Teraz jest 29 mar 2024, o 14:53


Polska piłka

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post5 paź 2005, o 13:03

W tym burdlu nic mnie nie zdziwi... Nawet zielonoskóry prezydent...
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post6 paź 2005, o 21:29

Sarge napisał(a):Jak miło - nie mamy już żadnego przedstawiciela w pucharach UEFA, a do tego w następnym roku będziemy mieli już od początku rozgrywek o jednego mniej ze względu na spadający ranking UEFA Polski... Czyż to nie podniosła informacja :lol: ?


Nie w następnym roku, a za dwa lata. Co i tak nie zmienia faktu, że zaliczamy doły totalne ostatnio. I jakoś nie widzę szansy na poprawę, jak tak słaba wisła kraków bez problemu cały czas prowadzi w naszej lidze...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 gru 2007, o 11:28

Znalazłem ciekawy tekst, podsumowujący ostatnie spekulacje transferowe do polskiej ligi:

sport.onet.pl napisał(a):Dla Beenhakkera chcą wracać do Polski
Wielu zawodników reprezentacji Polski nie ma miejsca w składach zachodnich klubów. Przed Euro 2008 chcą wrócić do kraju, aby załapać się do kadry Leo Beenhakkera. Szykuje się więc rewolucja. Nasza liga będzie atrakcyjna.

Jednym z piłkarzy, który ma kłopoty w klubie jest Mariusz Jop. Obrońca FK Moskwa ma jednak miejsce w reprezentacji prowadzonej przez holenderskiego trenera.

– Tak się złożyło, że gdy zagrałem w kadrze przeciwko Rosji to potem w klubie nie znalazłem się nawet w meczowych osiemnastkach. Dlatego jestem wdzięczny szkoleniowiec kadry, że mi zaufał – opowiada Jop.

Przyznaje, że zastanawia się nad powrotem do kraju. Ma bowiem w swojej karierze priorytety, a nim jest z pewnością występ na pierwszych w historii Polski mistrzostwach Europy.

Do polskiej ligi chcieliby wrócić także Jerzy Dudek (Real Madryt) i Wojciech Kowalewski, który ma nadzieję na kontrakt z Koroną Kielce. Nad powrotem do kraju zastanawiają się także Sebastian Mila, czy Damian Gorawski.

Jest też grupa piłkarzy, którzy wprawdzie nie myślą o powrocie do kraju. Jednak dla naszej reprezentacji byłoby lepiej, gdyby grali w rodzimej lidze.

Do takich piłkarzy zalicza się Maciej Zurawski, który łapie się tylko na ławkę rezerwowych Celtiku. W środowym spotkaniu LM, przy dwóch kontuzjach i niekorzystnym wyniku, trener "The Bhoys" Gordon Strachan nawet nie pomyślał żeby wpuścić "Żurawia na boisko".

Więcej w "Przeglądzie Sportowym"

Nie wspomnieli jeszcze o Krzynówku, który cały czas zastanawia się nad przenosinami z VfL Wolfsburg do Wisły Kraków!

Co o tym wszystkim myślicie? Moim zdaniem są małe szanse, by którykolwiek z tych transferów ostatecznie doszedł do skutku - mało to mieliśmy już podobnych "rewelacji", które ostatecznie się nie sprawdzały? Takie informacje jednak wzbudzają zainteresowanie, bo już dawno nie było sytuacji, kiedy tylu polskich czołowych zawodników myślałoby o powrocie do polskiej ligi :roll: ...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post2 gru 2007, o 00:13

Bieda i tyle. Jeśli Żurawski się nie łapie w Celticu to coś to musi znaczyć. Powinien zmyć się z tego klubu albo już do końca będzie trzepał kasę grzejąc ławę - tak też można. W przenosiny Krzynówka do polskiej ligi nie wierzę, natomiast taki Dudek mógłby wrócić, czemu nie. Byle do jakiegoś klubu z czołówki (ostatnio było słychac że zastanawia się nad... Górnikiem Zabrze). Gorawki i Mila dla mnie mogą się już więcej nie pokazywać, już wykazali się swoim "talentem" (no comment).
Offline

KKasiaKu

bywalec

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 18 cze 2015, o 13:54

Re: Polska piłka

Post10 lip 2015, o 23:41

Noo Panowie - teraz w Polskiej piłce lepsze czasy - na ile lepsze to się okaże :)


______________________
ogłoszenia Kamień Pomorski :: bezpłatne ogłoszenia Tarnów :: największy gryzoń :: samochody osobowe używane sprzedaż śląskie
Offline

azter

początkujący

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 9 gru 2015, o 19:41

Re: Polska piłka

Post22 gru 2015, o 15:59

Według mnie polska piłka to dno ;) Nie lubię nawet na to patrzec... Dlatego za bardzo nie oglądam jest dużo lepszych lig.
Poprzednia strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron