Teraz jest 29 mar 2024, o 07:45


Sony PSP w Polsce? Tak!

Sprzęt oraz akcesoria związane z konsolami przenośnymi (handheldami).

Moderator: Martinex

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post21 cze 2005, o 09:14

Sonial13 napisał(a):Co, trochę musieliśmy poczekać na to cacko w Eu (nuchowni, na przykład, he, he...). Teraz zobaczymy co nas czeka, nie wierzę, że to koniec naszych przygód...


ke? Sonial, co tym razem paliłeś :lol: ? Prtemiera PSP 1 wrzesnia, akurat zeby kupic se na zajecia w szkole :D zobaczymy, zobaczymy, ja czekam na oficjalną polską cene. Wiecie moze jak wyglada sprawa z kopiami juz teraz 8) :wink: :roll: ?
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post21 cze 2005, o 09:51

Nie ma kopii, są obrazy niektórych gier - krótko :P . Jeśli ktoś liczy na backupy, to na razie jeszcze nie ma co na to liczyć...
Offline
Avatar użytkownika

Ganon

bywalec

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 28 maja 2005, o 13:21
  • Lokalizacja: Warszawa - Kabaty Squad

Post21 cze 2005, o 12:34

Juz widzialem kilka osob z PSP. Kilku znajomkow juz je ma: Axonn ze Sn, czy OG. No mozna jeszcze dorzucic kilku amatorow i zorganizowac jakies spotkanie:]
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post21 cze 2005, o 12:36

Sarge napisał(a):Nie ma kopii, są obrazy niektórych gier - krótko :P . Jeśli ktoś liczy na backupy, to na razie jeszcze nie ma co na to liczyć...


Ok to cała sprawa z kopiami wygląda tak. Obecnie dostępne są takie gry: (zapisane w zwykłym iso, wyciągnięte za pomocą UMD dumpera, programiku króry wyciąga całą zawartość z płyty)

* Ridge_Racer_USA_PSP-Dynarox
* Lumines_USA_PSP-Dynarox
* Twisted_Metal_Head_On_USA_PSP-Dynarox
* Gretzky_NHL_2k5_USA_PSP-Dynarox
* Smart_Bomb_USA_PSP-Dynarox
*LUMINES_USA_PSP-DYNAROX
*Gretzky_NHL_2k5_USA_PSP-DYNAROX
*METROWERKS_CODEWARRIOR_FOR_PSP-IND
*NEED_FOR_SPEED_UNDERGROUND_RIVALS_JAP_PSP-DYNAROX
*atv_offroad_fury_usa_psp-noneedpdxb
*dynasty_warriors_usa_psp-noneedpdxb
*nba_2k5_usa_psp-noneedpdx
*puzzle_bobble_jap_psp-dev
*metal_gear_acid_jap_psp-dev
*hot_shots_golf_open_tee_usa_psp-noneedpdx
*Mina_No_Golf_JAP_PSP-DEV
*Tiger_Wood_PGA_Tour_USA_PSP-NONEEDPDX
*Need For Speed Underground Rivals USA PSP-DEV
*World Tour Soccer USA PSP-PGS
*Mercury USA PSP-NONEEDPDX
* 0022 Mina_No_Golf_JAP_PSP-DEV
* 0023 Tony_Hawks_Underground_2_Remix_USA_PSP-NONEEDPDX
* 0024 - Lumines_JAP_PSP-PROJECTG
* 0025 - Ape.Escape.Onth.The.Loose.USA.PSP-FCC
* 0026 Ape_Escape_On_The_Loose_USA_PSP-DMU
* 0027 WORLD_TOUR_SOCCER_USA_PSP-NONEEDPDX
* 0028 WORD_PUZZLE_MOJIPITTAN_JAP_PSP-NONEEDPDX
* 0029 NFL_STREET_2_UNLEASHED_USA_PSP-NONEEDPDX
* 0030 NAMCO_MUSEUM_JAP_PSP-NONEEDPDX
* 0031 MLB_USA_PSP-NONEEDPDX
* 0032 MERCURY_USA_PSP-NONEEDPDX
* 0033 - Soukyuu_no_Fafner_JAP-PSP
* 0034 Spiderman.2.USA.PSP-PGS
*Bleach_JAP_PSP-DEV
*Wipout_Pure_PSP_USA

I teraz sprawa wygląda następująco, żadnego loadera jak na razie nie ma, prace nad tym są już napewno są w toku i idą jak burza. I kolejna bardzo ważna sprawa- Soft. Japońska psp (ta z pierwszego rzutu) posiada bios- 1.0, zaś wersja USA standardowo 1.5, lub 1.51 (po upgradedzie), i teraz tak na 1.0 aplikacje homebrew (emulatory nes, snes, jest nawet doom :)) chodzą bez problemu, czyli wrzuta na karte i już, z 1.5 i wyższym jest już inaczej bo sony walnęło lepsze zabezpieczenia. Ale niedawno ktoś wpadł na pewnien pomysł i teraz jest to możliwe nawet przy 1.5 mianowicie poprzez 2 kart md, na jedną zrzuca się odpowiednie pliki, później na drugą to co chcemy i szybka podmiana. Więcej o tym można znaleźć na http://www.psphacker.com/


---------------------------EDIT-------------------------------------------

No i znalazł się sposób na odpalanie homebrew na 1.5 bez potrzeby dwóch memorek link do skizo.org

http://www.skizo.org/forum/index.php?&s ... =860&st=0&
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post6 sie 2005, o 15:08

Mario napisał(a):
Sonial13 napisał(a):Co, trochę musieliśmy poczekać na to cacko w Eu (nuchowni, na przykład, he, he...). Teraz zobaczymy co nas czeka, nie wierzę, że to koniec naszych przygód...


ke? Sonial, co tym razem paliłeś :lol: ? Prtemiera PSP 1 wrzesnia, akurat zeby kupic se na zajecia w szkole :D zobaczymy, zobaczymy, ja czekam na oficjalną polską cene. Wiecie moze jak wyglada sprawa z kopiami juz teraz 8) :wink: :roll: ?


Co paliłem? Ano to samo co zwykle, w tym względzie jestem konserwatystą.
Czy przeczytałeś, mój drogi, dokładnie mojego posta? Powtarzam: "trochę musieliśmy czekać na PSP w EU". Prawda, nie? Więc nic nie wyjaśniam. Dalej: "zobaczymy, co nas czeka, będą jakieś przygody jeszcze". W tym stwierdzeniu nawiązuję do przeniesienia produkcji do Chin, czyli IMHO obniżenia jakości sprzętu. To te czekające nas przygody. Poza tym wcale bym się nie zdziwił, jakby było jescze jakieś obsunięcie wrześniowego terminu...
Czy coś Ci jeszcze wyjaśnić, czy wszystko już jasne...???
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline
Avatar użytkownika

tekken

wyjadacz

  • Posty: 158
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 00:31

Post20 sie 2005, o 23:25

Zamierzam kupić PSP, ale poczekam aż stanieje 699zł lub 799zł. :mrgreen:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sonial13

nikt ważny

  • Posty: 857
  • Dołączył(a): 30 lis 2004, o 19:54
  • Lokalizacja: ze z wioski

Post2 wrz 2005, o 15:59

Chorobka, ale się napaliłem!!! Zobaczyłem reklamę w pewnym hipermarkecie za 999 zł. I już od razu nawijam Swojej Kochanej Żonie jakie to fajne, cudowne, filmy ("Kotek, kuna, w kinie nie ma lepszych!!!"), internet wszędzie (taaa, takie cuda!!!), i w ogóle ogień z dupy...
Teraz ciśnienie ni opadło po dwóch dniach ("Poczekaj, za dwa dni ci przejdzie...")i też poczekam jakiś czas, aż stanieje.
Ale mieć będę na sto procent!!!
"(...) pozostało mi do przeżycia od dwóch dni do dwóch miesięcy. Wszystko to czcze spekulacje, na które reaguję uśmiechem. Wybaczcie mi, proszę, moją lekkomyślność. Nie jestem w stanie traktować śmierci serio. Wydaje mi się niedorzeczna."
R. A. Wilson
Offline

olekk40

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 23 mar 2015, o 09:42

Re: Sony PSP w Polsce? Tak!

Post23 mar 2015, o 19:35

Za te piniądze to ino brac.Ja bym sie nie czaił tylko juz tam czatował.
Offline

Gamerz

początkujący

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 29 cze 2016, o 09:28

Re: Sony PSP w Polsce? Tak!

Post8 lip 2016, o 11:34

Kupiłem ją jakis czas temu by powspominać piękne, stare czasy ^^
Offline

OleckaWi

początkujący

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 12 wrz 2016, o 14:46

Re: Sony PSP w Polsce? Tak!

Post12 wrz 2016, o 14:48

Kultowa konsolka :spoko:
Poprzednia strona

Powrót do Konsole przenośne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron