Teraz jest 29 mar 2024, o 00:41


Piłka nożna - reprezentacja

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post18 paź 2009, o 21:43

A moim zdaniem ten ranking jest dość miarodajny. Może nie dokładnie co do jednego miejsca ale nie może być pryzpadku w tym że zajęliśmy piąte miejsce przed san marino i żadnego z ostatnich czterech meczów nie wygraliśmy :/. A Majewski ma podobno jeszcze poprwodzaić kadrę w meczach towarzyskich, jednym z rumunią a drugiego rywala jeszcze nie znamy (być może belgia).
Offline
Avatar użytkownika

czort

OGM Member

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): 16 cze 2009, o 14:23
  • Lokalizacja: Szczecin

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post19 paź 2009, o 13:33

Z tego co wiem, to drugim rywalem będzie chyba Turcja, ale głowy nie daję.
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post19 paź 2009, o 20:57

Tego jeszcze nie wiadomo, na razie są tylko spekulacje.

A z najnowszych informacji:

sport.onet.pl napisał(a):Lato podał datę wyboru nowego selekcjonera reprezentacji Polski

- Na pewno do 3 listopada podamy nazwisko nowego selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski - powiedział podczas konferencji prasowej prezes PZPN Grzegorz Lato.
- Planujemy, aby w najbliższych meczach towarzyskich kadrę narodową poprowadził już "stały" trener - dodał Lato.

- Do dnia dzisiejszego mamy sześć oficjalnych kandydatur z zagranicy - podkreślił obecny na konferencji Jerzy Engel. - Są nazwiska "słabsze" i "mocniejsze". Jednak wszyscy są znanymi szkoleniowcami. Każdy z nich podkreślił, że nie życzy sobie, aby jego nazwisko podawać do publicznej wiadomości.

- Dołączając do tego pięciu Polaków (Paweł Janas, Henryk Kasperczak, Stefan Majewski, Franciszek Smuda, Maciej Skorża - przyp. red.) mamy obecnie jedenastu kandydatów. Jednak ta liczba najprawdopodobniej wzrośnie do 15-20 nazwisk. Z tego grona specjalna komisja wybierze 3-4 najpoważniejszych kandydatów, spośród których wybrany zostanie nowy trener kadry narodowej - dodał były selekcjoner reprezentacji Polski.

- W przyszłym tygodniu usiądziemy z wiceprezesem PZPN Antonim Piechniczkiem i dyrektorem Engelem. Wspólnie podejmiemy decyzję. Nowy szkoleniowiec będzie miał 2,5 roku spokojnej pracy. Gdy przegra np. towarzyski mecz, może wytłumaczyć się koniecznością eksperymentowania - podkreślił Lato. - Oczywiście do czasu wybrania selekcjonera obowiązki opiekuna kadry wciąż pełni Stefan Majewski, którego też startuje w konkursie - przypomniał prezes.

W połowie listopada Biało-Czerwoni zagrają dwa towarzyskie mecze w Polsce. Na razie znany jest tylko jeden rywal (Rumunia). W sprawie drugiego wciąż trwają negocjacje.

Majewski został wybrany tymczasowym trenerem reprezentacji po porażce Polaków w eliminacjach MŚ ze Słowenią i dymisji dotychczasowego selekcjonera Holendra Leo Beenhakkera.

Odpowiadając na pytanie dotyczące bojkotu kibiców, prezes PZPN stwierdził, że jeszcze przed końcem października powstanie specjalna komórka, która zajmie się kontaktami z kibicami.


Co wy na to? Majewski jednak nie musi wcale prowadzić reprezentacji w tych meczach towarzyskich - ma to zrobić już "stały" trener. Ciekawi mnie kto stoi za tymi zagranicznymi kandydaturami, choć i tak jestem niemal pewien, że PZPN postawi na Polaka. A z tych podanych najbardziej jednak liczę na Smudę :P .
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post4 wrz 2010, o 13:14

Temat dawno nie odświeżany a chyba warto. To co sie dzieje w polskiej reprezentacji trudno nawet nazywać kulturalnie;). 0-6 z hiszpanią, 0-3 z kamerunem, dzisiaj gramy z ukrainą. Pytam sie gdzie są ci wszyscy krzykacze którzy mówili żeby grać tylko mecze z samymi najsilniejszymi drużynami (Anglia, Niemcy, Hiszpania, Włochy, Francja itd) Teraz dopiero wyszło na jakim jesteśmy poziomie. Zauważcie że we wcześniejszych latach co prawda awansowaliśmy do mistrzostw świata ale zobaczcie z kim w grupie graliśmy. Jak tylko przyszli klasowi rywale (już na mistrzostwach) to był dopiero blamaż. Niestety, zacznijmy szkolić piłkarzy to może za 12 lat bedziemy mieć reprezentacje. Chociaż też nie uważam żeby z obecnych grajków nie dało się zbudować drużynę - średniaka da się ulepić ale najpierw zapisałbym wszystkich na warsztaty do psychologów bo ich główny problem to.. trema tak mi sie wydaje. Błaszczykowski, Jeleń, obraniak i reszta przecież nie zapomnieli jak sie gra w piłke. W klubach dają sobie radę.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post8 sty 2012, o 13:04

Odkopuję temat bo niedługo Mistrzostwa Europy Polska / Ukraina. Jak widzicie szanse biało-czerwonych :piwo: ?
Offline
Avatar użytkownika

tenen

bywalec

  • Posty: 49
  • Dołączył(a): 5 cze 2011, o 23:15
  • Lokalizacja: http://zpademwlapie.blog.pl/

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post8 sty 2012, o 19:57

Niestety słabo widzę :( boje się że znów będę bliski płaczu pod koniec każdego meczu :/ Mimo to jakaś tam nadzieja jest :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post9 sty 2012, o 21:03

Czyli co? Pierwszy mecz: mecz otwarcia. Drugi: mecz o wszystko. Trzeci: mecz o honor. Oby nie, ale biorąc pod uwagę jak zaniedbana jest ta reprezentacja na wielu pozycjach (Smuda nadal liczy na Boenisha, podziwiam... A zmiennicy?!?) słabo to widzę. Wbrew pozorom tak słaba teoretycznie grupa może być dla nas trudniejsza. Zawsze łatwiej bronić się przez cały mecz i grać z kontry przeciw uznanemu teamowi niż próbować prowadzić atak pozycyjny. Z umiejętnościami naszych grajków, jeśli zostaną do tego zmuszeni, nie będzie to pewnie prezentowało się najlepiej. Ale cóż, jak to powiedział trener naszej kadry, "zjednoczmy się" i nie krytykujmy ich LOL. A wiecie że Franiu po cichu załatwia już sobie posadę trenera Wisły Kraków na wypadek gdybyśmy skompromitowali się na Euro? Zaradny chłopina...
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post16 sty 2012, o 01:05

Heh no zobaczymy. Ostatnio rozbawiło mnie potwierdzenie że reprezentacja polski bedzie przed samymi mistrzostwami trenować w... Austrii. Good for you smuda :D.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post15 sty 2014, o 20:00

Długo tu nic nie pisaliśmy a tutaj tyle się wydarzyło :). Zmienił się trener a problemy dalej te same. Jak oceniacie, czy pod wodzą nawałki ten zespół ma szanse gdziekolwiek dotrzeć? Jak dla mnie jedynym rozwiązaniem jest zmiana systemu na 4-4-2. W obecnym 4-5-1 nie potrafimy grać od samego początku jak tylko nim zaczeliśmy grać. Lewandowski jest tak obciążony że nic nie strzela a reszta nie potrafi go wspomóc.
Offline

Rakiss

master

  • Posty: 306
  • Dołączył(a): 17 sie 2017, o 22:39

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post6 wrz 2017, o 18:42

No to powiem Ci, że sporo się zmieniło od kiedy napisałeś tego posta. Aż chce sie ich oglądać. Ja to nawet założyłem konto u tego bukmachera https://betonline.net.pl/forbet-legalny ... ez-podatku , odebrałem bonus po rejestracji 20zł i zacząłem na nich stawiać. Praktycznie 100% szans na wygraną!
Offline

Serwoor

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 12:45

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post20 wrz 2017, o 12:54

100% szans na wygraną? Cięzko mi w to uwierzyć akurat :P
Offline

ślinianka

początkujący

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 16:35
  • Lokalizacja: Warszawa

Re: Piłka nożna - reprezentacja

Post6 paź 2017, o 14:55

A co powiecie po wczorajszym meczu? 6:1 całkiem ładny wynik. :) Oby teraz wygrali z Czarną Górą!
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron