Teraz jest 28 mar 2024, o 12:36


NFSU2

Tematy związane z grami wydanymi kilka, kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat temu na PC.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

Co twierdzisz o need for speedzie Underground 1 i 2

Super
3
27%
dobra
4
36%
taka sobie
0
Brak głosów
kiepska
3
27%
dno
0
Brak głosów
nie mam bo nie lubie wyścigów
1
9%
 
Liczba głosów : 11

  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Rav009

początkujący

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 18 lis 2004, o 18:04
  • Lokalizacja: a co??

NFSU2

Post18 lis 2004, o 18:11

Co myślice o Need For Speed Underground 2?



W.G mnie to świetna gra z dobrą grafą i muza. Potrafi wciągnąc. co do sterowanie, pamiętajcie to nie jest SYMULAOTR tylko ARCAEDÓWA więc steruje się łatwo
Ride or die!!

Maras

Post18 lis 2004, o 23:49

mozna pograc, ale bez rewelacji. imo sterowanie jest za proste i przez to szybko zaczyna wiac nudą. Muza jak zwykle pierwsza klasa!!

Gość

Post23 lis 2004, o 20:48

co wy nic nie piszecie na temat tej gry!!!!
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

re.

Post23 lis 2004, o 22:00

Nie mam tego i nie zamierzam w najbliższym czasie kupować 8)
...nie przepadam za wyścigówkami...
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post27 lis 2004, o 23:31

właśnie dostałem nfsu2 - uważam, że jest dobre i takie jakiego się spodziewałem - efekciarski, maksymalnie nakręcone, szybkie i drapieżne. ot, taki odstresowywacz. ale zabawa jest fest. naprawdę.
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post29 lis 2004, o 18:48

Gra jest dobra ale na pewno nie możemy mówić o niej jako o tytule świetnym. Przy Need for Speed:Underground 2 spędziłem trochę czasu, gdzieś kilka, kilkanaście godzin i moje wrażenia są pozytywne, ale przez ten czas znalazłem kilka drobnych błędów.Według mnie w grę zagrać warto, wciąga ogromnie jednak tylko na kilka godzin, na dłuższą mete gra staje się nieco nużąca, a zaliczanie tych samych tematycznie zadań nie wciąga zbytnio. :?
Offline

Crade

początkujący

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 25 lis 2004, o 18:02
  • Lokalizacja: Wiooocha... Taka mała tam :P

Post30 lis 2004, o 18:42

Ha, za mną już 40 percentów* drugiej części "Podziemia" i mogę powiedzieć tylko jedno: Jest świetna, cudowna, długa, efekciarska... Na kilka dni grania. Pierwsza część była niejako innowacyjna, tutaj wykorzystano pomysły z jedynki i nieco je ulepszono - dodano kilka nowych bajerków i to wszystko. Tytuł ten naprawdę szybko się nudzi i już po dwóch zarwanych nockach przed komputerem gra nie jest w stanie niczym nas zaskoczyć.

Strona wizualna w porównaniu z poprzedniczką jest może i lepsza, ale jej "cudowne piękno" ujawnia się dopiero podczas przemalowywania wozu - z jakiego kąta byśmy nie spojrzeli, nasze auto zawsze wyglądać będzie inaczej i za cholerę nie możemy określić czy w wybranym przez nas, z pozoru ładnym i eleganckim kolorku, nasz wózek będzie się dobrze czuł ;P. Do tego dochodzi jeszcze nakładanie winyli na karoserię i ów "wspaniałe" refleksy świetlne graczy gubią - nie wiemy bowiem jak tak naprawdę nasze auto w danej chwili wygląda. Nawet kolory do siebie nie pasują - biały na czarnym wygląda potwornie, a przecież to wyraźny kontrast i wszystko powinno dobrze współgrać :(. W takich chwilach grafika, miast cieszyć, tylko irytuje.

Ściecha dzwiękowa to - w porównaniu z poprzednią częścią - nic specjalnego. Kurde, mimo, iż jestem fanem muzyki metalopodobnej, ten gatunek mi w grach tego typu najzwyczajniej nie leży! Liczyłem na przewagę hip-hopu i techna z ewentualną domieszką rocka. Większość tracków z poprzedniczki powalała (choćby "The Only", "Two Lane Blacktop", czy "Get Low" przygrywające w menu), a tutaj tych z wyższej półki jest tylko kilka. Oczywiście to kwestia gustu, a o tychże się nie dyskutuje. To je ino moje subiektywne, kurde, zdanie.

Drażnią mnie również wymagania sprzętowe! Argh... Strasznie wkurza to zwłaszcza przy dragach, gdzie precyzja przy dokładnej zmianie biegów to połowa drogi do sukcesu. Ułamek sekundy może zdecydować o zwycięstwie, a wszystko dookoła tak zarywa, że nie wiem kiedy przyspieszyć, kiedy wrzucić kolejny bieg... Argh! Niech ktoś sprezentuje mi lepszego kompa, albo PlayStation2, którego zresztą chciałem sobie kupić, ale Ski zapomiał zabrać kiedyś ze sobą komy i nie mogłem się z waflem jednym skonsultować!!! :P

Dobra, nie będę tak się dłużej rozwodził nad pierdołami, bo napiszę listę uwag długością przypominającą recenzję (heh, drugi post na forum OGM i znów mi długi wyszedł :D), a tak naprawdę nie niosącej za sobą niczego co mogłoby zainteresować forumowiczów. Ale to nie, kurna, recka, więc nie doszukujcie się "co i jak w eNeFeSie nowym działa" :P. Ha, pozdro, idę się uczyć**.

* - no dobra, tak naprawdę to 35 percentów, ale jaki chłopak nie zawyża swoich długości, a? ;)
** - żartowałem :P.
"Jestem za, a nawet przeciw!" - Lesiu Wałęsa
Offline
Avatar użytkownika

Neo77

guru

  • Posty: 997
  • Dołączył(a): 10 sty 2018, o 16:52

Re: NFSU2

Post7 gru 2021, o 16:06

Uwielbiam serię Need For Speed. Ona jest po prostu niesamowita. Kocham ją!
________________________________________
http://www.sprytnabestia.pl/prace-po-angielsku/prawo-i-administracja

Powrót do PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron