Teraz jest 28 mar 2024, o 16:27


THE PRODIGY w Polsce (pogłoski)

Dzień bez muzyki jest dniem straconym? Ulubione zespoły, OSTy z gier...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

THE PRODIGY w Polsce (pogłoski)

Post2 sty 2005, o 13:41

tu macie zrodlo :arrow: http://serwisy.gazeta.pl/cjg/1,33275,2461969.html

to nie jest jeszcze potwierdzona informacja, ale bardzo prawdopodobna imo. sledze poczynania zespolu i wydaje mi sie ze sa b duze szanse ze ich ujrzymy w tym roku
jednak, zyjemy w polsce. a tu naprawde wszystko sie moze zdarzyc :twisted: tak wiec, na razie tylko pogloski ale... i tak zajebiscie!
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post2 sty 2005, o 18:37

Byłoby gicio, co stary? Jaa, bez kitu byłoby na prawdę gicio!!!
Cholera, wzruszenie mi mowę odebrało...
:idea: :idea: :idea:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

x

Post2 sty 2005, o 22:11

Ale z tego artykułu widać, ze to jeszcze niepotwierdzone a takie ploty juz nie raz widzialy nasze oczy
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post6 sty 2005, o 18:15

zgadzam sie stary... ale badzmy dobrej mysli!
niestety nie mozna sobie takich wiadomosci brac do serca. nawet nie wiadomo jeszcze gdzie dokladnie bedzie creamfields... czesto organizatorzy wypuszczaja takie ploty, zeby zwrocic uwage ludzi na przedsiewziecie... (a pozniej gowno) :roll:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 sty 2005, o 08:31

Witajcie Bracia!
Robienie szumu medialnego wokół przedsięwzięć czysto komercyjnych na złe im nie wychodzi... Tylko czy zainteresowani się wypowiadają???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 lut 2005, o 19:27

I jak powierdzilo sie cos w tym temacie?
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post4 lut 2005, o 21:42

nieee

ale jesli cos bedzie to bede to wiedzial! :twisted:

i wy tez...


ps. zastanawiam sie nad wycieczka do Berlina w kwietniu. bedzie koncert. i to na pewno, a nie...

pzdr
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post12 lut 2006, o 12:26

Panie i panowie oficjalne info ze szczerego źródełka ;)

Na stronach Litewskiej agencji MacroConcert pojawiła się bardzo dobra informacja dla fanów grupy The Prodigy. Już 2 Maja w Katowickim Spodku odbędzie się jedyny koncert grupy w naszym kraju. Bilety będą dostępne niebawem. Oto treść oficjalnej informacji prasowej agencji.

Niepowtarzalny rytm, elektroniczne brzmienie generowane przy pomocy najbardziej nowoczesnych instrumentów, zaskakujące aranżacje to muzyka, którą każdy rozpozna bez problemów - The Prodigy. Wielka gratka dla fanów tej grupy – po ośmiu latach wyczekiwania, najbardziej fascynujący zespół gatunku rave zagra jedyny koncert w Polsce 2 maja w katowickim Spodku.
(...)

Nie wiem jak to skomentować, niemniej zastanawia mnie jedna rzecz... Rok 2006 zapowiada się jako rok wielkich imprez muzyczny. Depeche Mode, Rolling Stones, Prodigy no i dla mnie fana trance itp informacje najważniejsze, czyli przyjazd do Polski najwiekszych "dzidzejów", mówie tu o Arminie Van Buurenie i Paulu Van Dyku, którzy w naszym kraju zawitają po raz pierwszy. Na tym zapewne się nie zakończy :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

Post12 lut 2006, o 13:00

No a bilecik na tę imprezke będzie kosztował 100 złotych troszkę za dużo, tym bardziej że to już nie jest ten sam power co dawniej.
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post13 lut 2006, o 19:11

EJJJJ NO WLASNIE JA SIE TROCHE SPOZNILEM ALE DZIEKI GAY ZA WYSTAWIENIE INFO SAM SIE DO TEGO POCZUWALEM ALE NIE ZDAZYLEM......

KEH KURNA MAC NIE MACIE POJECIA JAK SIE CIESZYLEM! EJ WPISYWAC SIE KTO BEDZIE:

1. BLANCO
2. ?

<thc inside>
The Truth Is...
Offline

Bad Bwoy

aktywny

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 23 sie 2005, o 17:08

mikUsiaa

Re: THE PRODIGY w Polsce (pogłoski)

Post7 mar 2014, o 14:08

Ja ich kocham!!!!!!!!!!!!!!!!
Następna strona

Powrót do Muzyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron