Teraz jest 28 mar 2024, o 13:32


LOL NA MAXA !!

Dzień bez muzyki jest dniem straconym? Ulubione zespoły, OSTy z gier...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość

Gość

LOL NA MAXA !!

Post6 lip 2005, o 15:46

Płakałem ze śmiechu czytając tą stronkę. Masakra.
Nie wiedziałem, że Myslovitz to kapela satanistyczna :lol:
Nie ważne czy lubicie ciężką muze czy nie, lukajcie na to !!

http://m-c-p.prv.pl/

P.S. Nie wiedziałem że boję się światła słonecznego :lol:

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post6 lip 2005, o 16:28

Czytalem to już kiedyś:D dobre dobre:D
btw. mogłeś po dac pod temat odloty
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post9 lip 2005, o 10:00

Łecheche!!! Ale jazda!!! "Wilki" to wilkołaki! No zesikam się, a może to nawet mlekołaki...??? WIEM!!!!! Wiem!!! Wymyśliłem nową subkulturę! WILKERSI!!!He, he, he, to nie jest na poważnie, to taka beka jest... Chociaż nie zdziwiłbym się, jakby brali kilka tekścików z Radia Ma W Ryja, powaga.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Zeus-Nelson

OGM Member

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 15 lip 2005, o 13:15
  • Lokalizacja: Konin

Post6 sie 2005, o 19:06

kurde niewiedziałem ze bedac fanem np: Linkin Parka i Limp Bizkit jestem jednoczesnie opetany przez szatana, boje sie swiatła slonecznego( moze dlatego niewychodze z domu :lol: ) oraz ze mam "DEWIACJE NA TLE SEKSUALNYM: zoofilię, nekrofilię, transwestytyzm, frotteryzm"...zawsze sadzilem ze lubie Dziewczyny :twisted:
nieno tekst poprostu rozwala :D znam podobny tekst o hip-hopowcach jak znajde linka to zapodam :wink:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Hareez

początkujący

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 4 maja 2005, o 19:05

Post8 sie 2005, o 14:56

Dobre, hmmm... qrcze naprawdę dobre!!! :lol:
Trubadurzy... kapela sztanistyczna... Kombajn do zbierania kur po wioskach :lol: nie no, to się nie dzieje naprawdę! Sting - Satanic Thoughts In Naked Guy - potrzeba jeszcze jakiś komentarz?

Swoja drogą ostrożnie obstawiałbym prowokację, no bo to przecież niemożliwe, żeby Matka Ziemia pozwalała na to by takie młoty po niej stąpały.
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 19:28

Nie pokazujcie tego matkom, bo wiecie, one nie znając tematu mogą wam zabronić słuchać gitarowych brzmień. Niezależnie czy ma być to Slayer, czy tam Santana :D. Ech szkoda słów, ale sami przyznajcie, że ci black metalowcy - ubrani na czarno, ze stosem ćwieków i łańcuchów, w skórach wyglądają zabawnie. Mimo iż sam jestem fanem ciężkiej muzy, to dla mnie tacy osobnicy to parodia.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 19:32

Eee, stary, tu nie ma nic do śmiacia! Wyjmie taki se kolo kozik, czy innego łańcucha i dopiero!!! Pamiętacie co Kukiz śpiewał: "Jestem ajron men, zejdź mi z drogi bo zabiję cie..."

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Setezer

aktywny

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 16 wrz 2005, o 17:59
  • Lokalizacja: Borzymin

Post16 wrz 2005, o 19:40

Taaa a czytaliście listy? Uwaga na BAJM to szczególnie niebezpieczna kapela, Beata Kozidrak to rdzenny "szatnowiec"! Hmm dziwne, że zapomnieli o Majce Jeżowskiej i Arce Noego. Tak wogóle, szczególnie rozbawił mnie motyw z satanistycznym P.O.D. (a jak może wiecie, to kapela głosząca słowo boże:). Eh, ta strona jest zrobiona dla zwały, a jak nie to nprawdę wymiękam.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post16 wrz 2005, o 19:44

No a jak inaczej??? Myślisz, przyjacielu, że taki se Padre Rydz Nik't to gada tak na poważnie? Przecież to tak dla beki, to takie wesołe radyjko jest!!!! A że się modlą? To też dla beki...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post28 mar 2006, o 13:13

heheheheheeh... takie strony pokazuja jedynie inteligencje ludzi przeciwnych pewnym sprawom (gry, erotyka itd.) i ich pogrążają... Wilki powodują opetanie, a Avril prowadzi czarne msze???????? rotfl :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post28 mar 2006, o 16:34

My tu se gadu - gadu, a na BISie słyszałem fajngo koleżkę. Rozkręca on ogólnopolską kampanię na rzecz "niedopuszczenia do koncertów kapel satanistycznych". Pomysł niezły, zważywszy, że szatan nie śpi, hłe, hłe...
Chce jeździć po Urzędach Miejskich, Domach Kultury, plebaniach i innych wesołych przybytkach, głosząc o co mu chodzi.
Jak typa słuchałem to spadałem z krzesła: on jest chyba adminem w/w stronki. Oczywiście w mailach, SMSach i telefonach do studia BISki zjechali idiotę maksymalnie, ale kolo nie śpi - on działa...
Jeszcze o nim usłyszymy...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

Gość

Post28 mar 2006, o 21:40

geeezz... tacy ludzie potrafia do szlu (i smiechu) czlowieka doprowadzic... ciekawe co by bylo gdyby jego syn gral w takiej kapeli??? :D :D
Następna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron