Teraz jest 28 mar 2024, o 21:35


Otylia wygrała!!

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 paź 2005, o 13:00

damek82 napisał(a):Głupota, po prostu ludzka głupota. Nienawidzę samochodów.


Ja też Damek, uwierz mi, ja też. Nie tyle jednak samych samochodów, ile jednak ich PIERDO*NIĘTYCH kierowców. Nie ma nazwy na taki brak rozumu, wyobrażni i wszystkiego...
Wiem, że ciężko jest żyć z myślą, że się zaje*ało własnego brata (hi, Otylia!). Ale sorry: ktoś prowadził samochód, nie?. Wątpię, aby ktoś ją do tego zmusił - sama chciała. Sama zapierniczała ponad paczkę (prędkość wystarczająca do zrobienia z człowieka tatara w sekundzie), a nawet było bliżej do dwóch paczek. Wyprzedzanie... taaa, fajna sprawa, jak ktoś uważa, że nie podoba mu sie życie, i TAM jest lepiej... Gorzej jak ginie ktoś inny, nie?
Sumując IMHO powinna beknąć, jest zwyłym obywatelem jak każdy inny. Zabiła człowieka, ot co. A że własnego brata??? Teraz na pewno będzie jeździła ostrożnie...

[*] [*] [*] Spoczywaj w Pokoju, chłopie...

Dobrze, że przynajmniej On nie ma już takich problemów
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Arcadio

wyjadacz

  • Posty: 193
  • Dołączył(a): 25 cze 2005, o 15:52
  • Lokalizacja: Wiocha gdzieś w Polsce

Post5 paź 2005, o 14:40

Podobno to że jechała 180 to wyssane z palca plotki.
Są jacyś światkowie na to że nie jechała zbyt szybko.
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post6 paź 2005, o 21:27

Dobrze gadacie. Przede wszystkim szkoda chłopaka, a ona powinna za to beknąć. Z drugiej strony... każdy popełnia błędy. Postawcie sie teraz w jej sytuacji :? Swoją drogą ciekawe czy wróci do sportu...
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

wiecie co mnie wkurza??

Post7 paź 2005, o 17:20

Mnie wkurza to, że po wypadku Otylii mówiono, że to wina drogi... :lol: :lol: :lol: ...że doły itp. A nikt nie mówił że jechała jak pirat drogowy. A jakby zrobił to normalny człowiek to nazwaliby go głupkiem i wariatem drogowym :!: Szybko mozna jeździc, ale chyba nie na naszych drogach :?
Offline
Avatar użytkownika

YoW

master

  • Posty: 368
  • Dołączył(a): 18 lip 2005, o 11:47
  • Lokalizacja: z polski

Post8 paź 2005, o 12:19

Niech jej zabiorą prawko kurdę bo co jak ktoś o mało nie zginię chociaż jeżdził praidłowo to nic o tym nie powiedzą, no ale jak otylia to wszyscy odrazu że to nie jej wina itd. Niestety taka gwiazda(bo jak inaczej mówić)się zderzyła i zabiła brata to robi się afera na miarę Lwa rywina:P eh Polska szkoda gadać...
Offline

ambrozy

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 10 mar 2017, o 17:32

Re: Otylia wygrała!!

Post10 mar 2017, o 17:37

Ona zawsze jest najlepsza! :brawa: :brawa:
Offline

Shrugger

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 13 mar 2017, o 12:58

Re: Otylia wygrała!!

Post13 mar 2017, o 14:06

Ten temat to chyba trzeba było zamknąć z 12 lat temu :-)
Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron