Teraz jest 16 kwi 2024, o 08:36


Polski hiphop - czego słuchacie a czego nie trawicie?

Dzień bez muzyki jest dniem straconym? Ulubione zespoły, OSTy z gier...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

Post30 mar 2006, o 07:45

no no... polskie mandarynki... one są równie żałosne co vERBA (celowe:) ale jeśli mam juz wybierac to niech zostaną zamiast niego :D :D
Offline

Gąbka

Dożywotnia banicja

Dożywotnia banicja

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 29 mar 2006, o 16:16
  • Lokalizacja: ...DuPa

Post7 lip 2006, o 15:58

<Lol2> Verba to nie jakis jeden koleś ale dwóch pajacy!! Nierozumiem ciebie. Jak można krytykować coś o czym sie niema nawet pojęcia!! Chłopaku Ogarnij!!!

Gość

Post7 lip 2006, o 17:03

spoko ze interesujesz sie nim(i) :D wiesz, jakos nie bede plakal dlatego, ze nie znam sie na tym "składzie"... A tak BTW. Mówiąc Verba, mialem na myśli podmiot, a nie każdego typa, i bóg wie kogo tam jeszcze z ich zespołu;].
Ostatnio edytowano 1 mar 2007, o 12:58 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post12 lip 2006, o 07:50

A Peja ze Sweet Noise'm? Mnie się podoba. Powinni rozwinąć ten projekt chłopcy. Jest dziura u nas w tym temacie. Ktoś im może podebrać koncept...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post12 lip 2006, o 09:48

DAM CI JEDNO TAKIE SŁOWO!!... Mi taż przypadł do gustu ten kawałek, ale tak ogólnie to Peja mi nie podchodzi...
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post12 lip 2006, o 13:07

A jak dla mnie ten kawałek był cienki jak dupa węża ;) w sumie sam Peja jest spox i Sweet Noise ( chociaż kiedyś to byli naprawdę dobrzy ;) , a tera glaca i czerwone hery ehehe i pełno elektroniki hehe , gdyby SN i Peja się spotakli ten kawałek by wyglądał inaczej hhee PURE HC by było ;) , a co do takich mieszanek to polecam stronkę kapeli z Gdańska Stagma , która właśnie robi takie mixy ( rap+gitary ) www.stagma.nets.pl , wg. mnie jest nieźle , ale ja bym tam dał więcej rzeźni ehehe ;) , nie można się ograniczać , a różne style są fajne ( chociaż są ortodoxy niestety na tym świecie ;) , a tak naprawdę wszystko co jest dobre powinno zasługiwać na szacunek i nieważne czy to Black , HC , Death , czy HC+rap czy sam HH ;) 3a być otwartym na różne akcje hehe , a co do Verby no cóż ... cweluny zwykłe ( bo sory , ale to jest tandeta i ja tego nie uszanuję ... nawet żeby mi płacili ;) pozdroo
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post30 gru 2006, o 18:45

Hmmm. Tak wszyscy jechali po verbie, że musiałem się skatować i wysłuchałem całej płyty (akcja hardkorowa, ale po całej płycie mandaryny jakoś mi weszło), aby móc ewentualnie powiedzieć później: "verba to pedał" (czy tam pedały, jak jest ich paru). No to i mówię:
vERBA TO PEDAŁ (-Y)!!!

Straszna to kara była dla mnie, wysłuchać tą płytę do końca. Bez kitu, recitale Ireny Santor głębiej mną nie wstrząsnęły niż to... no właśnie "TO" - nazwijcie to jak chcecie, ja nie mam na to nazwy. Pełna masakra. Rzeźnia. Kurde bela, zaniemówiłem...

Może tylko michał w. dorównuje mu w mojej osobistej skali klozeciarstwa muzycznego (o ile to jeszcze muza:), ale michał to inna baja, chłop ciężko doświadczony przez ośrodki wychowawcze i dotykany przez wychowawców przed snem... Ech, ciężki jest żywot gwiazdora...

Wracając do polskiego HH - chłopcy ze sceny powinni verbę kropnąć, stuknąć, żeby przestał się podszywać pod HH, jak to Butch słusznie zauważył.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Poprzednia strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron