Teraz jest 29 mar 2024, o 09:48


S.T.A.L.K.E.R Schadow Of Chernobyl

Tematy związane z grami wydanymi kilka, kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat temu na PC.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

S.T.A.L.K.E.R Schadow Of Chernobyl

Post16 paź 2004, o 22:51

Nowy król Fps, a zarazem pogromca trzeciej odsłony Dooma i zbliżającego się coraz to większymi krokami Half-Lifa 2, czy tylko przereklamowany przeciętniak??
Offline
Avatar użytkownika

Słoik

wyjadacz

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 21:32

Post16 paź 2004, o 22:55

trudno powiedziec :P. Chetnie pogram w ta giere, ale nich wreszcie najpierw wyjdzie. Przestaje mnie to interesowac do momentu ukazania sie bo ciagle przekladanie dat premier tych wszystkich FPS na PC juz dawno przestały mnie wkurzac. Jak wyjdzie to z chęcią zagram :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

stalker

Post16 paź 2004, o 23:01

Premiera gry jest przekładana ze względu na to, iż jej twórcy chcą wydac grę w dwóch różnych wersjach szybszej DX8 i ładniejszej DX9 :)Dokładna premiera na dzień dzisiejszy to luty 2005 i nic się chyba nie zmieni bo beta testy rozpoczną się jak dobrze pójdzie już w grudniu tego roku:)
Offline
Avatar użytkownika

TheNaturat

wyjadacz

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 08:54
  • Lokalizacja: GliVice

Post17 paź 2004, o 09:57

tych hitów jest teraz tyle (Far Cry, H-L2, Doom III, S.T.A.L.K.E.R), że ja już na żaden konkretny nie czekam... po prostu - gdy coś wyjdzie to w to gram, ale nie czekam na żaden tytuł tak obsesyjnie, żeby odliczać dni w kalendarzu... (jak w Dexterze :D)
Jeśli czasem myślisz, że jesteś mały, smutny i bezużyteczny, to pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w całej swojej grupie...
Offline
Avatar użytkownika

cycek

wymiatacz

  • Posty: 203
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 08:57

Post17 paź 2004, o 10:41

ja tak samo jak juz wyjdzie to pogram, ale bez przesady. CZy stalker bedzie krolem to watpie zeby przebij Half-Lifa 2 ale kto wie.. Ja na HL2 czekam najbardziej (juz niedługo! :D)
Offline
Avatar użytkownika

Benny Blanco

wyjadacz

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 10:23
  • Lokalizacja: krk

Post17 paź 2004, o 11:53

ej widzialem stalkera na giga games juz jakis czas temu
imo nic ciekawego, gral w to koles i marnie to wygladalo, szczegolnie grafika nie umywa sie do d3 czy hl2
nudne to bylo. ale z ocena sie trzeba na razie powstrzymac :twisted:
The Truth Is...
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post17 paź 2004, o 17:35

IMO raczej jest na co czekać, szkoda że dopiero do następnego roku. Inna sprawa, że zapewne mój GeForce 2 i proc. 1500+Mhz tego nie pociągnie, więc wolę nacieszyć się Killzonem na PS2, który już niedługo :twisted: .
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post18 paź 2004, o 16:29

Stalker może być czarnym koniem przyszłego roku wśród gier PC, tak samo jak w tym roku Far Cry i czy będzie gorszy od Half-Life 2 tego nie mogę powiedzieć ale będzie miał kilka rzeczy od niego lepszych........ :D
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 lut 2005, o 19:46

Tymczasem źle się zaczyna dziać, bo ostatnie newsy wskazują na to, że za prędko S.T.A.L.K.E.R. się nie ukaże :? ... Już teraz data premiery jest przesunięta na moment, "gdy gra zostanie skończona". Skojarzenia z podobną sytuacją w przypadku Dooma 3, czy Duke Nukem Forever wcale nie są bezpodstawne :twisted: .
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Gayardo

Post3 lut 2005, o 20:35

Faktem jest, iż ciągłe przekładanie gry nie wyjdzie jej zapewne na dobre jednak ile musieliśmy czekać na kontynuacje Half-Life 2 ? Jak się nie myle 6 lat. 6 lat oczekiwań, raz kradzież kodu, raz dopracowywanie, ciągłe problemy. Gra się ukazała i co?Jasne jest, że warto było czekać, autorzy jak obiecywali tak zrobili. Tak samo będzie ze STALKEREM, premiera jest przesuwana bo zamierzenia autorów są przeogromne.Jedno jest pewne gra pojawi się na półkach sklepowych jeszcz w tym roku(cenega przyjmuje zamówienia przedpremierowe)
PS.Duke Nukem Forever tesh się ukaże, lecz nie wiadomo czy jeszcze w tym roku :lol:
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post3 lut 2005, o 21:45

Co ty za glupoty wypisujesz. Mozna zrobic genialną gre i w rok - patrz burnout 3, kolejne pesy, ssx 3. a takie przekladanie powoduje caly czas problemy bo engine trzeba caly czas udoskonalac lub zmieniac (jak w dk forever) bo stary jest juz zbyt stary :).
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post3 lut 2005, o 23:59

Dokładnie. Zresztą w wydanie Duke Nukem Forever już dawno przestałem wierzyć - ile to już ta premiera jest odwlekana :lol: ?
Następna strona

Powrót do PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron