Teraz jest 28 mar 2024, o 19:48


Piłka nożna - reprezentacja

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post7 paź 2005, o 17:23

Islandia właśnie strzeliła nam bramę...
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

:/

Post7 paź 2005, o 17:30

Właśnie oglądam też ten meczyk! :twisted: :twisted: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 paź 2005, o 12:16

He he wygraliśmy 3-2 no nie jest tak żle chociaż mogłoby by być 5-2 ale to szczegół:)
Offline
Avatar użytkownika

czarny duszpasterz

początkujący

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 2 paź 2005, o 19:02

Post8 paź 2005, o 16:38

Kolo z czego tu się cieszyć? Żadna chluba wygrać z Islandią.
Nie liczę na żadne "sprzyjające okoliczności"- marzę o wygranej z Angolami- takiej prawdziwej- na boisku.
Ludzie czy chce za wiele?
Jeśli chcemy się gdzieś liczyć, musimy wygrywać ze światowymi potęgami, a nie jedynie z Islandią; i to po horrorze.
Czekam... na wygraną.
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy."

Miś Yogi
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

Nasi na mundialu!!

Post9 paź 2005, o 08:58

Nasi na mundialu!!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post11 paź 2005, o 14:45

PIŁKA SUXXX!!!!!

Piłkarze to najlepszi aktorzy ze sportowców.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Post7 lip 2006, o 08:31

forum wrociło wiec pora porozmawiac o mundialu hehehe... juz dawno tak sie nie ubawiłem ogladając naszych orłów :lol: domyslalem sie ze pojadą nam wstydu narobic, ale ze bedzie az TAK to chyba nikt sie nie spodziewał 8) najlepszym podsumowaniem jest raport janasa ktory osatnio wyciekł do opinii publicznej. dziewczyny jeszcze nigdy nie zagrały tak ciezkiego meczu jak z niemcami podobno i wyczerpującego :lol: to tylko detal, ze mecz wcale nie był toczony w jakims zawrotnym tempie, no ale polska jest polską :)
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post8 lip 2006, o 11:10

nasi kopacze zarządzili :lol: a janas to juz w szczegolnosci :lol: wiecie ze on nie ma nawet licencji zeby prowadzic drugoligowy klub? Zdarzylo mi sie czytac w fakcie jak sie z niego (w ich stylu) nąśmiewali :lol:

Gość

Post11 lip 2006, o 00:26

Co jak co, ale Zidane ładnie zapie***lił temu Masera-cośtam :D :D W chwili gdy to piszę jeszcze nieznane są kulisy całego zajścia, ale nie wierzę, że Zizu nie przywaliłby mu tak bez przyczyny//... A tak swoją drogą to umie chłopak wykorzystać nabyte piłkarskie umiejętności :D :D :D :)
Ostatnio edytowano 12 lip 2006, o 09:45 przez Gość, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post12 lip 2006, o 09:04

Nie bojscie się, Włosi święci nie są. Od dawna są znani z "cwaniactwa"... Juz nie raz ten Materazzi ponoć w normalnych meczach Serie A się "pokazał". A to opłuł, a to nawrzycał, podszczypywał cz też "przypadkowo" przeszedł po kimś...

Gość

Post12 lip 2006, o 09:46

kuna, sorki, ja tam zapomniałem dać Zizu !!"nie"!! przywaliłby mu bez przyczyny. Ten Materazzi to Jan jest, kiedyś został zawieszony na 12 miechów za pobicie jakiegoś rywala ( ale nie na boisku chyba:). Tak poza tym to Zidane ma pare jak CH**!!
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post12 wrz 2006, o 14:17

co tam myslicie o dwóch pierwszych meczach eliminacyjnych naszych orłów :lol: ? Dla mnie dno. 1 mały punkt w dwóch meczach u siebie to jest tragedia. To z kim oni chcą wygrywać? Z portugalią? :lol: imo eliminacje po raz kolejny mamy juz prawie przegrane :cry:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron