Teraz jest 27 kwi 2024, o 12:58


Piłka nożna - reprezentacja

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post5 kwi 2005, o 11:09

francja wielka nigdy nie byla, miala tylko zawsze troche farta i wygrywala 1-0 :lol: a co do naszej reprezentacji to karygodne jest ze nie grał smolarek. kto oglada budeslige ten wie ze jest on wyrozniajaca sie postacią w dortmundzie
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post5 kwi 2005, o 18:43

odziwo Ukraina gra wyśmienicie.......
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post7 kwi 2005, o 11:57

ej zauwazyliscie ze obecnie nie ma zadnej potegi w europie? Nikt nie gra tak by rozwalac innych a o wygranej czesto decyduje szczescie :?
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post7 kwi 2005, o 13:34

zobaczymy co ukraina pokaże, bo na razie wśród drużyn które startują w eliminacjach jest najlepsza:D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post29 kwi 2005, o 16:42

1-1 z Meksykiem, podczas gdy graliśmy drugorzędnymi zawodnikami (wszyscy z ligi polskiej) to taki "bezpieczny" wynik. Sam przyznam się, że meczu nie oglądałem, jako że spotkanie rozgrywano w nocy na polski czas. Wiadomo że mecz trzeba było traktować raczej jako sprawdzian nowych zawodników. Skończy się na tym, że i tak trzon reprezentacji się nie zmieni :) .
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post29 kwi 2005, o 22:07

Nie zmieni, i imo takie mecze są śmiechu warte. zamiast jechac najmocniejszym składem i pokazac im jak sie gra w Europie (zakladam, ze "normalnym" skladem uzyskalibysmy przynajmniej rownie dobry jesli nie lepszy wynik) jedzie jakies "zaplecze". no ale co, janas musi sprawdzic rezerwowych :roll:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post29 maja 2005, o 10:38

Mały offtop, ale nie mogłem się powstrzymać...
Ligowy sędzia, mecz o nic ważnego, prowokacja, wziął dużą bańkę w gotówce...
K*rwa, to jest moja nowa, dwupokojowa chata!!! A typ se tak, ot, bierze banieczkę... Jestem pełen podziwu... Nie ma co "pogański to kraj i pogańskie obyczaje"...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post4 paź 2005, o 17:30

Niedługo decydujące (albo i nie, zależy jak się potoczy sytuacja kilka dni wcześniej w grupach) starcie z Anglikami. Jak myślicie, mamy jakieś szanse? Moim zdaniem szanse są, i to całkiem realne. Tyle tylko, że zazwyczaj Polska się "przestraszyła" Anglii i to ich zawsze paraliżowało... Jeśli tylko będą grać "swoje", a Anglia dalej będzie prezentować taki styl jak teraz (mizerny), moze być ciekawie :wink: .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post4 paź 2005, o 21:58

ja po wystepach polskich klubow nie uwierze juz nikomu. mysle wiec... ze szans nie mamy. Mam nadzieję, ze inni pomogą nam z awansem bo z taką obroną (głowacki, kłos - czyli wisła kraków) to z anglikami moze byc ciezko :?
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post5 paź 2005, o 08:34

Ja jestem dobrej myśli...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post6 paź 2005, o 21:23

Ja mam nadzieję, że już w sobotę inni zapewnią nam awans. Wtedy będziemy na luzie, a Anglicy będą mieli nóż na gardle. W takiej sytuacji postawiłbym nawet na naszą wygraną ;)
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post7 paź 2005, o 07:44

Żałosne jest to że musimy liczyć na wygraną/przegraną innych zespołów i czekać na odpowiednie kombinajce wyników żeby jakoś się wśliznąć do mistrzostw.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości