Teraz jest 28 mar 2024, o 17:23


RE 4 na PC!

Tematy związane z grami wydanymi kilka, kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat temu na PC.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

RE 4 na PC!

Post11 kwi 2005, o 22:47

Wyczytalem w necie tego newsa:
"Tak, to już potwierdzone i prawdziwe! To nie jest głupi żart! Resident Evil 4 wyjdzie jednak na PC, jak zapowiedział dziś Kobayashi w wywiadzie! Wszystko dzięki wielu prośbom fanów nadsyłanym producentom! Jeszcze nie wiemy kiedy gra się ukaże, ani jakie będzie miała wymagania sprzętowe(domyślam się, że nie małe) ale i tak mamy spore powody do radości!"

Ja jestem ciekaw jak ta ra bedzie wygladala :shock:
Gram bo musze.
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post11 kwi 2005, o 23:33

1) podaj zrodlo
2) podaj date( czy to nie czasem zart?)[/list][/list]
Offline
Avatar użytkownika

Diuk

wyjadacz

  • Posty: 132
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 11:59
  • Lokalizacja: Siennica Królewska Duża

Post12 kwi 2005, o 06:14

Yhy, ja już to widzę :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

Post12 kwi 2005, o 07:16

Gram bo musze.
Offline
Avatar użytkownika

Mario

guru

  • Posty: 885
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 19:40

Post12 kwi 2005, o 09:29

ta, jak to wyjdzie na pc to ja zmienie avatar na ten z bilem gejtsem. Wiesz jakis tam serwisik z łodzi niekoniecznie posiada informacje z piewszej reki :roll: tak poza tym to nie moge sie na niego dostac moze serwer siadł? To tak jak w nowym cda liczą na to ze mgs3 wyjdzie niebawem na pc mimo ze konami nic takiego nie powiedzialo :lol: Ale jak oni to mówią? Grunt to czytac nawet to czego tworcy nie mowią :lol: :lol: :lol: nie no bo padne :lol: :twisted:
Offline
Avatar użytkownika

Red

początkujący

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): 5 kwi 2005, o 17:42

Post12 kwi 2005, o 14:08

Po glebszym oblukaniu tematu re4 na pc okazal sie fikcja :( Sory za zamieszanie ale wyczytalem tego newsa wczoraj pozno w nocy i zbyt pochopnie go tu w walilem,ale gosciu ladnie zrobil przerobke strony www.gamespy.com z newsem o re4.Temat do usuniecia.
Gram bo musze.

Gość

Post8 sie 2006, o 00:59

tak dla odświeżenia tematu. Jakiś czas później - jak wiadomo zresztą - okazało się że RE4 jednak na PC wyjdzie!!!! Niestety kilka tygodni (o ile dobrze pamiętam) temu okazało się że konwersje RE anulowano. No cóż, PC-towcy tą grą się nie nacieszą, a szkoda ludzie.... czas na PS2 :) :)
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post8 sie 2006, o 01:08

Velios napisał(a):tak dla odświeżenia tematu. Jakiś czas później - jak wiadomo zresztą - okazało się że RE4 jednak na PC wyjdzie!!!! Niestety kilka tygodni (o ile dobrze pamiętam) temu okazało się że konwersje RE anulowano. No cóż, PC-towcy tą grą się nie nacieszą, a szkoda ludzie.... czas na PS2 :) :)


RE 4 na PC anulowany? Niezupełnie mój drogi. UbiSoft poinformował oficjalnie, że trzy gry zaliczą opóźnienie. To zdanie dotyczyło również RE 4 i dopóki nikt z francuskiej korporacji nie potwierdzi, że Resident Evil 4 nie pojawi się na PC, dopóty gra jest w fazie produkcji (konwersji)

aha , wspomniane opóźnienia dotyczą nowego Splinter Cell'a i Dark Messiah of Might and Magic. Obie gry pojawić mają się w październiku...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gość

Post8 sie 2006, o 01:19

Ja tam czytałem gdzieś, że RE4 został całkowicie anulowany - może jakiś false alarm?? - no nie wiem, może faktycznie się mylę, ale jak to mam w zwyczaju - Obstaję przy swoim :) :)
Offline
Avatar użytkownika

PS2 BUTCHER

wymiatacz

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 14 sty 2006, o 12:39
  • Lokalizacja: Gdańsk

Post8 sie 2006, o 09:40

Dla mnie to profanacja ;/ wystarczy , że zeszmacili już Onimushe 3 i DMC 3 ;/
Offline
Avatar użytkownika

gayardo

OGM Member

  • Posty: 220
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:43
  • Lokalizacja: Poznań

Post8 sie 2006, o 11:31

na głownym forum ubisoft trudno jest się doszukać jakichkolwiek konkretów na temat RE 4 na PC. Gra musi być w fazie "produkcji" czego dowodem jest możliwość zakupu tejże produkcji w oficjalnym sklepie Ubi.

http://store.ubi.com/item.jsp?item=68311

zobaczcie ile gra ma kosztować w Polsce ( w Polskiej wersji językowej również!)

http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=380 ... 9e618ff3f0

Capcom daje dupska?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Offline
Avatar użytkownika

Sarge

OGM Member

  • Posty: 719
  • Dołączył(a): 16 paź 2004, o 09:08

Post1 mar 2007, o 10:13

Jeśli kogoś interesują jeszcze losy tej konwersji, to przypomnę że gra już się ukazała - najpierw w Australii, ale z tego co widzę w polskich sklepach, jest też już dostępna i u nas.

Nie spodziewałem się mega-wypasu przy okazji tej konwersji, ale to co zobaczyłem na screenach w wersji na PC: :shock: :shock: :shock:

Zobaczcie sami:
http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=140055

Aha, jakby kogoś zastanawiało na jakich ustawieniach działa grafika na tych screenach to powiem tylko, że w ustawieniach oprawy nie można zmienić nic poza rozdzielczością :| ...
Następna strona

Powrót do PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron