Teraz jest 29 mar 2024, o 16:31


Czego aktualnie sluchacie? d[0_0]b

Dzień bez muzyki jest dniem straconym? Ulubione zespoły, OSTy z gier...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Czego aktualnie sluchacie? d[0_0]b

Post6 sie 2005, o 19:08

Niewidziałem takie topic w tym dziale wiec postanowilem go zalozyc :wink:
piszcie tu czego aktualnie sluchacie 8)
bo ja osobiscie aktualnie jestem pod urokiem Grammatika i ich plyty "3" oraz Gorrilaz-"Demon Days" :twisted:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post6 sie 2005, o 19:35

O kurczę, o tym mogę gadać (pisać) godzinami... Ja nie mam jakiegoś określonego jasno, jednego stylu, czy wykonawcy... Muza ma być dobra. Wracam do niej cały czas. Zapytasz mnie: "Co to znaczy DOBRA muza?" Na to ja: "Nie wiem. Po prostu ma być dobra". Słucham zarówno muzy poważnej, jak i "electroboogie". Po trzech (starych) płytach Beastie Boys mogę zarzucić Elvisa (jestem Jego fanem). Po "Tunnel Hardcore Trance vol. 158" mogę zarzucić "Cztery Pory Roku".
BTW, bardzo cenię Kazika, choć za Nim akurat średnio przepadam, Ale jest dla mnie przykładem nieskomercjalizowanego w 100% artysty.
Jest jednak pewna granica, której przekroczyć u mnie w domu nie można. Ta granica nazywa się "Ich Trole", "Mandaryna" (numer łan ex-quo, czy jak to się tam pisze...), a dalej to już Britnej, Agilera, Sara Condor, i setki gwiazd z RMF FM i ZETki... Kumacie, nie? Klanu Wiśniewskich nienawidzę, Michała udusiłbym gołymi rękami (jak dla mnie, to gra on w tej samej lidze co polscy politycy - "zrobię WSZYSTKO dla PLNów")...
Generalnie to jestem lekkim oldskulowcem, który ubolewa strasznie nad upadkiem obyczajów...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post6 sie 2005, o 20:51

Andy Hunter "Life"
Offline

Blok!

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 7 sie 2005, o 23:11
  • Lokalizacja: Łódź

Post8 sie 2005, o 13:57

The Offspring, system of a dawn i linkin park.
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post20 sie 2005, o 06:34

Uuuu, lista będzie trochę długa :twisted: :
-Slipknot - self-titled i vol.3,
-Mudvayne - The End of All Things To Come,
-Slayer - God Hates Us All,
-Ametria - Piątek 13-stego,
-Silent Hill 2 O.S.T,
-Tool - Lateralus,
-S.O.A.D - Steal This Album i Mesmerize,
-Metallica - St. Anger,
-Ramms+ein - Reise, Reise,
I parę innych utworków ;).

Gość

Post20 sie 2005, o 16:48

eee... to będzie tak...
Slipknot, Acid drinkers, Lipali, Slayer, Metallica, Incubus, Stonesour, Dry Kill Logic, Chimaira, Black Sabbath, Led Zeppelin, Sepultura, Soulfly, SOAD, Hunter, Murderdolls, Machine Head, Obituary, Vader, Death, None, Red Hot Chili Peppers, Fear Factory... i oczywiście Rodziców :wink:
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post20 sie 2005, o 22:46

A ja męczę ostatnio OST z Chrono Cross i Dido "Life for Rent". Poza tym robię czystki w moich zbiorach z mp3.wp.pl bo część kawałków już mi się przejadła. Poza tym nagminnie słucham ATB (jestem BIG fanem).
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post21 sie 2005, o 20:24

aktualnie slucham duzo soundtarckow: MGS2,MGS3 (snake eater-genialna piosenka 8) ), Final Fantasy X, seria Silent Hill. Band of Brothers...a taklto jeszcze mecze plyte Seven Years ATB :twisted: podobnie jak Damek jestem wielkim fanem tego zespolu :wink: a takto jeszcze osatni wrocilem do calej swojej plytografi linkin Park, sluchalem tez starej plyty Limp Bizkit-"Chocolade,Starfish..." :D
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post21 sie 2005, o 21:00

Zeus-Nelson napisał(a):aktualnie slucham duzo soundtarckow: MGS2,MGS3 (snake eater-genialna piosenka 8) ), Final Fantasy X, seria Silent Hill. Band of Brothers...a taklto jeszcze mecze plyte Seven Years ATB :twisted: podobnie jak Damek jestem wielkim fanem tego zespolu :wink: a takto jeszcze osatni wrocilem do calej swojej plytografi linkin Park, sluchalem tez starej plyty Limp Bizkit-"Chocolade,Starfish..." :D


gwoli ścisłości ATB to jednoosobowy zespół;) nazwa pochodzi od imienia i nazwiska "kozaka" założyciela - André Tanneberger.

wiem, bo siedze w tym.. też tego słucham, jednak ATB nieco mniej, zalatuje mi za bardzo POP-em:P. Aktualnie przesłuchuje sporo "set-ów" z różnych " nie -polskich" imprez autorstwa różnych "dzidżejów" pokroju Armina Van Burrena, Tiesto, duetu Signum, Paul Van Dyk-a i innych;) Jestem z wszystkim na bieżąco aktualnie, gdy to pisze w tle leci secik z sierpnia (dokładnie z imprezki z tamtego tygodnia;)

Tak na marginesie dodam, że Danzela czy innych "gwiazdeczek" których nutki lecą non stop w stacjach radiowych , najnormalniej w świecie nie znosze!
Na mojej liście wszechczasów pod względem tandety i żenady plasują się
1. Mandaryna --- hir aj gół e(gej)n
2. J****ana żaba!:/ --- tim tim bum bum czy jakoś tak:\
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Masamune

aktywny

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): 20 sie 2005, o 05:48
  • Lokalizacja: Warszawa

Post21 sie 2005, o 22:59

gayardo napisał(a):2. J****ana żaba!:/ --- tim tim bum bum czy jakoś tak:\

F*ck x/. Po co nam o tym przypominałeś? ;D
Flame purifies all...
www.gameholic.net
I forgive you...
Offline
Avatar użytkownika

damek82

Drugi po Bogu

  • Posty: 563
  • Dołączył(a): 4 lut 2005, o 10:05
  • Lokalizacja: Wieś tańczy i śpiewa !!

Post22 sie 2005, o 00:49

Żebyśmy wiedzieli, na jak marnym świecie żyjemy :D. Atb to nie POP, miszczu zalatuje ostatnio muzą chillOut`ową, relaksacyjno-techniawkową, 7Years jeszcze całej nie przesłuchałem ale z tego co słyszałem to klimat nadal się nie zmienia. Tak wogóle to najlepsza płyta ATB dla mnie to: Addicted to Music. Mam do niej ogromny sentyment (opuściła mnie wtedy kobieta :( ). Poza tym wokalistka, która nagrywała sporo piosenek z ATB na tej płycie ma zajebisty głos. Uwielbiam ją.
Oficjal Wieś Plejers Grup Prezes
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 sie 2005, o 17:26

Łał, po tym co widzę jestem w niebo wzięty! A już myślałem, że jestem tu sam z Bennym! Tzn, sami, którzy oficjalnie popalają i się z tym nie kitrają... A tu proszę, taka niespodzianka!
Moc z Wami!!!
P.S. Westbam z "Hard Times" i "Sunshine" rula!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron