Teraz jest 28 kwi 2024, o 00:38


Pizza Bielsko-Biała

Tutaj możecie porozmawiać na tematy związane ze sportem, muzyką i filmami.

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

BeatBoy

guru

  • Posty: 673
  • Dołączył(a): 26 sie 2017, o 21:31

Pizza Bielsko-Biała

Post4 lis 2019, o 17:26

Moi Drodzy, postanowiłem stworzyć nowy wątek ponieważ niestety nie udało mi się znaleźć nic powiązanego tematycznie na tym forum, a chciałem podzielić się z Wami moim ostatnim odkryciem. Mowa tutaj o sieci restauracji Pizza Dominium. Trafiłem do ich lokalu w Bielsku-Białej - https://www.pizzadominium.pl/lokale/bie ... -c-h-sfera z polecenia mojego znajomego. Wspominałem mu, że marzy mi się prawdziwa, włoska pizza ze świetnej jakości składnikami i wówczas wskazał on właśnie na tą sieć. Stwierdziłem, że nie zaszkodzi spróbować. Akurat złożyło się tak, że na ich stronie internetowej znalazłem bardzo fajną promocję i skorzystałem. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem - rewelacyjne, puszyste ciasto i bardzo dobre składniki. Smakowało nawet mojej wybrance, a uwierzcie mi, że jest bardzo wybredna :D Dawno nie jadliśmy w Polsce tak dobrej pizzy! Wyjątkowo fajnie się składa, że ich lokale znajdziecie an terenie całego kraju, więc naprawdę warto się zainteresować ;) Jestem przekonany, że jeżeli jeszcze u nich nie jedliście to bardzo miło się zaskoczycie.
Offline

ewciaa82

master

  • Posty: 444
  • Dołączył(a): 10 maja 2018, o 20:50

Re: Pizza Bielsko-Biała

Post13 lut 2021, o 16:49

Również bardzo lubię tą sieć pizzerii - regularnie zamawiam tam pizzę 8)
Offline
Avatar użytkownika

Tusk776

guru

  • Posty: 663
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:13

Re: Pizza Bielsko-Biała

Post9 mar 2021, o 16:46

Pizza to jest coś wspaniałego. Kocham ją jeść. To jest coś wspaniałego!!
_______________________
Stosunki Międzynarodowe - prace magisterskie

Powrót do Sport, Muzyka, Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości