Teraz jest 28 mar 2024, o 17:20


Polskie kluby w Lidze Mistrzów / Pucharze uefa

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Polskie kluby w Lidze Mistrzów / Pucharze uefa

Post30 lip 2008, o 14:20

Zaczął się nowy sezon, zobacyzmy jak poradzą sobie w nim polskie kluby.

Wisła Kraków dzisiaj gra z Beitar Jerozolima, mam nadzieję, że już teraz wygrają jakieś 1-0 i będą blisko awansu. Dalej może już być ciężko.

Legia się zbłaźniła z jakimś białoruskim klubem i u siebie zremisowała 0-0. Jak nie wywalczy awansu na wyjeździe to będzie po prostu porażka. Lech miło mnie zaskoczył po zwycięstwie na wyjeździe jest już bliski awansu.

Ja najbardziej liczę na wisłę, marzy mi się wreszcie polski klub w lidze mistrzów.. Czy naprawdę ta liga jest tak daleko dla naszych zawodników ;/?
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Polskie kluby w Lidze Mistrzów / Pucharze uefa

Post30 lip 2008, o 14:29

Wisła będzie miała ciężko. Wiecie jakie kluby czekają w trzeciej rundzie?

Za Gazeta: "Jeśli Wisła awansuje, już nie będzie rozstawiona i może trafić na bardzo silnych rywali. Są tam drużyny, z którymi już grała w europejskich pucharach - Barcelona czy Schalke 04.

Rozstawione: FC Liverpool, Arsenal (Anglia), FC Barcelona (Hiszpania), Schalke 04 (Niemcy), Fiorentina, Juventus Turyn (Włochy), Olimpique Marsylia (Francja), Steaua Bukareszt (Rumunia), Olympiakos Pireus (Grecja), Szachtar Donieck (Ukraina), Spartak Moskwa (Rosja) plus pięć drużyn, które awansują z II rundzie i dzięki współczynnikowi będą rozstawione."

Życzę powodzenia im jeśli trafią na którąś z pierwszym trzech rozstawionych drużyn:)
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Polskie kluby w Lidze Mistrzów / Pucharze uefa

Post30 lip 2008, o 14:40

"Rafał Janas, asystent trenera Macieja Skorży:

Po obejrzeniu na żywo trzech sparingów Beitara potwierdzam to, co mówiłem na początku - trafiliśmy na najtrudniejszego przeciwnika z możliwych. Jak na egzotycznego rywala, a tak należy Beitar traktować, byliśmy zaskoczeni niezłą organizacją gry i dość sumiennym wypełnianiem taktyki. Sądziliśmy, że rywale grają bardziej chaotycznie. Szanse są wyrównane z lekką przewagą na naszą korzyść.

Bardzo mocno wygląda środek pomocy z Boatengiem, Fernandezem i Tala. Ci zawodnicy wywarli na mnie duże wrażenie. Ofensywnie grają także boczni obrońcy. Napastnik Abreu to bardzo ciekawy zawodnik, ale widać, że jeszcze nie za dobrze rozumie się z nowymi kolegami. To jest jednak właściwy człowiek na właściwym miejscu: dobry technicznie, potrafi grać głową. Beitar nie prezentuje skomplikowanej gry, a piłki posyłają głównie na urugwajskiego napastnika."


Taaa już zaczyna się tłumaczenie. Ludzie, nie bójmy się jakiegoś izraelskiego klubu! To z kim mamy do jasnej cholery wygrywać?!?
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Polskie kluby w Lidze Mistrzów / Pucharze uefa

Post1 sie 2008, o 21:20

Nie wiem czy wiecie ale jak wisła przejdzie beitar jerozolima to zagra z barceloną. Zakład, że połowa drużyny nagle zachoruje przed meczem ;)?
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Polskie kluby w Lidze Mistrzów / Pucharze uefa

Post1 sie 2008, o 21:49

IMO na jakiego przeciwnika Wisła by nie trafiła w III rundzie, to i tak by odpadła. Na co mamy liczyć, jeżeli zespół w ogóle się nie wzmacnia, a wręcz osłabia? Osobiście to miałem duże obawy przed dwumeczem z Beitarem i jak widać po pierwszym spotkaniu - całkiem słusznie. Niech przede wszystkim Wiślacy przejdą do III rundy, bo ważne jest by potem w razie porażki (którą przecież mamy chyba w kieszeni :P ?) przejść do pucharu UEFA - wygrać mecz kwalifikacyjny i jak najwięcej ugrać w fazie grupowej. Moim zdaniem Liga Mistrzów to za dużo dla Białej Gwiazdy - przynajmniej w tym roku. Już w fazie grupowej pucharu UEFA mamy silne zespoły, więc tam będzie ciężko. Tylko że najpierw trzeba zrobić pierwszy krok w najbliższą środę...

Tymczasem Legia zagra z FK Moskwa, a Lech Poznań z Grasshoppersem Zurych, z którym bodajże dwa czy trzy lata temu odpadła z rozgrywek Wisła Płock. Legia w obecnej formie będzie miała raczej ciężko, większe szanse upatrywałbym w drużynie z Poznania, która nie gra najgorzej, a i przeciwnik wydaje się być w zasięgu. Zobaczymy, ja wolę do tego podchodzić raczej sceptycznie :twisted: .

BarbaraO

Re: Polskie kluby w Lidze Mistrzów / Pucharze uefa

Post28 mar 2014, o 13:57

super

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron