Teraz jest 19 kwi 2024, o 01:45


Francja-Polska 17 listopada

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Francja-Polska 17 listopada

Post17 paź 2004, o 12:08

Piłkarska reprezentacja Polski rozegra w tym roku jeszcze tylko jeden mecz towarzyski - w Paryżu z Francją. Jak obstawiacie wynik? Ostatnie mecze pozwalają mi wierzyc ze nie bedzie czego na kształt 1-7 (Rosja - Portugalia), ale nie mozna tez byc wielkim optymistą. Francja jednak tez ostatnio słabo gra. Imo bedzie remis albo Francja wygra jedna bramką
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post17 paź 2004, o 14:41

Takiego blamażu to nie bedzie (chyba;) ). Francja tez ostatnio jest w slabej formie i jest szansa ich nawet pokonac. Oby tylko sie ich nie przestraszyli. Bo problem naszej reprezentacji polega imo na tym, ze boją sie co lepszych i bardziej szanowanych zespolow jesli graja o stawke. Tak było z Anglia - moim zdaniem wcale nie jest to rewelacyjna reprezentacja i spokojnie mozna bylo ich nawet pokonac, ale widac bylo, ze Polacy sie ich przestraszyli (co oni zaczeli robic po wyrownaniu - zamiast dążyc do nastepnej bramki, to oni sie zaczeli bronic, jakby wygrywali 1-0 i była 90minuta...)
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post19 paź 2004, o 08:10

wiecie co, najgorsze jest to ze ja do tej reprezentacji nie mam w ogole zaufania. Oni mogą w jednym meczu zagrac jak w marzeniach, a w innym sie skompromitowac. Zobaczymy jak to bedzie z Francja ale to bedzie dobry sprawdzian.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 lis 2004, o 16:29

mecz juz jutro. zastnawiam sie czy nie obstawic w toto sport zwyciestwa polski. Jest duza szansa ze francja zagra rezerwami, a jak wiadomo polaczki zawsze staraja sie z utytułowanymi druzynami :roll: Jak obstawiacie?
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post18 lis 2004, o 22:15

Dudek bohaterem narodowym :lol: Jeszcze kilka takich meczów i moze sie ostro wypromować. Tylko co robiła w tym meczu obrona? A moze my bez niej gralismy :roll:
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post18 lis 2004, o 23:40

Sam nie wiem, co w reprezentacji Polski robi taki ktoś jak Rasiak?
Panie Janas klapki z oczu chłopak nie powinien siedziec w ogóle na ławce nawet, Żurawski i Frankowski powinni grać razem do końca, chociaż Rasiak grał krótko jego gra mnie nie zachwyciła(może to przez te poprzednie mecze co mam je jeszcze w pamięci)Franek tak!-- Rasiak nie!
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 mar 2005, o 17:51

Eee... ile było???
:?: :?: :?:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post7 mar 2005, o 18:45

hehehe 0:0 :lol:
Sonial zrobiłeś to zapewne aby dobić do liczby 200 postów :D
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 mar 2005, o 19:23

E, no co Ty... Chyba nie...

:twisted: :twisted: :twisted:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson

ElzbieT

Re: Francja-Polska 17 listopada

Post10 mar 2014, o 13:56

Suepr

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron