Teraz jest 29 mar 2024, o 01:21


Korzeniowski out!

Piłka nożna, skoki narciarskie, koszykówka i wszystko, co kojarzycie ze sportem...

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Korzeniowski out!

Post13 lut 2005, o 11:28

Korzeniowski nie pozwolil na pokazywanie meczów W TVP!
Jako nowy szef dzialu sportu w TVP "Korzeń" nie pozwoli na pokazywanie meczów w publicznej telewizji, bo jak powiedział "On piłki nie lubi", toteż możemy czekać kiedy z ekranów znikną mecze Ligi Mistrzów, eliminacje do ME i tym podobne....... :x
Co sądzicie czy powinien odejść ? :wink:
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post13 lut 2005, o 15:28

IMHO Korzeniowski jest wspaniałym sportowcem. Fakt to niezaprzeczalny. Jeżeli zaś chodzi o jego "koniunkturalne cwaniactwo" to strasznie mnie on denerwuje (występy w reklamach TV). Ale taka jest prawda, Polacy nie mają bohaterów (papież?, Małysz?, burak Wałęsa??? - phi...) no to dali "sprawdzonego olimpijczyka", który jest symbolem sportowca, ale, do ciężkiej k*rwy nędzy, taki z niego fachura od TV, jak ze mnie!!! I on i ja kiedyś byliśmy w TV, i na tym kończy się nasza wiedza!
K*rwa, Polska, kraj jeb*nych dyletantów i złodziei... WSTYD MI, ŻE JESTEM POLACZKIEM! Się wk*rwiłem i tyle...
A odejść powinien, I TO SWOIM SZYBKIM TEMPEM!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

klopotek29

początkujący

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:47

Post15 lut 2005, o 15:00

Korzeniowski fortunę zbija na reklamach ....i że taki chujek do zarządu tv się jeszcze pcha to ludzkie pojęcie przechodzi...jego z resztą też chyba to "przeszło" hehe... ale dzięki niemu pewnie będzie więcej nudnych "pieszych" wyścigów w tv publicznej :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post15 lut 2005, o 15:12

Niech odchodzi szybciej niz przyszedl!! Zreszta jak zdejmie mecze to juz ludzie go znajdą i sami zgnoją 8)
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Post17 lut 2005, o 09:27

Świetnie. Najpierw Basałaj a teraz Korzeniowski. Sama śmietanka, nie ma co. A moze tak nalezaloby sie to Szpakowskiemu za wieloletnią dobrą pracę... A że Korzeniowski zdejmie mecze - imo nie ma na to szans. Ludzie by go chyba zlinczowali :D. Ciekawe co wymysliby w zamian. Moze sportowe srody z pokazywaniem chodu przez dwie godziny?
Offline
Avatar użytkownika

mdwoods

wyjadacz

  • Posty: 108
  • Dołączył(a): 15 lut 2005, o 14:44

Post5 kwi 2005, o 08:19

Szanuję Korzeniowskiego za sukcesy sportowe, ale już wcześniej jak go oglądałem w wywiadach to jakiś cwaniakowaty mi sięwydawał. No i w końcu pokazał swoje oblicze- Chce ściągnąć z anteny to co ludzi najbardziej interesuje - najpopularniejszy sport w Polsce. I tak juz mało piłki w tej telewizji jest to i co będziemy oglądać jazdę figurową na asfalcie w lecie.
Albo niech się poprawi, albo wara z telewizji. Telewizja Publiczna jest dla ludzi , a nie na odwrót- Ciągną ciągle kasę z abonamentu- i co z tego mamy - ano takiego Korzeniowskiego co kasę wyczuł.
Offline

ambrozy

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 10 mar 2017, o 17:32

Re: Korzeniowski out!

Post10 mar 2017, o 17:35

No niestety każdemu się zdarza :roll:
Offline
Avatar użytkownika

polikm

początkujący

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 6 cze 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Korzeniowski out!

Post6 cze 2017, o 20:28

Boże Korzeniowski. Pomimo, że to był wybitny spotrowiec, czego nie zabierze mu nikt, to także okropny cham i działacz. Nie lubie takich ludzi.
Offline
Avatar użytkownika

zdziesz18

początkujący

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 14 cze 2017, o 18:53
  • Lokalizacja: Gdańsk

Re: Korzeniowski out!

Post14 cze 2017, o 19:20

Jeśli zrobi tak jak napisałeś to oczywiście jestem za tym żeby go usunąć.

Powrót do Sport

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron