Teraz jest 28 mar 2024, o 12:16


Piłkarska Liga Mistrzów

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Piłkarska Liga Mistrzów

Post7 mar 2005, o 21:00

8 marca, wtorek:

Londyn: Chelsea Londyn - FC Barcelona (1:2)
Lyon: Olympique Lyon - Werder Brema (3:0)
Mediolan: AC Milan - Manchester United (1:0)

9 marca, środa:
Turyn: Juventus Turyn - Real Madryt (0:1)
Londyn: Arsenal Londyn - Bayern Monachium (1:3)
Monte Carlo: AS Monaco - PSV Eindhoven (0:1)
Leverkusen: Bayer Leverkusen - Liverpool FC (1:3)

15 marca, wtorek:
Mediolan: Inter Mediolan - FC Porto (1:1)
w nawiasie wynik pierwszego meczu.
Teraz krótka piłka. Jaki waszym zdaniem bedzie zwycieżca kazdego z wyżej wymienionych meczy?Wg. mnie dalej awansują Barcelona(rulez!!), Olympique Lyon, Manchester Utd, Real Madryt - pewniak(chociaż stawiam na Juve, Juve Forza!!!!! ), Bayern Monachium, PSV Enidhoven i Liverpool
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post7 mar 2005, o 22:19

A wiecie, że Sonial w ogóle się nie interesuje piłką nożną??? Żużelek - tak, hokejek - czasem tak, ale piłka - wcale...
Czy to nie dziwne???

P.S. Uprzedzając wasze szydercze pytania: tak - staje mi, nie - nie mam cycków, i nie interesuję się panami... Jestem facetem.
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post7 mar 2005, o 22:47

Wyniki piłkarskiej reprezentacji Polski i piłki w polsce w ogóle cię pewnie odepchnęły od naszego "narodowego" sportu. IMO nie każdy się interesuje piłką, nie każdy tesh musi. Mnie osobiście kręci również koszykówka( of kors bynajmniej nie europejską :lol: )
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post8 mar 2005, o 09:17

Niezbyt mnie interesuje kto tam powygrywa tylko zeby barcelona rozniosła tą denną chelsea ktora tylko sie broni przez caly mecz, no i uciszyc tego murinho ktory mysli chyba ze jest pol-bogiem.
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post8 mar 2005, o 09:32

Racja Mario, święta racja!Prawda jest taka, że o Chelsea Londyn zrobiło się głośno za sprawą Abramowicza. Gdyby nie on to w Polsce była by wyłacznie jakaś jednostka, która kibicuje londyńczykom, a tak co trzeci dzieciak będzie podczas dzisiejszego meczu trzymał kciuki za zespół Murinho.
ps. Jakiś czas temu, jak jeszcze Abramowicz nie myślał o kupnie Chelsea, wszyscy podniecali się grą Realu, taka jest prawda, a świadczyć możę zachowanie moich przyjaciół które jest odzwierciedleniem tego co napisałem. Bez dwóch zdań Barca rozniesie Chelsea, bo nie grają pieniądze, a zawodnicy.IMO kibicuje Barcy od dziecka, więc licze na nią.Kropka.
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post12 mar 2005, o 11:04

1/8 finałów Ligi Mistrzów to dla mnie dwa zawody.

Pierwszy, porażka FC Barcelony z Chelsea Londyn w drugim meczu 2:4, co dało awans tej drugiej. Nie powiem, że to awans na który sobie nie zasłużyli, bo każda drużyna przechodząca dalej w rozgrywkach jednak musi coś sobą prezentować. Powiem więc, że to porażka, na jaką Barcelona sobie nie zasłużyła. Szczerze mówiąc przy prowadzeniu Chelsea 3-0 zaledwie po kwadransie pierwszej połowy w drugim meczu, zwątpiłem Potem jednak dwa gole Ronaldinho dawały duże szanse na awans (w tym momencie to Barcelona była w ćwierćfinale). Jednak jak było, każdy oglądający mecz widział. Przyznam się od razu - Chelsea nie lubię, nie podoba mi się ich mocno defensywny styl gry, ograniczający się w głównej mierze do kontrataków czy goli po rzutach rożnych (zauważcie, że 'trochę' tego typu bramek w tym dwumeczu padło na konto londyńskiej drużyny...). Do tego jeszcze dochodzi kontrowersyjna sytuacja z czwartą bramką dla Chelsea - na powtórce wyraźnie widać, że bramkarz Barcelony był przytrzymywany, więc bramka nie powinna zostać uznana! Oczywiście sędzia tego nie zauważył i tak Barcelona straciła szansę na grę w dalszych rozgrywkach.

Zawiódł Manchester United, w starciu z Milanem w obu spotkaniach przegrywając 1-0, w rezultacie odpadając z rozgrywek przy stanie dwubramkowej przewagi drużyny z Milanu. Nie wiem, oglądałem tylko skróty tych meczów, więc może mówię coś źle, ale Manchester grał raczej przeciętnie, spodziewałem się agresywnej postawy, tymczasem awans do ćwierćfinałów oddał Milanowi niemal bez walki...

Jeszcze wspomnę krótko o meczu Lyonu z Werderem. Ten pierwszy zapewniając sobie awans w pierwszym meczu, w drugim pogrążył jeszcze niemiecką drużynę wygrywając... 7:2! Wydaje mi się, że to może być czarny koń tej Ligi Mistrzów. Na zdobycie trofeum to jednak chyba trochę za mało, ale szanse choćby na półfinał są.

Jeszcze mam pytanie - kiedy losowanie par do ćwierćfinałów? Jeśli ewentualnie już to się odbyło, przydałoby się, żeby ktoś rzucił tutaj zestawienie drużyn w kolejnych meczach. Choć wydaje mi się, że losowanie będzie później bo ćwierćfinały to w kwetniu?
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post12 mar 2005, o 11:57

Losowanie gryp nastąpi dopiero po meczu Inter - Fc Porto,(wtorek)
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post14 kwi 2005, o 15:56

Jest już po rewanżach w ćwierćfinałach, znamy już pary do półfinałów tegorocznej Ligi Mistrzów:

Chelsea Londyn - FC Liverpool
AC Milan - PSV Eindhoven

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że ostały nam się drużyny niezbyt powalające stylem gry :| ? Angielski futbol (Chelsea - Liverpool) nie jest tak widowiskowy jak choćby w ligach hiszpańskich/włoskich, AC Milan też nie rwie się do jakichś szaleńczych ataków, a PSV Eindhoven teoretycznie odstaje od pozostałej trójki. Zresztą oglądając mecze ćwierćfinałowe, bądź ich skróty jakoś nie emocjonowałem się zbytnio. Szkoda że odpadło kilka klasowych zespołów, bo z pewnością dostarczyłyby więcej emocji niż obecne pary półfinałowe (choć nie chcę nic przesądzać, obym się mylił :) ). Ja w tym momencie liczę na Liverpool, choć patrząc realnie to będzie im ciężko...
Offline
Avatar użytkownika

ULT

początkujący

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 20 kwi 2005, o 17:36
  • Lokalizacja: Cisiec City

Post20 kwi 2005, o 19:20

Smutno mi jakos, bo najukochanszy ManU odpadl. CFC nie mam zamiaru kibicowac, ale cos czuje po moich cienkich kosciach, ze jednak to oni siegna po to trofeum ;(. Sa na fali od poczatku sezonu, nie sadze, ze ktorys z pozostalych w LM zespolow moglby im zagrozic. No, chyba, ze Dżerzi Dudek stanie na wysokosci zadania i... zatrzyma Londyn!! ];p.

Go go go Liverpool!

Angielski futbol (Chelsea - Liverpool) nie jest tak widowiskowy


W czasach kiedy to do mojej szlachetnej wiochy dosiegal c+ ogladalem namietnie prawie kazdy transmitowany mecz i najlepiej ogladalo mi sie premiership (nawet jesli nie gral United!). Chetnie ten mecz zobacze.

Ps. Jakie transmituje nasza najznamienitsza TVP? ;p
Czyń drugiemu co tobie miłe.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 kwi 2005, o 12:59

Sarge napisał(a):Angielski futbol (Chelsea - Liverpool) nie jest tak widowiskowy jak choćby w ligach hiszpańskich/włoskich


Co ty za brednie wypisujesz, angielski futbol jest wlasnie najbardziej widowiskowy bo akcje toczą sie od jednej do drugiej strony i nie ma mowy o zamulaniu jak we wloszech gdzie mecz trwa 90 minut a padają 3 strzaly na bramke. A w hiszpani to tylko barcelona gra bardzo widowiskowo, co niestety czesto jest wykorzystywane przez inne zespoly bo atakujac zapomina o obronie.

A co do champions league to napisze tak - wszyscy, tylko nie chelsea :? Teraz oczywiscie kibicuje Dudkowi i jego Liverpoolowi
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post21 kwi 2005, o 14:47

Mario napisał(a):
Sarge napisał(a):Angielski futbol (Chelsea - Liverpool) nie jest tak widowiskowy jak choćby w ligach hiszpańskich/włoskich


Co ty za brednie wypisujesz, angielski futbol jest wlasnie najbardziej widowiskowy bo akcje toczą sie od jednej do drugiej strony i nie ma mowy o zamulaniu jak we wloszech gdzie mecz trwa 90 minut a padają 3 strzaly na bramke. A w hiszpani to tylko barcelona gra bardzo widowiskowo, co niestety czesto jest wykorzystywane przez inne zespoly bo atakujac zapomina o obronie.

Kwestia podejścia :wink: ... Akurat moim zdaniem angielski futbol nie ma w sobie tyle finezji co ich włoskie/hiszpańskie odpowiedniki. Oczywiście nie chcę tu uogólniać - są słabe drużyny, o których tego powiedzieć się nie da, ale wystarczy porównać taką Barcelonę do Chelsea, czy Manchesteru Utd. W Anglii wszystko wydaje mi się takie ograniczone, bez polotu, a z "łamaniem kości na boisku". Zdarzają się wyjątki, ale to jednak piłka nożna w takiej Hiszpanii choćby robi na mnie większe wrażenie.
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post22 kwi 2005, o 07:12

Ja na piłkę generalnie leję, ale pamiętam kilka niezłych tekstów z rodzimej Lechii: "Lech Wałęsa Lechia Gdańsk!!!", oraz "Lech Wałęsa ultras Lechia!!!". Beka pełna, debile pełne...

Sory za offtop
:wink: :wink: :wink:
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Następna strona

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron