Teraz jest 20 kwi 2024, o 03:22


Polski hiphop - czego słuchacie a czego nie trawicie?

Dzień bez muzyki jest dniem straconym? Ulubione zespoły, OSTy z gier...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 kwi 2005, o 17:07

He, he, znam...
Ale na fun.from.hell jest wersja lepsza, bardziej hardkorowa...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post21 maja 2005, o 19:26

to moze i ja sie dopisze...

hip-hop --> old school --> awangarda
tak to wyglada dla mnie. ale nie w polskim hip hopie gdzie wszytko sie jakby pomieszalo. kazdy ma tam jakis swoj punkt widzenia. moj jest taki.
w polskim hh zapomina sie o muzyce. zlapia leszcze jakis motyw, zapetla i jazda - to o czym teraz nawijamy? - o blokach, o skretach, politykach... japierdolekurwa. a muzyka to co? a poszukiwanie nowych brzmien gdzie? a gdzie myslenie typu - 'ej zrobmy to tak, jeszcze nikt czegos takiego nie zrobil. pierdolic ze sie nie sprzeda' ?????? no gdzie k***a!!!! ??? i taki zjeb FU mi pisze jak go pytam (bralem kiedys udzial w czacie) ze polski oldschool istnieje. jasne. tylko skad ma pies o tym wiedziec???
jasne. rap jest wazny. slowo jest wazne. ale to muze przeciez sprzedajecie! a nie tylko to co wam chodzi do lba!
drazniacy temat :evil:

polski hh: paktofonika, [pokahontaz], ostr, emade, fish, decks i paru szaraczkow. reszta wypierdalac!
ale nie pisze ze to dla mnie mistrzostwo swiata. ostry meczy mnie juz ciagla jazda na polityke... pakto tez nieraz zamulaja. niektore podklady wchodza chyba tylko najwiekszym cpunom. do ktorych sie nie zaliczam.

ogolnie z polskiego hh zadowolony nie jestem :evil:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post1 cze 2005, o 21:36

Sonial13 napisał(a): Niektórzy mi się spodobali (byłem na "Battle of the Year" dwa razy w Gdańsku, był m. in. ten "Pan Duże Pe". Dzieciak mi się spodobał... dobrze fristajlował, jak mi się spodobał to już duuużo - jestem dość krytyczny...)


no no, wszystkim ktorzy nie slyszeli wielkiej bitwy warszawskiej polecam zassac jej finał, który zapodałem tymczasowo na serwer:

http://consoleo.internauci.pl/ogm/phpfm ... G2/wbw.mp3

Pan Duże Pe VS Tetris
Nieźli są, nieźli. No i tematy jakie wylosowali ciekawe :D Polecam sprawdzić :)
Offline
Avatar użytkownika

Kazama Fanatic

OGM Member

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 29 sty 2005, o 14:44
  • Lokalizacja: Nosgoth

Post2 cze 2005, o 15:03

Kaliber 44 a i owszem słucham. Ale w moim domu KRÓLUJE Paktofonika. Przepiekna muzyka. Oprócz tego Pokahontaz (niegdyś paktofonika) bardzo ładnie się popisała. Reszta zespolów to komercyjny chłam, bynajmniej moim zdaniem.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 cze 2005, o 16:59

No, no, ten cały Pe ma odrobinkę talentu. Oby go nie zmarnował. NIE MA W ŻYCIU GORSZEJ RZECZY OD ZMARNOWANEGO TALENTU...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post13 cze 2005, o 20:59

Sonial13 napisał(a):No, no, ten cały Pe ma odrobinkę talentu. Oby go nie zmarnował. NIE MA W ŻYCIU GORSZEJ RZECZY OD ZMARNOWANEGO TALENTU...


ja szukam mojego talentu(ow) ale nie moge znalezc.
na razie udaje mi sie tylko skutecznie wkurwiac ludzi. no nie Ski?
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post14 cze 2005, o 11:12

nawet nic nie mow :roll:
Offline
Avatar użytkownika

konie1

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 18 kwi 2005, o 15:59

Post17 cze 2005, o 18:11

Heja ja słycham z Hip-Hopu Peje "Peja wie oczym gada" jak dlamnie jest najlepszym MC inni tak jak Medi top czy owal tez spoko ale PEJA jest the BEST !!!!!!!!! O.S.T.R ujdzie choc ostatnio jego płyty są niezbyt ciekawe wole jego starsze kawałki !! 8) 8) 8) 8)
Offline

Tokar

aktywny

  • Posty: 73
  • Dołączył(a): 31 gru 2004, o 14:47

Post27 cze 2005, o 12:31

konie1 napisał(a):Heja ja słycham z Hip-Hopu Peje "Peja wie oczym gada" jak dlamnie jest najlepszym MC inni tak jak Medi top czy owal tez spoko ale PEJA jest the BEST !!!!!!!!! O.S.T.R ujdzie choc ostatnio jego płyty są niezbyt ciekawe wole jego starsze kawałki !! 8) 8) 8) 8)


Hehe no dla mnie delikatnie mowiac nie jest :roll: Hemp gru to jest to 8)
Offline
Avatar użytkownika

Hareez

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 4 maja 2005, o 19:05

Post5 sie 2005, o 13:35

Hemp gru to jest to 8)


Czemu nie, wydaje się, że gość wierzy w to co robi (chociaż czasami zahacza to o niebezpieczny fundamentalizm). Ale działa naprawdę bardzo, bardzo dobrze.

Poza tym: Hans i 52Dębiec (regionalny patryiotyzm, he he...), Pokahontaz (szacun dla Fokusa), B.W.U. (zobaczymy w którą stronę chłopaki dalej pójdą)
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post6 sie 2005, o 18:39

lubie polski rap 8) ale nieprzepadam za porama wykonawcami, takimi jak chocby:tede,numer raz,hemp gru,pcp....Za to jestem wielkim fanem tworczosci Pezeta( dwie super płytki) Peji, Grammatika, Eldo, OSTR'a( stare produkcje, jazz w wolnych chwilach mi sie niespodobal i POE tez nie :( ) Onar, Fenomen- to to co lubei i co czesto słucham :wink:
ogolnie teraz wedlug mnie jest kiepski okres w polskim hh...wole jzu bardziej starsze produkcje niz wiekszosc aktualnych 8)
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 paź 2005, o 16:52

Tak ostatnio się jaram tym Radiem BIS, że fiu, fiu... A to dlatego, że słuchałem go raz cały długi dzionek. Nie będę gadał o czym nawijali, dużo by gadać, ale ja nie o tym...
Był u Nich kolo zwany MC Kwiat (to ten co fikał dla papieża), co to z DeeJotem Spajkim tworzą "Siła Dźwięku" skład (jeżeli coś popieprzyłem to prosze poprawić). Chłopaki mi się spodobali, szczególnie na żywo. Mówię tu o muzie, którą robią, ich poglądy spodobały mi sie też. Generalnie - są fporzo. To tyle, mają mój głos.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron