle opśmiałem ;) :roll: :D
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post22 cze 2005, o 16:04

bez wątpienia NAJŚMIESZNIEJSZĄ komedią przy której prawie poszczałem się w gacie był Nowy Gościu (The New Guy), świetny jest też Bad Boys 1 i 2

Najlepszy dialog z bb2 który utkwił mi w pamięci:

"Ile ty masz lat?, k***a"
"15 proszę pana"
"Skurwysynie, a wyglądasz na 30!"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post26 cze 2005, o 20:05

Wiecie jak to jest z gustami - nie podlegają dyskusji (chyba, że ktoś słucha "Ich Troje"... bueee, albo, O ZGROZO!!! - Mandaryny...brak słów). Jedną z najlepszych komedii zagranicznych jaką dane mi było oglądać to "Biały kot, czarny kot". Film jest Emira Kusturicy, a to już zobowiązuje, nie? Dobry, słowiański humor (żaden amerykański), znakomite dialogi, dowcip sytuacyjny - POLECAM!!!
Wiadomo, czasem odmóżdżone komedyjki rodem z Hollywood zaśmieszą, ale tak jest z nimi jak z grami od Electonic Arts - są zaje*iste, ale tylko na miesiąc, potem szybko zbierają kurz...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

Naj. filmy

Post27 cze 2005, o 21:56

"Chłopaki na Ibizie" ; "Ali G" ; Shrek only 1 ; Kultowe polskie komedie... typu Sami swoi, i Notano 1 -Polecam 8) 8) 8)
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post10 sie 2005, o 14:31

Nie wiem czy jestem inny bo mi podobają się głupkowate komedie:) Według mnie na najlepszom komedie zasłużła seria ace ventura. Wiem wiem jestem dziwny :)

Gość

Post11 wrz 2005, o 10:12

Ostatnio ogladałem mocno debilny film pt. "Zabójczy kurort". Nie wiem czy była to komedia czy nieudany... eee... "film akcji". Laseczka uciekająca samochodzikiem do golfa rozje**ła mi serducho, eheheeehehee. Albo kolo który dotykiem w okolicach madgarstka wywoływał orgazm...

Polecam, że tak powiem :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post18 wrz 2005, o 15:36

Te debilne fimy w stylu Chłopaki na ibizie, american pie czy inne młodzieżowo-porąbane już mnie nie śmieszą. Kiedyś tak i to bardzo, ale teraz to gdy oglądam coś w tym stylu to tylko szukam niedociągnięć "Eeee ale chamskie ujęcie". Prakycznie żadna komedia nie wywołuje u mnie śmiechu, a co najwyżej horrorki klasy B, czy kino w stylu Tarantino. Odcięta głowa i hektolitry posoki z niej lecące - TO jest śmieszne! :twisted: .

-Gdzie jedziemy?
-Do Meksyku.
-A co jest w Meksyku?
-Meksykanie.

Dialog z filmu: From Dusk Till Dawn - OGIEŃ!!! Niedawno w miesięczniku premiery był, polecam kupić (wogóle premiery dają ciekawe filmy: http://telewizor.eu/interaktywna.html , jackie brown, cztery pokoje, pulp fiction).
Ostatnio edytowano 20 maja 2015, o 09:07 przez Setezer, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Valcrist

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:19
  • Lokalizacja: ...Kietrz

Post25 lip 2006, o 18:30

ehmm:

Euro Trip
White Chicks
American Pie (wszystkie)
...
Offline
Avatar użytkownika

BartX

OGM Member

  • Posty: 69
  • Dołączył(a): 12 kwi 2007, o 14:48
  • Lokalizacja: Łódź

Post8 cze 2007, o 21:48

Głupi i głupszy
Superprodukcja (kto to jeszcze pamięta?)
Chłopaki nie płaczą
Taxi 1, 2, 3 (czwórki nie oglądałem jeszcze)

Świetny kawałek z Chłopaki nie płaczą:

-Jaki ty jesteś twardy.
-Jestem człowiekiem z miasta.
-Ale ty masz silną psychikę.
-Za****ście silną. Nigdy nie wykonuję niepotrzebnych ruchów. Wystarczy mi 10 pierwszych słów, 5 pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach. A on nie wie, że za kilka sekund będzie miał pełne portki.
Offline

tiepo

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 6 sty 2016, o 21:37

Re: najwieksze śmichy czyli najlepsze komedie

Post6 sty 2016, o 21:41

Średnio u mnie z komediami. Ostatnia, jaką widziałem to Listy do M. Średnio śmieszna!
Offline

milletka

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 19 lut 2016, o 12:33

Re: najwieksze śmichy czyli najlepsze komedie

Post19 lut 2016, o 12:38

Super, dzięki za propozycje. Obejrzę niektóre w weekend!
Offline

galifigda

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 1 maja 2016, o 15:45

Re: najwieksze śmichy czyli najlepsze komedie

Post1 maja 2016, o 17:02

"Agentka"

Analityczka CIA zgłasza się na tajną misję, która ma zapobiec globalnej katastrofie.
Następna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron