Teraz jest 19 kwi 2024, o 11:17


Film na ktory najbardziej czekasz

Kino, i to nie tylko domowe. Kącik Strefy Filmu.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post19 sie 2005, o 12:46

Kink kong ah rozmażyłem się to jedyny film na jaki czekam. U mnie kina nie ma(zlikwidowali) więc pojadę do Zielonej chociaż wolałbym do multikina:)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 sie 2005, o 17:17

Ta, kochanieńki, Kinguś Konguś zarządzi!!! Ręczę za to kulami ("The balls"), buehehe!
A że kino zlikwidowali...??? Kulaj się, złociuteńki, do Zielonej (yeah!!!), o której masz PKSa, może się spotkamy?
Sorki YoW, ale nie mogłem się powstrzymać, wiesz, te wredne stare nawyki... ("kto się lubi, ten się czubi")
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post29 sie 2005, o 18:20

FF7 Advent Children
Z dalszych premier to Silent Hill
Offline

Gąbka

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 29 mar 2006, o 16:16
  • Lokalizacja: ...DuPa

Post30 mar 2006, o 21:50

Silent Hill.
Najbardziej smaków narobił mi ten Trailer!
Tak wogule to HORRORY ROX!!!!!!!! :twisted: [/img]
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post30 mar 2006, o 22:01

Na chwilę obecną Silent Hill , a dalsze wyczekiwanie to oczywiście PACHNIDŁO ( robią Niemcy , więc nie spierdolą ;) pozdroo !!!

Gość

Post31 mar 2006, o 07:03

Ja ciagle czekam na nowego Silenta, a swoje, łakome oczekiwanie uspokajam czasem oglądając trailery tego filmu... Jeśli ktoś nie widział w dalszym ciągu żadnych filmików dotyczących tego filmu, to powinien natychmiat je sobie załatwić>.... :D :D

Gość

Post24 lip 2006, o 09:52

no i się doczekałem 8) 8) Teraz czekam nabuzowany na HALO i MGS'a (Snake'iem ma być Aragorn z LotR) 8) 8) Nie wiem czemu, ale o te filmy jakoś sie nie boje :D Na bank będą killery (nawet nie chce myśleć o tym co by było, gdyby było odwrotnie... :? )
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post24 lip 2006, o 10:31

PACHNIDŁO :) to będzie dobre i na szczęście nie robi tego Hollywood bo by wszystko zepsuli. Co do MGSA to wolałbym , aby ten film nie powstawał ;/ na pewno się nie uda ;/ , ale ponoć ma być i film MAX PAYNE ;D , to się może udać hehehe

Gość

Post24 lip 2006, o 11:04

nom, nie ma co. Ja też często myślałem o tym jaki mógłby być film MGS i tez dochodziłem do wniosków, że może byłoby lepiej gdyby nie tykać legendy... no ale cóż, jak już ma być to niech bedzie. Nie wiem czemu ale teraz sie juz nie martwie, wrecz przeciwnie jestem jakis dziwnie spokojny :roll: :wink: A co do HALO, powiem jedno. Jak Chief zdejmie hełm to osobiście przejade sie do reżysera i go roz****dole~~~!!!!!!
Offline
Avatar użytkownika

Valcrist

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 8 lip 2006, o 16:19
  • Lokalizacja: ...Kietrz

Post24 lip 2006, o 14:26

Lol!!!!! Podczas jakiegoś filmiku patrząc na Snake'a przypominasz sobie morde aktora który go grał. Do Dupy :!: :!: :!: :!: :!:

Gość

Post15 cze 2007, o 18:01

Prince of Persia: Sands of Time ma podobno pokazać się 10 lipca 2009r. xD (coś ostatnio dużo się słyszy na temat POP;ów :wink:). Jednakże z tego co słyszałem główny bohater ma mieć na imię Dastan - więcej info można znaleźć TUTAJ
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Re: Film na ktory najbardziej czekasz

Post8 cze 2009, o 16:06

Ja czekam natomiast na Transformersów 2 : revange of the cośtam kogośtam. Jedynka mnie niesamowicie zaskoczyła, spodziewałem się megacrapa a w HD nawet przyzwoicie się oglądało. Film będzie blockbusterową papką, ale wystarczy że będzie mieć koackie dialogi i zajebiaszcze efekty
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron