Teraz jest 18 kwi 2024, o 12:50


Polska piłka

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Polska piłka

Post12 lip 2005, o 17:59

Postanowiłem ze zaloze temat zwiazany z polską piłką. Bedziemy mogli pogadac o aktualnych tranferach, aferach i innych wydarzeniach :D

Na początek moze dwa newsy: Żurawski idzie do Celticu (co o tym myslicie :D?)

2. dudek na razie nie ma pozwolenia na transfer z liverpoolu. podobno w ciagu kilku dni powinno to sie zmienic. Myslicie ze powinien zostac w the reds?
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post12 lip 2005, o 22:04

Żurawski musiał w końcu odejsc. W Polsce zdobył już wszystko co było do zdobycia i w Wiśle nie było sensu zostawać. Czy wybrał dobry kierunek? Niezły. Celtic ma wspaniałych kibiców, zresztą właśnie dołączył do niego (na 99,99%) Boruc, który również będzie tam grał. Rewelacja to nie jest, ale druzyna ta regularnie gra w Lidze Mistrzów. Za to problem moze byc zeby sie stamtad przedostac dalej. No chyba ze zaraz zostanie krolem strzelców i bedzie rownie wielki jak np. Szymkowiak w Trabzonie.

Dudek zas wolalbym zeby odszedl. We wloszech bez problemu dostanie prace, a na pewno i w hiszpanii znalazloby sie dla niego miejsce. Tylko ze liverpool musi go najpierw puscic...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Polska piłka

Post14 lip 2005, o 08:13

Mario napisał(a): Żurawski idzie do Celticu (co o tym myslicie :D?)

Dla mnie to bardzo dobrze i szczerze mówiąc tylko czekałem aż przejdzie do Celticu. Można by powiedzieć, ze to nie jest drużyna światowej rangi, ale nie ukrywajmy - czy któraś drużyna "z wyższej półki" dała by za Żurawskiego 3 miliony? Zresztą nie przypominam sobie, żeby trwały rozmowy z naprawdę poważnymi potentatami...

Gdyby Żurawski przeszedł do takiego Trabzonsporu, to bym się chyba załamał, bo tam ciężko mu by było się wypromować - w Celticu powinno pójść łatwiej. Teraz grunt to zaklimatyzować się jak najszybciej w tej drużynie.


Mario napisał(a):2. dudek na razie nie ma pozwolenia na transfer z liverpoolu. podobno w ciagu kilku dni powinno to sie zmienic. Myslicie ze powinien zostac w the reds?

Szczerze mówiąc tą sprawą zbytnio się nie emocjonuję. Bo z jednej strony jeśli Dudek zostanie w Liverpool, przysporzy mu to rywalizacji z Reiną, ale z drugiej na pewno lepiej mieć stałe miejsce w bramce.

Jeśli patrząc na takie hiszpańskie drużyny to owszem, dobrze by było, gdyby Jurek przeszedł do któregoś z czołowych, ale jest jeden problem - akurat te teamy nie potrzebują jeszcze nowego bramkarza z tego co wiem, mając jeszcze długotrwałe kontrakty ze swoimi pewniakami. Coś mi się więc wydaje, że jednak Dudek jeszcze przynajmniej ten sezon zostanie w Anglii...
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post14 lip 2005, o 23:10

Figo Fago leci do liverpoolu :? Faaajnie :? no nic, moze odbuduje sie bo real to byla porazka imo

Z kolei Roman chce dać za Ronaldinho 120mln euro :lol: tamtemu to nigdy kasa sie nie skonczy, ale przejscie do chelsea to bylaby porazka (tzn. dla mnie bo nie lubie chelsea :D)



Btw trabzonspor to wcale nie jest porazka. Szymkowiak zrobil sie tam taką gwiazdą ze ponoc juventus sie za nim rozglądał..
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 lip 2005, o 13:30

ja spodziewalem sie jednak ze zurawski znajdzie klub z jakiejs lepszej ligi niz szkocka :? ale jak widac nawet najlepszy zawodnik naszej ligi to za malo zeby pojechac np do hiszpanii
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post17 lip 2005, o 16:06

Baron Ski napisał(a):Btw trabzonspor to wcale nie jest porazka. Szymkowiak zrobil sie tam taką gwiazdą ze ponoc juventus sie za nim rozglądał..


Taką informację podawały włoskie gazety. Rzekomo Szymek miałby zagrać za "odchodzącego" Nedveda, czyli mówiąc krótko miałby doskonałą pozycję w klubie;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post19 lip 2005, o 22:12

No ale.. nic z tego nie wyjdzie. Zresztą z takim nastawieniem Szymkowiaka to on nigdy nie zajdzie na szczyt... Mowi ze chce jeszcze sobie pograc w Turcji... Fajnie, ale kolejny sezon nie musi byc taki wspaniały jak ten dopiero co zakończony...

Nie wiecie jak tam z Dudkiem? Ponoć miał rozglądać się za klubem na dniach...
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post19 lip 2005, o 22:44

Klub rozgląda się za nim - chodzi dokładnie o Sporting Lizbona ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post20 lip 2005, o 15:37

Hajto ma przejsc do Southampton, a drwala Kosowskiego nikt nie chce :lol: Mila tez siedział na ławie w piewrwszym meczu a tłumaczył to... przemęczeniem :lol: Rotfl sezon sie jeszcze nie zaczął, a ten juz zmęczony :D
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post16 sie 2005, o 00:09

Poziom Polskiej piłki jest karygodny… wstyd mi to pisać, ale to jest prawda…
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Post16 sie 2005, o 08:39

zobaczie, wisła krakow jest bardzo bliska awansu, a żurawski i szymkowiak już poodapadali ze swoimi zespołami :D Naprawde bedzie smiesznie jak wisla wejdzie teraz, akurat gdy tamci poodchodzili :D
Offline
Avatar użytkownika

Gunek

master

  • Posty: 316
  • Dołączył(a): 8 cze 2005, o 16:35
  • Lokalizacja: Wioska

Post16 sie 2005, o 11:57

No… najlepsi odchodzą a nasza Polska piłka coraz gorsza się obi niestety...
Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość