Teraz jest 28 mar 2024, o 11:19


Zagłębie - Steaua

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Zagłębie - Steaua

Post31 lip 2007, o 23:26

Pierwszy mecz za nami. 0-1. Zagłębie zagrało fatalnie, tragicznie wręcz. Myśl Iwańskiego w przerwie meczu: "Piłka miała nie latać nad moją głową. A lata." To wystarczy za całe podsumowanie pierwszej połowy - zawody baloniarzy, tak to można najlepiej określić. Praktycznie każda akcja wyglądała tak samo: kop w górę (strącali ptaki czy jak?) i liczenie na szczęście. Nie potrafili ANI JEDNEJ akcji rozegrać normalnie, po ziemi. Rumuni - non stop pressing, bieganie po całym boisku, ładne rozgrywanie piłki. Po prostu było widać, że potrafią grać, że są dobrze przygotowani. Zagłębie - cały mecz wolny, bardzo wolny, wszyscy chodzą, w porywach truchtają czasami. W 30 minucie Bartczak wyglądał jakby właśnie wszedł na Śnieżkę najtrudniejszym szlakiem :D. Steaua kontrolowała praktycznie cały mecz, było widać różnicę co najmniej klasy. Fakt, że niewiele z tej przewagi wynikało (Rumuni grali chyba zachowawczo, żeby przede wszystkim nie stracić), no ale i tak udało im się bramkę strzelić - rzut rożny i kompletnie niekryty zawodnik. W kwalifikacjach do ligi mistrzów? To musi być polski zespół. Z taką grą w Bukareszcie przegramy 0-3 i to najmniej. Śmieszyła mnie trochę sprawa z taktyką Michniewicza. Nie mówię, że go nie lubię bo to spoko gość, ale czy fakt, że całą taktykę zagłębia (wyłączającą praktycznie grę skrzydłami, a tak przynajmniej było w założeniach), grał cały świat (łącznie z typerami w zakładach bukmacherskich) nie był dziwny? Czym w takim razie mieliśmy Rumunów zaskoczyć? Rozumiem, że balonami pod niebo, bo tak rozpczynała się każda akcja. Kończyła się tymczasem przejęciem piłkarza Steauy (sorry jeśli źle odmieniam tę nazwę), bo niemoty z Zagłębia przeważnie nawet nie wyskakiwały X(.


Finałowa myśl Pawła Golańskiego (Steaua Bukareszt): "Najważniejsze są trzy punkty." :D

Chałbiński po meczu, Sportowy wieczór w TVP3: "Uważam, że zagraliśmy całkiem dobre spotkanie. [...] Liczyliśmy na remis, a może byłoby nawet 2-1 i byłoby zupełnie inaczej... [...] Im się bardziej poszczęściło w tym meczu niż nam. [...] Mnie dzisiaj Steaua tak bardzo nie zachwyciła, spodziewałem się czegoś więcej po tej drużynie."

:D

Gratulujemy poczucia humoru. Aha, to mieliśmy dostać 0-5? No szkoda...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post8 sie 2007, o 11:31

Dzisiaj rewanż, ale z taką grą jak w Lubinie, nie mamy żadnych szans na awans - żal jest tym większy, że w zwycięzca tej rywalizacji zagra ze zwycięzcą pary FH Hafnarfjoerdur/BATE Borysów - nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek było łatwiej w III rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów :roll: .

P.S.: Po ilości odpowiedzi w tym (i wielu innych) temacie myślę, że przynajmniej do czasu reaktywacji onlygames.pl, udzielanie się na tym forum jest trochę bez sensu, bo to jak dyskutowanie z samym sobą :roll: ... Szkoda.

Idolka

Re: Zagłębie - Steaua

Post17 mar 2014, o 12:09

super

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron