Strona 1 z 2

Naprawa samochodu

PostNapisane: 1 wrz 2016, o 16:19
przez integralpr
Szukam dobrego fachowca od naprawy samochodów w okolicach Łomży?Chciałbym zapytać czy słyszeliście o takim fachowcu Mechanik Ostrowiec. Znajomy mówił, że to dobry, ale szukam też innych opcji. Dzięki z góry!

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 14 lis 2016, o 12:41
przez misi4k
jeśli masz problem z samochodem to możesz skorzystać z pomocy tej firmy:
http://motofirma.eu/pomoc-drogowa

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 22 lis 2016, o 17:29
przez logan18
Polecam ASO.

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 10 mar 2017, o 09:58
przez Paszczak
Ja też polecam Ci ASO. Mój dealer hyundai wiele razy wyciągnął mnie z kłopotów związanych z autem. Inni mechanicy rozkładali ręce.

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 8 paź 2017, o 00:54
przez czekolve
Niestety w okolicach Łomży nikogo nie mam zaufanego... Mi w moim Fordzie wszystkie naprawy wykonuje Mechanik Żory. Naprawiam tam samochody już od wielu lat i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. A to według mnie jest najważniejsze, żeby człowiek miał pewność, że wszystko z samochodem w porządku jest.

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 30 paź 2017, o 15:19
przez Rakiss
Z tymi naprawami to jest bardzo różnie i zależy jak się trafi. Ja aktualnie mam problem z tylnym zawieszeniem w swoim Renault i szukam jakiegoś dobrego serwisu. Na razie znalazłem ten https://tylnabelkapolska.pl/ i po opiniach widzę, że chyba jest niezły. Ktoś z was miał znimi styczność i może się wypowiedzieć?

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 30 paź 2017, o 17:46
przez oskardz
Moim zdaniem jest to dobry pomysł jak najbardziej.

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 31 paź 2017, o 10:42
przez kajkusk

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 10 lis 2017, o 23:11
przez Furry
Ja na wiosnę będę prostował dwie przednie fele. Absolutnie bezpieczny i polecany zabieg. Jakby Cię interesowały koszty to od razu mówię że wygląda to nastepująco: 60 zł za felgę gołą bez demontażu i montażu opony, 80 zł/felgę - demontaż i montaż koła na samochodzie. Przynajmniej takie ceny są w moim mieście. Słyszałem, że bywają dużo droższe. Możesz się zorientować na http://www.prostowaniefelg.net.pl

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 13 lis 2017, o 01:24
przez Skocik
Wiecie może co daje wymiana płynu w sprzęgle? Bo kolega mówił że to co jakiś czas trzeba wymienić:) Ale zastanawia mnie to po co w ogóle to robić? Z tym że trzeba wymieniać w hamulcach to jeszcze jest argument, że stary płyn może się gotować itp. Chodzi oczywiście o płyn hamulcowy. Przeglądając net trafiłem na http://www.wymianasprzegla.com.pl, ale wolałbym sam się tym zająć.

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 13 lis 2017, o 04:07
przez Quitter
Niewątpliwie olej jest jednym z podstawowych składników zapewniających naszemu silnikowi niezawodność. Moim zdaniem wymiana oleju w związku z porą roku nie ma żadnego znaczenia. Najważniejsze aby wymian dokonywać raz w roku lub co 15 tyś km. Ja tak robię i nie mam problemu z samochodem choćby dlatego, że nie oszczędzam na jego eksploatacji. W sumie wiele wyczytałem z http://www.wymianaoleju.biz.pl

Re: Naprawa samochodu

PostNapisane: 29 lis 2017, o 13:23
przez monikosc
Poszukajcie informacji o tym w Internecie. To się bardzo często sprawdza i udaje :)