Teraz jest 28 mar 2024, o 10:39


Burnout Paradise na PC - co na ten temat sądzicie?

Tematy związane z grami wydanymi kilka, kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat temu na PC.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Baron Ski

Site Admin

  • Posty: 538
  • Dołączył(a): 13 paź 2004, o 22:49
  • Lokalizacja: Płock

Burnout Paradise na PC - co na ten temat sądzicie?

Post16 maja 2008, o 11:07

Swego czasu wiadomość potwierdzająca prace nad Burnout Paradise na PC wywołała w naszym serwisie burzę. Jak zapatrujecie się na tę sprawę? Poniżej wspomniany news.


------------------------------------

Przed Wami chyba najgorętsza wiadomość dzisiejszego dnia: Criterion Games przygotowuje pecetową wersję Burnout Paradise! Niemożliwe? A jednak! Nie jest to żaden żart. Przed Wami oryginalna informacja prasowa wydawcy:

Najbardziej dynamiczne wyścigi samochodowe roku będą dostępne nie tylko dla posiadaczy konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360! Burnout Paradise pojawi się na rynku również w wersji na PC. Będzie to pierwsza produkcja w historii serii Burnout przeznaczona dla użytkowników komputerów osobistych.

Dotychczas gra Burnout Paradise związana była wyłącznie z konsolami X360 oraz PS3. Te dynamiczne wyścigi samochodowe zostały wyróżnione na całym świecie ponad 55 nagrodami. Fani docenili tę produkcję przede wszystkim za otwarty świat, którego eksplorowanie dostarcza naprawdę wielkich emocji. Tryb dla jednego gracza ma unikalne przełożenie na opcję zabawy wieloosobowej.

Obrazek

Pecetowa wersja Burnout Paradise będzie zawierać wszystkie elementy, które uczyniły wielki hit z edycji na PS3 i X360. Cechy te zostaną dodatkowo wsparte przez zupełnie nowe opcje, czyniące rozgrywkę jeszcze bardziej atrakcyjną. [informacja prasowa]

My tymczasem zapraszamy Was do przypomnienia sobie naszej recenzji Burnout Paradise w wersji dla PS3 i Xboxa 360. Najnowsze wyścigi Criterion Games oceniliśmy na 8.9/10.
Offline
Avatar użytkownika

Piotrek

guru

  • Posty: 531
  • Dołączył(a): 1 lis 2004, o 22:24

Re: Burnout Paradise na PC - co na ten temat sądzicie?

Post16 maja 2008, o 11:35

Moim zdaniem BP na PC to duuuuuża przesada. Ten tytuł od zawsze kojarzony był z konsolami, po prostu nie pasuje do środowiska PC.
Offline

Maras

wyjadacz

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): 9 gru 2004, o 21:35

Re: Burnout Paradise na PC - co na ten temat sądzicie?

Post16 maja 2008, o 14:31

Mnie tam to nie obchodzi. A niech blaszakowcy też poznają to co dobre. To że wyjdzie konwersja rok po wersjach konsolowych to konsolowców nie powinno martwić. I tak już zdążą do tego czasu się nagrać i zapomnieć ;).
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Re: Burnout Paradise na PC - co na ten temat sądzicie?

Post18 maja 2008, o 10:30

Ja mogę powtórzyć tylko to co już mówiłem. Chodzi o to żeby każda platforma miała "swoje" gry. Ja nie patrze z utęsknieniem za crysis które jest na razie exclusivem na PC, a na pewno i tak w końcu wyjdzie na PS3 i Xboxa 360. Exclsivów jest coraz mniej a wydanie Burnouta na PC to jest po prostu profanacja tej serii.
Umiesz liczyć? Licz na siebie...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Re: Burnout Paradise na PC - co na ten temat sądzicie?

Post22 maja 2008, o 00:11

Mnie dziwią te wszystkie głosy, że ludzie niemal tragizują na myśl o wydaniu nowego Burnouta (czy też zresztą jakiegoś innego tytułu z konsol) na PC. Nie widzę niczego złego w tym, że więcej ludzi będzie mogło poznać tę świetną serię. Teraz tylko wszystko w rękach ludzi odpowiedzialnych za konwersję, żeby nie była to kolejna tragedia w stylu RE4, czy innym portów z konsol na blaszaki.

I Mario, Burnout Paradise tak czy siak exclusive'em nie jest, każda część (poza Burnout Dominator) wypuszczana była na co najmniej dwie platformy sprzętowe, a że nigdy nie był to PC? Nie widzę nic złego w tym, że Paradise złamie tę "zasadę"...
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: Burnout Paradise na PC - co na ten temat sądzicie?

Post19 kwi 2021, o 12:45

Ja tam wolałem co innego. Burnout Dominator! To była lepsza gra moim zdaniem!!!
______________________________
https://wegait.pl/
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Burnout Paradise na PC - co na ten temat sądzicie?

Post17 sie 2021, o 13:16

To jest świetna sprawa. Kocham tę niesamowitą grę. Grafika i poczucie szybkości są po prostu doskonałe w moim przekonaniu!!!
__________________________
www.sprytnabestia.pl/prezentacje-maturalne

Powrót do PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron