Teraz jest 28 mar 2024, o 11:40


Fifa 2005

Tematy związane z grami wydanymi kilka, kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat temu na PC.

Moderatorzy: Martinex, gayardo

  • Autor
  • Wiadomość
Offline
Avatar użytkownika

Pawus

bywalec

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): 17 paź 2004, o 19:50
  • Lokalizacja: Płock

Fifa..

Post27 paź 2004, o 17:56

Tego to nie lubie... Wogóle nie przepadam za tego typu grami, ale co nowsza wersja tym lepsza :wink:
Offline

Siebaq

początkujący

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 2 lis 2004, o 11:07
  • Lokalizacja: Wołów (Dolny Śląsk)

Bla bla bla

Post9 lis 2004, o 12:38

First Touch to dokładnie to, czego brakowało poprzednim Fifkom (2003 i 2004). Ciągłe odskakiwanie piłki od nogi zawodnika, którym sterowałem, tak mnie denerwowało, że po 15min. grania wyłączałem sprzęta, wyjmowałem płytkę i byłem bliski wyrzucenia jej przez okno. Teraz piłeczka elegancko "klei się" do nogi (tak jak w PES-ie). Nie dopracowano jednak jednej rzeczy - nasz zawodnik za daleko wysuwa sobie piłkę, po uprzednim wciśnięciu odpowiedzialnego za to zagranie przycisku. Niestety, od razu wszystkiego nie da się poprawić, ale podania na dojście, animacje piłkarzy, czy praca arbitrów wywołują uśmiech na twarzy. Dużo zostało już zrobione, dużo zostało do zrobienia. :) Uważam, że kolejna edycja Fifki "dogoni" PES-a w dziedzinie grywalności. A kto na tym skorzysta?? Oczywiście My - Gracze, ponieważ będziemy mieli alternatywę, a Konami będzie musiało wprowadzić w PES 5 dużo więcej ulepszeń, niźli w tegorocznej edycji. Sajonara. :wink:
Offline
Avatar użytkownika

crasch

początkujący

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 14 gru 2004, o 18:26
  • Lokalizacja: Świat

Post19 gru 2004, o 20:38

W październiku i w listopadzie w FIFE 2005 grałem bardzo dużo i jest to najlepsza odsłona tej serri , ale niedawno nabyłem sobie PES'a 4 i w FIFE nie gram , PES jest dużo lepszy a FIFA chowa sie do niego..... POLECAM PES'a ! :wink:
ta..
Offline
Avatar użytkownika

Maxer7000

guru

  • Posty: 1372
  • Dołączył(a): 6 lut 2018, o 15:10

Re: Fifa 2005

Post3 lut 2022, o 12:24

Uwielbiam Fife. To jest naprawdę świetna gra w moim przekonaniu!!!
______________________________________
http://pracemagisterskiepedagogika.edu.pl/magisterska-praca-z-pedagogi/
Poprzednia strona

Powrót do PC

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron