Teraz jest 29 mar 2024, o 15:50


Mariusz Pudzianowski złapany na koksach!

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Mariusz Pudzianowski złapany na koksach!

Post30 lis 2004, o 16:29

Polski siłacz został zdyskwalifikowany przez IFSA(międzynarodowa organizacjia strongmanów) za koksowanie się.Pudzianowskiemu odebrano nagrody pieniężne zdobyte w zawodach World's Strongest Man, odebrano punkty w rankingu i zdyskwalifikowano na rok. :shock:
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post30 lis 2004, o 18:39

no, sorry, ale imo to dobrze mu tak! nie lubię go i uważam, że jest kretynem jakich mało. co mi po jego sukcesach, skoro widząc jego twarz i jego tępe spojrzenie, odechciewa mi się... co innego Dymek... on jest w porządku, naprawdę (imo, rzecz jasna)...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post30 lis 2004, o 20:02

Mam to samo zdanie. Ostatnio trochę interesuję się tymi zawodami i praktycznie od początku Pudzianowski mi zwyczajnie nie "przypasił". Niech wreszcie Jarek Dymek wróci i pokaże kto tu rządzi 8) .
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 gru 2004, o 21:47

Pudzian- no trudno...
Dymek rula!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

Post7 gru 2004, o 16:35

TheNaturat napisał(a):no, sorry, ale imo to dobrze mu tak! nie lubię go i uważam, że jest kretynem jakich mało. co mi po jego sukcesach, skoro widząc jego twarz i jego tępe spojrzenie, odechciewa mi się... co innego Dymek... on jest w porządku, naprawdę (imo, rzecz jasna)...


Nie przesadzaj! Pudzian nie jest taki co o nim piszesz. Może i tam coś bierze... :wink: ale dużo musiał trenować.... Takie mięsnie same nie przychodzą.
Dymek=> :lol:

ElzbieT

Re: Mariusz Pudzianowski złapany na koksach!

Post10 mar 2014, o 13:55

Nic dziwnego....

BarbaraO

Re: Mariusz Pudzianowski złapany na koksach!

Post28 mar 2014, o 13:58

super

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron