Teraz jest 28 mar 2024, o 14:24


Ulubiony film

Kino, i to nie tylko domowe. Kącik Strefy Filmu.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 gru 2004, o 21:26

No to lecim:
Życie Karlita (w kategorii dramat); *Benny, nie pucuję się ;)*
Czarny kot, biały kot (w kat. komedia);
Rzeczy, których nie robiłbyś w Denver... (w kat. "podróba Q. Tarantino");
Milczenie owiec (w kat. "książka--> film");
Przepowiednia, [ta z R. Gere] (w kat. "thriller na faktach"); *POLECAM*
Gotti (w kat. "gangsterka na faktach") *John Gotti zmarł na nowotwór gardła w pierdlu, w czerwcu 2001, szczegóły na maila*
Ucieczka gangstera (w kat. gangsterski. Nie ten z '69 roku, tylko ten nowszy ;)
Frajdeje i Ali G (w kat. "do palenia");*no, jeszcze Beavis & Butthead*
Prawdziwy romans (w kat. "wracam do niego jak mi smutno...");
Ludzie, tak można godzinami... Acha, zapomniałem o kategorii " do gorzały"; Psy! Z nieśmiertelnym Bogusiem L. Do tego wszystkie schizy Lyncha i innych ćpunów, których nazwisk już dawno nikt nie pamięta...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

JJ

początkujący

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 5 gru 2004, o 14:16

Post5 gru 2004, o 14:59

dwa filmy, które największe piętno na mnie odcisnęły: Jurrasic Park i Braveheart 8)
Every artist is a cannibal, every poet is a thief All kill their inspiration and sing about the grief
Offline

Crade

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 25 lis 2004, o 18:02
  • Lokalizacja: Wiooocha... Taka mała tam :P

Post22 lut 2005, o 19:51

"A Beautiful Mind" (Piękny Umysł) - Bardzo, ale to bardzo dobry przerywnik pomiędzy kolejnymi produkcjami typowo holyłudzkimi ;). Może i dupa ze mnie, ale pod koniec uroniłem łezkę.

"American Pie" - Szaletowy humor, jednak podany widzowi w bardzo ciekawy sposób. Grupka nastolatków zamierza stracić dziewictwo, co oczywiście prowadzi do nierzadko głupich sytuacji. Kontynuacje także niczego sobie, choć to już nie ten sam, głupiutki klimacik ;).

Bruce Wszechmogący - cudowna gra aktorów, świetna fabuła, nieprzewidywane zwroty akcji... Żartowałem, nie lubię go :P. Góra 4-/10 :)

Kompania Braci; Szeregowiec Ryan - pierwszy to doskonały serial Stevena Spielberga, drugi pełnometrażowy film. Czas akcji obu to oczywiście II Wojna Światowa. Szczerze, bardziej poleciłbym serial, który dostarcza niezapomianych wrażeń.

"How High" (Superzioło) - zwariowana komedia w której jedną z głównym ról gra Redman (Radman? ;)), murzyński raper. Sam humor to także czarne klimaty. Obejrzyjcie, a ręczę, że po "seansiku" pod sobą znajdziecie kałużę moczu ;P.

To chyba najlepsze tytuły filmowe, które dotychczas dane było mi obejrzeć. Nad fabułą i innymi rzeczami się nie rozwodzę, bo to nie recenzja :P.

Do każedgo napisanego chyba przeze mnie postu zawsze dorzucam notkę, że jest on do bani. Tym razem także nie zrobię wyjątku - ten post jest do bani ;P.
"Jestem za, a nawet przeciw!" - Lesiu Wałęsa
Offline

Recki

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 12:39

Post18 kwi 2005, o 12:41

Ulubiony film Terminator 1 i 2, to klasyka kina !!
Offline
Avatar użytkownika

Nikt

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 19 kwi 2005, o 19:54
  • Lokalizacja: Lubin

Post19 kwi 2005, o 20:15

Moje ulubione filmy to horrory. Lubie też inne ale przeważnie horrory. Najlepsze wg mnie to:
"Teksańska masakra piłą mechaniczną".
"Czerwona róża"
"Smakosz2" Jedynka mi się mniej podobała.
"Łowca snów"

No lubię też inne np:
"How High"
"Młodzi gniewni"
"Podziemny krąg"
I jeszcze napewno parę innych ale w tej chwili nie przypominam sobie tytułów. :)
Offline
Avatar użytkownika

ULT

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 20 kwi 2005, o 17:36
  • Lokalizacja: Cisiec City

Post20 kwi 2005, o 19:10

Oczywiscie Monty ;'), Milczenie Owiec i... Gwiezdna Saga, bo jakze inaczej!!! May the Force be with You!

Podobal mi sie tez Wieczny student, How High i Road trip. Wszystkie mniej wiecej w tych samych klimatach. ];p
Czyń drugiemu co tobie miłe.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post20 kwi 2005, o 19:15

ULT napisał(a):(...) How High i Road trip. Wszystkie mniej wiecej w tych samych klimatach. ];p


Witaj w Klubie!!!

P.S. Odwiedziłem Twoją stronkę. Dobra jest, szacunek. A proposik, kiedy Ty w ogóle śpisz???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post3 sie 2005, o 18:25

Słuchajcie ludzie. Oglądał ktoś z Was film pt. " Życie za życie" z tym, no, zapomniałem... Aaa: Kevin Spejsi (zapomniałem jak się pisze). Polecam. Na sobotnie popołudnie, najlepiej w gronie znajomków, choć nie jest to komedia... Zobaczycie m. in. (IMHO) jedną z bardziej robiących scen seksu w filmach. Ale robiących nie erekcję z ejakulacją, tylko zamęt z niezłą korbą... I na koniec: długo będziecie jeszcze dyskutować o tym obrazie... Nie spojluję już. Po prostu obejrzyjcie.

P.S. Wrażenia mile widziane
Może moje pierwsze: TEN FILM WYJE*AŁ MNIE MAKSYMALNIE W CZACHĘ!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post4 sie 2005, o 23:20

Fight Club (Podziemny krąg) z Bradem Pittem
Snatch (Przekręt) też z Bradem Pittem
Memento
21 gramów

Filmy nie banalne, bez latających Panów i bez straszenia w najbardziej prymitywny sposób czyli... nagłe... niespodziewane... BU !!!!!!!!!!! :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post5 sie 2005, o 07:42

Nie mam jednego ulubionego filmu mam kilka…
-Resident Evil 1
- Powrót Żywego Trupa rules film :twisted: :twisted:
- American Pie 1 i 2 :P
- Terminator 1 kult, T2 Nie, co gorzej, T3 taki sobie… :wink:
- Szeregowiec Ryan :shock:
- Jurrasic Park 1, 2 i 3 :!:
- Matrix 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Jeszcze byś się coś znalazło, ale Nie pamiętam…
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post5 sie 2005, o 12:29

Donnie Darko. Najlepciejszejszejszy film jaki widziałem.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Hareez

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 4 maja 2005, o 19:05

Post5 sie 2005, o 13:21

Nooo.... Jak "siem tiak głenbiej" zastanowię to trochę tych ulubionych (swoją drogą może być więcej niż jeden ulubiony? :wink: )"fiłmików" by się znalazło. I tak:
:arrow: Matrix`y - wiem, nie jetem zbyt oryginalny ale wszystkie mi się podobają; jednak fakt pozostaje faktem, że trójka jest przydługa o niektóre efekty specjalne
:arrow: Equlibrium - w sumie nic nowego, ale naprawdę pozytywnie mnie zaskoczył
:arrow: Terminatorzy - wszyscy (szkoda, że trójka skończyła sie w połowie)
:arrow: Back to the Future 1, 2, 3 - qrcze te filmy to ja mogę normalnie naokrągło bez ustanku
:arrow: Gwiezdna Saga - cała. Taaa... Na Imerium Kontratakuje w kinie z bratem byliśmy ponad 20 razy (dodam, że było ze sto lat temu, w czasach gdy byłem taki bardzo malutki i nie nadążałem za napisami)
:arrow: Mad Max II - za Fallout`owy klimacik
:arrow: Saga o "Łobcym" - druga i czwarta część najbardziej
:arrow: LOTR - ale tylko częśc druga i początkowe trzydzieści minut pierwszej części. Częśc trzecia to już był cios w nos.

Dlaczego same SF lub Fantasy? "Bo lubiem".
Sensacje to ja mam na co dzień w TV, horror w pracy, komedie (romantyczne :wink: ) w życiu codziennym.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron