Teraz jest 29 mar 2024, o 12:06


Sopot festiwal 2005: wrażenia...

Dzień bez muzyki jest dniem straconym? Ulubione zespoły, OSTy z gier...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 wrz 2005, o 08:37

majonez napisał(a):Dobrze, że Kazik Staszewski nigdy nie wystąpi na tym chałturniczym festiwalu. Chwała mu za to.


Racja. Ale jak już wystąpił, to grubo pojechał: "Wałęsa oddaj moje sto milionów...", pamiętacie?
A co do reszty, to zgadzam się z Tobą w stu procentach!
P.S. Kiedy wyjdzie "Ivan & Delfin Anal Butt Fucking" vol.1??? Nie to, żebym czekał, ale sami wiecie... Buehehe!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post11 wrz 2005, o 08:49

Sonial - masz 500 postów czyli należy ci się własna ranga... Ciekaw jestem co wymyślisz :)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 wrz 2005, o 09:56

Arcadio napisał(a):Sonial - masz 500 postów czyli należy ci się własna ranga... Ciekaw jestem co wymyślisz :)


Sora za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać, a nowego tematu nie ma co zakładać (bynajmniej mi się nie chce...).
Kto zgadnie jaką rangę sobie wymyśliłem??? Macie czas, dopóki Ski jej nie wbije...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post11 wrz 2005, o 10:00

Rzeźnik? Nieee... to by było zbyt banalne.
Mandaryna?
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post17 wrz 2005, o 06:35

majonez napisał(a):(...) No... Iwan i Delfin RULA !! Kurde, czy to nie oni prowadzą sex telefon dla zoofili? Widziałem gdzieś jakąś fotę (...)


Za tego posta Moja Ukochana Żona kazała Cię pozdrowić i powiedzieć Ci, że jesteś wporzo typ, co też niniejszym czynię...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post17 wrz 2005, o 07:50

Dziękówa dla Twojej Żony, oby zdrowa była :D eee... jak znajdę ten numer to zapodam Ci go :lol: :lol:
BTW. delfiny maja u góry głowy taką dziurkę :lol: Jest to chyba nos :lol: ehhehe.. nie wiem jak nazwać seks takiego rodzaju, bo napewno nie jest to juz ani oral ani anal :lol: :lol: :lol:

Kuna zdolne są te chłopaki... grają w serialu, śpiewają z playbacku... odkrywają "nowe lądy" :lol: :lol: :lol:
Offline

malakoza

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 25 mar 2015, o 20:10

Re: Sopot festiwal 2005: wrażenia...

Post26 mar 2015, o 18:54

Och Troje??? No żenada:D:D
Offline

zielonyk

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 9 cze 2015, o 16:23

Re: Sopot festiwal 2005: wrażenia...

Post10 cze 2015, o 08:15

Dlaczego to żenada? Nie bardzo rozumiem.......
Offline

francoj

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 14 cze 2015, o 10:44

Re: Sopot festiwal 2005: wrażenia...

Poprzednia strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron