Teraz jest 28 mar 2024, o 10:20


Kriss Feat Dwuosobowa Banda---zmiany ma ktoś może??

Dzień bez muzyki jest dniem straconym? Ulubione zespoły, OSTy z gier...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Kriss Feat Dwuosobowa Banda---zmiany ma ktoś może??

Post7 sty 2005, o 17:35

Kriss Feat Dwuosobowa Banda---zmiany ma ktoś może.Ten kawałek na mp3 albo w innym formacie?Jak tak to dobijać na gg.6187693!!!! :)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 sty 2005, o 21:01

Hmm, mniemam, iż chodzi Ci o nagranie jakiejś grupy wokalno - rozrywkowej, lub (co niewykluczone) tanecznej. W takim przypadku, Dobry Człowieku, niestety NIE JESTEM szczęśliwym posiadaczem rzeczonego nagrania...
:shock: :shock: :shock:
:? :? :?


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post8 sty 2005, o 01:21

Sonial13 napisał(a):Hmm, mniemam, iż chodzi Ci o nagranie jakiejś grupy wokalno - rozrywkowej, lub (co niewykluczone) tanecznej. W takim przypadku, Dobry Człowieku, niestety NIE JESTEM szczęśliwym posiadaczem rzeczonego nagrania...
:shock: :shock: :shock:
:? :? :?


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Sonial nie udawaj frajera i nie popisuj sie oki :wink: Chodzi mi of kors o kapele hip-hopową nie nie jestes w temacie to nie pisz gówien :x

Gość

Post8 sty 2005, o 07:27

Ooo, widzę, że kolega coś nerwowy ostatnio... Zalecam więcej uśmiechu!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post8 sty 2005, o 07:30

To ja ^^^ napisałem. Więcej luzu, mniej testosteronu :D :D :D
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post1 paź 2007, o 11:02

http://www.zshare.net/audio/39485264a7c153/

wysokich transferów życzę;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron