Teraz jest 29 mar 2024, o 17:08


Olimpiada

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Olimpiada

Post16 paź 2004, o 22:13

podzielcie się Waszymi opiniami o minionej olimpiadzie - co Was zaskoczyło, co rozczarowało? co ucieszyło, co zasmuciło? mnie raczej to wszystko rozczarowało... Jędrzejczak i Korzeniowski to jedno, ale cała reszta (no pomijając niektórych) zawaliła... Kuśnierewicz i kilku innych dało plamę... Honor ratuje Sycz i Kucharski, Gruchała i Wróbel... Może to trochę ostre i niepatriotyczne zdanie, ale takie właśnie mam odczucia...
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post16 paź 2004, o 22:26

Ja mam podobne zdanie. Tylko wlasciwie Motylia (to na pewno ona zgarnie wszelkie plebiscyty na sportowca roku) sprawiła ze moje serce biło szybciej. Cała ta delegacja polska to jest jedna wielka lipa. Pojechali balowac za nasze pieniadze :evil:
Offline
Avatar użytkownika

Snajper

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:44
  • Lokalizacja: Płock

Post16 paź 2004, o 23:21

Szczerze powiedziawszy to podzielam wasze odczucia w pelnej rozciaglści. Olipmiada w Atenach nie przejdzie do historii polskiego sportu jako udana. Straciliśmy ogrom szans medalowych. Największe rozczarowanie to siatkarze. Po wygranym meczu z Serbią i Czarnogórą narobiłem sobie smaku na medal a tu taka klapa. W obecnych czasach sport to przede wszystkim pieniądze co sprawia, że widowisko traci na swej atrakcyjności. Świetnym przykładem jest nastawienie owego "niby-dream teamu", który z ledwością wywalczył 3 miejsce.
Chcesz podobać się kobietom twardy dla nich badź jak beton. Zapuść wąsy, z tyłu grzywę , kwiata kup, poczęstuj winem :)
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post17 paź 2004, o 12:06

Olimpiada przeszła bez echa. Tylko Otylia nie zawiodła (no i Korzeniowski). Ale to juz przeszłośc, zajmijmy sie lpiej tym co przed nami
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

Nic ciekawego...

Post29 paź 2004, o 17:45

Niczym specjalnym ta Olimiada nie wyróżnia się spośród innych. Gdyby nie medale naszej Otyli zapomniałbym już dawno o tym "wielkim wydarzeniu sportowym". :D

Idolka

Re: Olimpiada

Post17 mar 2014, o 12:10

kocha,m ja!!!

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości