Teraz jest 20 kwi 2024, o 08:05


Małysz zone

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Małysz zone

Post10 gru 2004, o 09:39

Jak oceniacie ostatnie wystepy Adama :D? Ciekawe czy jeszcze wroci do swojej szczytowej formy. Na razie pierwszy skok do dupy a drugim nadrabia..
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post10 gru 2004, o 16:01

Poczekamy zobaczymy na razie to pocztek sezonu wiec nie wymagajmy za wiele od Adama M. :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 gru 2004, o 08:37

Zgadza się. "Pierwsze śliwki robaczywki, na krzywej brzozie za Salomonem", czy jakoś tak...
Adaś rządzi!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post31 gru 2004, o 00:27

Trzecie miejsce w pierwszych zawodach turnieju czterech skoczni... Nie jest źle. A tak poza tym to już naprawdę mam dość Ahonena i mógłby go wreszcie ktokolwiek pokonać, bo oprócz jednego drugiego miejsca (gdy pierwsze zdobył Adam), Ahonen kolekcjonuje punkty bez problemu...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post31 gru 2004, o 15:07

zobaczymy jak moj pojdzie dzisiaj. Tez mam juz dosc Ahonena mam nadzieje ze dzis ktos skopie mu dupe (w przenosni oczywiscie :D )
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 gru 2007, o 11:32

Spróbujmy reaktywować ten temat - w końcu właśnie rozpoczyna się sezon 2007/2008, a może tym razem chętnych do dyskusji będzie więcej :P ?

Na inaugurację sezonu mieliśmy wczoraj konkurs drużynowy, gdzie nasza reprezentacja się skompromitowała - 11 miejsce na 13 zespołów (wyprzedziliśmy Kazachstan i Estonię - no brawo :lol: !). Nie wiem czym to było spowodowane, bo konkursu w TV nie oglądałem, ale to trochę dziwi zważywszy na ostatnie doniesienia o rosnącej formie naszych skoczków :roll: ...

Ja mimo wszystko liczę na to, że dzisiaj na zawodach indywidualnych będziemy mieli trochę więcej emocji...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post2 gru 2007, o 00:09

Choć indywidualnych nie oglądałem to bodajże 16. miejsce Małysza może niepokoić. Ściemy w stylu "może za dużo trenowaliśmy" można wsadzić między bajki. Miejmy nadzieję, że po prostu ta konkretna skocznia im "nie leży"...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post2 gru 2007, o 12:44

Po tym pierwszym weekendzie w skokach się mocno zawiodłem - chyba zacząłem za bardzo wierzyć w dobrą dyspozycję całej polskiej reprezentacji (w końcu jest i Stoch), a tymczasem póki co jest słabo...

Trzeba jednak poczekać na kolejne konkursy, mam nadzieję że się szybko odbudują :? ...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post3 gru 2007, o 10:51

Naprawdę skakali beznadziejnie :/ Też wierzę, że to tylko na razie ta skoncznia im nie siadła, ale zobaczymy. Małysz musi pokazać za tydzień na co go stać i uplasować się w pierwszej piątce, bo inaczej może byc nieciekawie...
Offline
Avatar użytkownika

bogaty

aktywny

  • Posty: 59
  • Dołączył(a): 19 maja 2007, o 11:06
  • Lokalizacja: poznan

Post3 gru 2007, o 14:11

Małysz i reszta nic nie pokazali ale tak jest co roku, Adam dopiero w styczniu wymiata, miejmy nadzieje ze tak bedzie i w tym roku.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post4 gru 2007, o 10:20

Może małysza wyniki innych pozostałych naszych skoczków dobiły :P
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post23 gru 2007, o 23:06

Póki co nie bardzo można powiedzieć, że cokolwiek się poprawia -Małysz wprawdzie łapie się do tej pierwszej dziesiątki (choć nie zawsze - np. dzisiejszy konkurs), ale są to jednak chyba wyniki poniżej oczekiwań, szczególnie po tych buńczucznych zapowiedziach przed sezonem.

Warto dodać, że dopiero w siódmych zawodach udało się zakwalifikować do drugiej serii któremuś z pozostałych naszych reprezentantów - padło na Stocha :P .
Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron