Teraz jest 18 kwi 2024, o 21:25


Kubica w F1!

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Marlon

wyjadacz

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 19 paź 2004, o 22:47
  • Lokalizacja: z daleka :)

Kubica w F1!

Post3 sie 2006, o 11:50

Słyszeliscie tę radosną nowinę!!?? Wreszcie bedziemy miec polaka w F1 :]. Jakie macie oczekiwania? Jak dla mnie moze to być nasz drugi Małysz ;). Chłopak ma talent, oby się nie spalił przy pierwszych startach..
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post4 sie 2006, o 10:32

No, ładnie, bardzo ładnie. Żeby się chłopak nie rozpędzał za bardzo, bo się w czasie przeniesie...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post5 sie 2006, o 08:34

jedno jest pewne - tv4 wreszcie odbije sobie zakup licencji na pokazywanie F1 z nawiązką :D. Ciekawe, ciekawe... Wczoraj w treningu Kubica był 10., ale na treningach często kierowcy F1 nie pokazują pełni możliwosci, nie chcą "nadciągać" silnika. Czekam z niecierpliwoscią na cdzisiejsze kwalifikacje (tv4 o 14:00). Ciekawe czy nagle cała Polska usiadzie przed telewizorami :roll: ?
Offline
Avatar użytkownika

LuKaS21

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 26 lip 2006, o 10:23
  • Lokalizacja: Kraków

Post5 sie 2006, o 10:41

Jak Kubica zacznie wygrywać to wszyscy zaczną interesować się F1.

Gość

Post5 sie 2006, o 14:03

LuKaS21 napisał(a):Jak Kubica zacznie wygrywać to wszyscy zaczną interesować się F1.


Tak to już u nas jest. Bida z nędzą pod względem sportu, co widać i słychać. I jeżeli Kubica 'da rade' na F1 to rodacy będa widzieli w nim drugiego Małysza. Mam nadzieję, że tak się stanie. Trzymam za niego kciuki, bo pomimo młodego wieku zdołał już osiągnąć tak wiele. Szacunek.
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post6 sie 2006, o 22:27

argh! zdyskwalifikowali kubice po tym jak zajął świetne piąte miejsce :x :evil: ciekawe co było przyczyną, ale imo cos tam źle zrobili ułomy podczas wymieniania mu "dzioba" bolidu po tej drugie wtopie, co wylądował na oponach... szkoda, ze cały wysiłek poszedł na marne :x mam tylko nadzieje ze w nagrode BMW zakontraktuje go również na nastepne wyścigi...

edit - sorry, siódme, a nie piąte.
Ostatnio edytowano 7 sie 2006, o 09:32 przez cycek, łącznie edytowano 1 raz
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post6 sie 2006, o 22:51

cycek napisał(a):argh! zdyskwalifikowali kubice po tym jak zajął świetne piąte miejsce :x :evil:

Siódme miejsce :wink:

cycek napisał(a):ciekawe co było przyczyną, ale imo cos tam źle zrobili ułomy podczas wymieniania mu "dzioba" bolidu po tej drugie wtopie, co wylądował na oponach...

Przyczyna była taka, że bolid Kubicy był dwa kilogramy lżejszy niż przewidują przepisy.

Gość

Post6 sie 2006, o 23:41

Ta jest, szacun dla Kubicy. Kolejny flagowy przykład pokazujący, że Polak potrafi... nie tylko narzekać, siedziec na dupie i zajmować się "nicnierobieniem"...
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 sie 2006, o 09:26

Szkoda chłopa, a dobrze Mu poszło. Trzymam kciuki za dalsze występy...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post19 sie 2006, o 00:32

nie zauwazyłem wczesniej tego tematu :). Imho kubica to ewenement. wybic sie z kraju zabitego dechami, bez zadnych perspektyw, bez szkołek, torów itd. to jest wyczyn.. już się nie mogę doczekać najbliższego wyścigu w Turcji.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Post12 wrz 2006, o 14:13

widzieliśta co Kubica odstawił w ostatnią niedziele :!: :?: :!: Dla mnie szok, to przeciez nawet szumi potrzebował 8 wyścigów w swojej karierze by stanąć na podium :shock: Czuje że szykuje nam się niezła kubicomania :)
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 wrz 2006, o 08:02

Taaa, ciekawe czy będzie nowe "pokolenie K" (zaraz po "pokoleniu DżejPi Tu")...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron