Teraz jest 28 mar 2024, o 19:34


Polski hiphop - czego słuchacie a czego nie trawicie?

Dzień bez muzyki jest dniem straconym? Ulubione zespoły, OSTy z gier...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Nikt

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 19 kwi 2005, o 19:54
  • Lokalizacja: Lubin

Post19 kwi 2005, o 20:37

Najlepsze jak dla mnie 52 dębiec. :) Lubię też WWO, Zipera, Fenomen, Łona, Agenda (ale pewnie nikt nie zna), Pezet Noon. :) Przepadam też za niektórymi amerykańskimi kawałkami.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post19 kwi 2005, o 21:42

Nikt napisał(a):Najlepsze jak dla mnie 52 dębiec. :) Lubię też WWO, Zipera, Fenomen, Łona, Agenda (ale pewnie nikt nie zna), Pezet Noon. :) Przepadam też za niektórymi amerykańskimi kawałkami.


hehe, ja znam:). "Wspominki" ofkoz kawałek promujacy. Krążyło kilka wersji, ale najlepsza jest ta z teledysku - a co do teledysku to imo jest to najciekawiej i najlepiej zrobiony klip hiphopowy z Polski. Szkoda ze bylo to tak słabo promowane. No a WWO mogloby wreszcie machnąć nową płytę :)
Offline
Avatar użytkownika

Nikt

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 19 kwi 2005, o 19:54
  • Lokalizacja: Lubin

Post19 kwi 2005, o 21:53

Nom Agenda "Wspominki", fajny klip. :) Tylko szkoda że ich płytę trudno zdobyć. Nom WWO dawno czegoś nowego nie dawało. :(
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

Post19 kwi 2005, o 22:53

Nie trawie polskiego hh wole to co Sonial ,stary dobry oldschool.Sciagnijcie ta mp3 pasuje idealnie do tego tematu :D http://www.mp3.fajnelaski.pl/ziomy.mp3
Gram bo musze.
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post20 kwi 2005, o 09:50

Zle sie czuje
Chyba sobie o tym zarapuje
Wysluchajcie mnie ziomale
To poczuje sie wspaniale

:d

No i tyle, co o tym mysle ;-). Sa tam jakies jednostki, pojedyncze kawalki, ktore wpadaja mi w ucho, ale raczej bez przesady. Raczej caly ten polski hh (tak to sie teraz nazywa? :x) nie przemawia do mnie w zaden sposob.

Oczywiscie kwestia gustu, no off D:
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post20 kwi 2005, o 16:05

Mnie w hh wkrecila jedna z poprzednich moich panienek. Wczesniej mialem podobny stosunek do ^M^ albo i jeszcze gorszy, nie lubilem tego gatunku muzyki. No ale tak lecialo, lecialo w tle i mi wpadlo w ucho :). Trzeci Wymiar, Zipera (ostatnio naprawde niezłe Olsenfu), czy WWO - oni mają cos do powiedzenia i warto imo ich sprawdzic nawet jak sie nie lubi hiphopu.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post20 kwi 2005, o 18:20

Taa, wszystkiego trzeba spróbować (oprócz seksu z panami ofkoz!!!). Zacząłem innym okiem patrzeć na rodzimych "artystów". Niektórzy mi się spodobali (byłem na "Battle of the Year" dwa razy w Gdańsku, był m. in. ten "Pan Duże Pe". Dzieciak mi się spodobał... dobrze fristajlował, jak mi się spodobał to już duuużo - jestem dość krytyczny...).
No, ale jak usłyszałem "... te dźwięki już budzą lęki u Łukaszenki..." to się zesrałem ze śmiechu. Tak, k*rwa, w same gacie!!! Czy oni są je*nięci???
A do sterty syfu dorzucę jeszcze "... elo, miłość, przyjaźń, dobre słowo - tego nauczyłem się żyjąc hardkorowo..."
Eee, osiochosi, ZASTAŁEM JOLKĘ??? Bzz, bateria mi siadła, pa, pa...
...

:twisted: :twisted: :twisted: :?: :roll: :?: :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 kwi 2005, o 12:53

oj sonial nie przesadzaj, oni nagrali wiele gorszych kawalkow:D. Piątka dla niejakigo Donia i wlasnie duze pe ktory z nim to nagral. Refren, cytuje: "Krzycz iiijeeeeeeeoooo, z nami w klubie tancz ooo oooo, tak jak umiesz" :lol: a te razom nas bahato o ktorym mowisz to nawet nie jest takie zle. nie bierz tylko wszystkiego tak na serio - to byl kawalek dedykowany ukrainie.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post22 kwi 2005, o 07:18

Ja staram się nie brać wszystkiego na serio. Bez kitu, bardzo się staram. Ale ONI to chyba nawet kawały popowiadają smutno - poważno - dorosłym tonem (taki Wrona z TVNu, he, he...); wiem, wiem, jest przeje*ane: ulica i te sprawy, honor, dziwki i narkotyki... Zioma posadzili...
:twisted: :twisted: :twisted:

Sorki, jeżeli kogoś obraziłem.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post24 kwi 2005, o 10:26

hehe sonial niektorych to nic nie przekona :D. Wiesz tobie np sie to nie podoba ale znam kolegow wedlug ktorych dobry hiphop powiniene zawierac wspomniane przez ciebie tematy i najlepiej lekko zamulac. Inaczej to ich zdaniem nie jest hiphop :lol: Wyczaj sytuacje - jak ktos nawija o czym innym, to jego plyta duzo lepiej sie sprzedaje niz tych "rasowych" hiphopowcow ale nagle robi sie cos takiego ze wiele osob (w internecie) po nich jedzie ze odwalaja wioche. Zreszta co mi tam :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post24 kwi 2005, o 10:58

Maras, ja do nich nic nie mam, bez kitu! Taki to już ich urok. To jest nieodłączna część tego "folkloru" - rozumiem to. Jest dużo kawałków, które lubię (z polskich), a na amerykańskich się sam wychowywałem (Ed Lover, Yo! MTV Raps, i te sprawy). Bardziej drażni mnie np. taki palant Wiśniewski, a panią Mandarynę to bym udusił gołymi łapami... Budzą we mnie czystą agresję, nie wiedzieć czemu...
A co do ludzi, którzy robią HH o niczym i osiągają sukces... IMHO świat (w tym Polska) potrzebuje jeszcze duuużo syfu pokroju Szakiry, czy Krychy Agilery ("Ich Trole" też). Bo jest wiele durni, którzy kupią ich płyty, pojadą na ich koncerty, uwierzą, że to jedyni artyści na świecie...
Gazeta "Fakt" - nawet dupy dobrze nie wytrze - a jaki ma nakład! Bo takie mamy społeczeństwo (>>>wykupujące ten nakład): głupie, chore (tu wszystko co chore staje się normą), żądne taniej sensacji i przede wszystkim OGŁUPIONE!!! Kończę bo nerwa łapię...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

^M^

bywalec

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 6 kwi 2005, o 17:27

Post29 kwi 2005, o 08:50

Jeszcze coś do tematu - na rozluznienie, specjalnie dla jednej wyjatkowo zdenerwowanej osoby ;-). klyk

;q
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron